הקול הבא 2

מצב
הנושא נעול.

nhfk

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עיצוב ואדריכלות פנים
פתחתי, בדקתי, וטעיתי.
@קורג צדק!
הקול שלו באמת לא יציב.
כמו עדירן צעיר... עם הגיטרה והזיופים ;)
זה רק מראה לנו מה נשאר לנו בזיכרון... לא מה ששמענו, אלא מה שהשופטים הגיבו בסוף!
'ששומר עליייייייייי'.....
זייף לא זייף -
אחד היחידים שנהניתי באמת לשמוע.

מאוד אכזב אותי הפעם השנייה, אבל אני מתנחמת במה שאמרו לו שאולי זה בגלל שזה לא היה שיר שלו והוא לא היה מספיק מחובר ומדוייק בשביל להביא שיר חדש ועם קצב לא ברור.

לדעתי עם הדרכה נכונה הוא יהיה מטאור!

דגל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
זה חסום לי מישהו יכול להעלות בדרייב?

solo

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
יש אפשרות לקבל קישור דרך 93fm כמו שהעלתה @אסתי !! בשבוע שעבר?
תודה

אסתי !!

מנהלת קהילת מוזיקה וסאונד והפקות אולפן
מנהל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה

אסתי !!

מנהל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
נערך לאחרונה ב:

אסתי !!

מנהל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה

אסתי !!

מנהל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אני לא מבינה למה זה ככה אם יש פה מישהו שמצליח לפתוח מסך מלא
שיעדכן איך עושים זאת

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה