הקול הבא 2

מצב
הנושא נעול.

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
תוכנית "הקול הבא 2"
מה דעתכם על זה ? האם זה יתפוס כמו העונה הקודמת או שהם איבדו את האימון אחרי השטיקים שהם עשו בפעם הקודמת?
איזה פרטים ידוע כבר?

מה שאני יודע שזה אמור להיות בחסות עיריית ירושלים לרגל 50 שנה לירושלים. ולכאורה יהפוך את האירוע ליותר לאומי ופחות חרדי.

וזה בהפקת דוד פדידה .

יש לכם עוד פרטים? עדכונים?

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
אני חושב גם שהתחושה שנשארה אצל חלק מהציבור זה רתיעה! הרבה פעמים כששמעתי את הפרקים, ממש ריחמתי על המתמודדים כי היה תחושה שלא הכל הוגן שם וגם השופטים היו לעיתים לא צפויים והמתמודד לא ידע לפני כן למי ולמה לצפות, ולדעתי כל אחד ששמע את זה יחשוב כעת פעמיים או שלוש או שמונים פעם האם שווה לו להכנס לזה ולחוש בעצמו את כל מה שהרגיש כששמע את האחרים סובלים, ובפרט שזה חרדים וכולם זוכרים לו את הפשלה לכל החיים....

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
אפשר הסבר, מה זה בכלל הקול הבא?
אני כל הזמן שומעת על זה מכל מיני מקומות ואין לי מושג מה זה...
סוג של כוכב נולד חרדי..
הכוונה שיש קבוצת מתמודדים מי שר יותר יפה, הם מקבלים משימות שירה ודרישות לביצועים וכל שלב נושרים כמה.. מטבע הדברים זה מעניין מאד את הציבור החרדי ששירה זה כמעט התרבות היחידה שמותר לו (ואני לא אומר את זה כביקורת אלא כציון עובדה) ויש בזה הרבה בלגן פייבוריטים ולוזרים וגם ההפקה יש לה רצונות לזוכים משלה (כי הם חותמים איתם על חוזה שמן אח"כ ) ולכן הם דוחפים כל הזמן לכיוון מסויים... החלק המעניין שגם הצופים/מאזינים יכולים לקבוע - לפי דברי ההפקה - את זהות העולים לשלב הבא.
זה ההסבר הבסיסי, ויש על זה הרבה רש"י ותוס'...ומפרשים...

אליהו שטיין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
אני לא מאמין להם כבר, הם הבטיחו ייצוג 3 שנים + הפקת דיסק, זה לא קרה! כמה חודשים אחרי שמוטי רוטמן זכה - הודיעו על פרידת החבילה!
מה זה צריך להיות?
גם אם הסגנון שלו לא התאים לפדידה כ"כ, אבל מדובר על תוכנית שעשרות אלפים עקבו אחרי, ופשוט לא עמדו בהבטחה שלהם!!!
וחוץ מזה לא לשכוח שהיה איזה חצי שנה באמצע שאף אחד לא שמע עליהם ולא ידע אם הולך להיות גמר או לא.

אליהו שטיין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
שמעתי שיושרו ההדורים בין הזוכה לחברת ההפקה, והעונה הבאה הולכת להיות רצופה בלי הפסקות,

אולי בגלל שיש להם המון כסף השנה מעיריית ירושלים אז כשיש מספיק לכולם אין על מה לריב,

יש למישהו עדכונים מתי מתחיל? הבנתי שבשבוע שעבר טוקר עדכן פרטים ראשוניים בעניין

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
יש מקור למידע?
ברשת אין איזכור לכך אפילו בצחוק..

טוב אז הנה הקטע מהתוכנית האחרונה של טוקר השבוע שבו הוא חושף את תחילת התוכנית של הקו הבא בראיון עם דוד פדידה וגם עם מוטי רוטמן ואת הפתיח החדש.
האמת שהוא לא אומר שם יותר מידי , הוא טוען שאפשר להרשם רק שבוע אחד לתוכנית, נו מסופקני....
אבל מה שחשוב שהם טוענים שזה יהיה הרבה יותר מהר ממה שהיה - חודשיים מתחילת התוכנית זה יסתיים!! במוצ"ש הקרוב יהיה פרטים נוספים בתוכנית של טוקר.

קבצים מצורפים

• 2.mp3
    7.5 MB · צפיות: 386
נערך לאחרונה ב:

יענקי R

ספר יהלום - עימוד נוצץ ברמה אחרת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים
אל תאמינו לכלום. זו בסך הכל פרסומת לקול חי' [אבי רוזן] ולFDD - דוד פדידה.
הכל מכור שם מראש.
בדוק.

נערך לאחרונה ב:

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
אל תאמינו לכלום. זו בסך הכל פרסומת לקול חי' [אבי רוזן] ולFDD - דו דפדידיה.
הכל מכור שם מראש.
בדוק.

אתה מתכוין לתוכנית "הקול הבא"? ברור, כל התוכניות שמשודרות בכל רדיו שהוא זה פרסומת לרדיו....

מה שברור שבאמת קשה להאמין אחרי כל מה שהיה בפעם הקודמת...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה