הקול הבא 2

מצב
הנושא נעול.

rand

משתמש פעיל
אויש, זה הזכיר לי סיפור חמוד:
האריה והשועל היו אכולי שיעמום, הלכו ביער וחיפשו מה לעשות.
אמר השועל לאריה: "אתה חושב על מה שאני חושב?"
בהה האריה בטמטום בדשא הקמול שבקרחת היער, והמהם לתוך הרעמה שלו: "על מה אתה חושב הפעם?"
השועל לא איבד זמן: "בוא נלך להרביץ לשפן"
"שוב להרביץ לשפן?" אמר האריה בקול עצל, "אין לך משהו מועיל יותר לעשות?"
השועל לא ענה על השאלה: "נלך ונדפוק לו בדלת, אם הוא יהיה חבוש בכובע, נשאל אותו למה הוא חובש כובע, ונפליא בו את מכותינו!"
"אתה מתכוון - תפליא בו את מכותיך", רטן האריה, "בעוד אתה תעמוד בצד ותחכך ידים בסיפוק", האריה עצם את עיניו לכמה שניות, ושוב פתח: "ומה אם הוא לא יחבוש כובע? מה תעשה אז?"
"חחחה", השתעל השועל בצחוק, והתגלגל על חלקת הדשא הנבול, "אז נצעק עליו למה הוא אינו חובש כובע, ותפליא בו את מכותיך".
"טוב נו", אמר האריה. הוא התמתח, פיהק, והחל לצעוד לעבר ביתו של השפן.

הגיעו לבית, השועל דפק בדלת, והשפן הנוירוטי הציץ דרך הקוקר ואמר: "אבא לא בבית".
"תפתח כבר שפן!" התגרה בו השועל, והשפן שחשש מדחיה חברתית, הסיט את כל הבריחים בקול שקשוק, ופתח את הדלת, ראשו גלוי למעט כיפה קטנה מעור, שהידלדלה על פדחתו, מחוברת בסיכה.

"למה אתה בלי כובע?" שאל אותו השועל.
"אמרו לי בהפקה להוריד את הכובע", גמגם השפן.
"אז אמרו", נהם האריה, "בוא הנה, ותוריד את הידים מהראש".
לקח האריה סרגל מתכת גדול, והחל להכות בו את השפן, בעוד השועל עומד בצד ונהנה.
התחנן השפן אל האריה, שיחדל להכות אותו.
הסכים האריה, והוא והשועל נמלטו מהמקום בשאגות צחוק.

בינתיים התחוללה סערה זוטא בתקשורת, והתקרית שתועדה גרמה לנזק תדמיתי לאריה והשועל, כך שהם הפכו למנודים בחברה, והיו מסתובבים בחברת צבועים חסרי שם, בוזזים פירות וירקות מחלוקות חסד, פושטים יד ורגל, ובאופן כללי עושים חיים.

עברו שבועים, הסערה שככה, והשועל שוב התמלא בשעמום. ישב על סלע, עישן סיגריה והשתעל.
"למה אתה משתעל ככה?" שאל האריה שניסה להירדם.
"זה מהסיגריות", ענה השועל בשיעול, "אין לי מה לעשות, אז אני מעביר את הזמן בעישון", הסביר.
"הלוואי והיינו יכולים ללכת להרביץ קצת לשפן", אמר האריה בערגה, "היו תקופות", סיכם בעצב.
"מי מונע ממך להרביץ לו", התקומם השועל, "העיתונאים הצבועים האלה? הנחשים מהתקשורת? כל העופות שבזים לנו כל היום?" הוא נעמד על רגליו ודיבר בלהט: "מה שלא נעשה לא יהיה טוב להם! מספיק עם הניסיונות לרצות אותם!"
"הם שונאים את מה שאנחנו עושים", אמר האריה, "הם לא שונאים אותנו".
"שטויות!" נזף בו השועל, "תראה את כל השועלים החדשים, מתחנפים לתקשורת כל היום, ובכל זאת שונאים אותם.."
"נכון", הסכים האריה, ומרט שערה לבנה שצצה ברעמתו.
"אז אתה מגיע להרביץ קצת לשפן?"
"אם אתה הולך, אני מגיע איתך", הסכים האריה, "אבל נראה לי שהוא לא יפתח לנו, הוא מכיר כבר את הטריקים שלנו.."
"באמת?!" אמר השועל: "בוא תראה את הטריק החדש: אני הולך לבקש ממנו סיגריה, אם הוא יביא לנו סיגריה בלי פילטר, נצעק עליו למה הסיגריה בלי פילטר, וכמובן נכה אותו כמו שכתוב. ואם הוא יביא לנו סיגריה עם פילטר, אז כמובן שנכה אותו", הסביר השועל.
"הבנתי", אמר האריה, "טוב, נצא לדרך".
צעדו לבית של השפן, השפן ישב בחצר והתעסק עם גזרים, מיין אותם, קצץ אותם לגפרורים, הכין צימעס לראש השנה, ובדיוק כשטבל את אצבעו בתוך הרוטב של הצימעס, הוא הרים את ראשו וראה את פרצופו הענקי של האריה, מציץ אליו מתוך הגדר החיה.
"יש לך סיגריה?" שאל האריה.
"ממתי אתה מעשן?" שאל השפן, ניסה למשוך קצת זמן.
"אני צריך בשביל להוריד את הצ'ולנט משבת", ענה האריה.
"הא", הבין השפן, "אתה רוצה סיגריה בלי פילטר, או עם פילטר?"
קפץ השועל מבין השיחים, הסתכל על האריה המבולבל, האריה החזיר לו מבט, ולפתע התנער האריה והחטיף לשפן סטירה מצלצלת.
"למה אתה חובש כובע?"

לא הצלחתי להבין את המסר הסמוי (או לא)
ואם יש סיבה לכובע- כולי התנצלות. אולי זה באמת היה שיפוטי מידי. לא ידעתי.
אבל זה עדיין לא סותר את ביקורת הכללית

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לא הצלחתי להבין את המסר הסמוי (או לא)
ואם יש סיבה לכובע- כולי התנצלות. אולי זה באמת היה שיפוטי מידי. לא ידעתי.
אבל זה עדיין לא סותר את ביקורת הכללית
יש פה כמה מסרים סמויים, רובם לא מתייחסים בכלל להודעה שלך...
אין לי בעיה עם שיפוטיות...אני בעצמי שיפוטי (מלידה).

תמי פ

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אחד המינוסים הגדולים בתכנית שאין שיקוף, אין אוביקטיביות ויש אינטרסים וגם ההצבעות נראה לי צחוק הגורל, כי התכנית די מכורה מראש ומה שפדידה החליט זה מה יהיה, לא הצבעות ולא כלום.

דוי

משתמש מקצוען
ראיתי עכשיו כמה קטעים מהתוכנית המדוברת...
אני לא מבינה.. למה אני רואה דברים שאחרים לא רואים?
מדברים פה על קולות ועל מתמודדים, ולא על הפיל האמיתי בחדר.
חוץ מזה שמדובר בתוכנית ברמה ירודה שמתאמצת לחקות את המקבילות לה,
מדובר במראה מבישה לציבור החרדי.
הדמויות, הלבוש הצמוד והמוחצן,
אם לזאת תיקרא תוכנית חרדית- בושתי.
העיקר שמים "רב ראשי"... הוכחה לכך שמנסים לחרד את הגיחוך הזה...

מקווה שיש עוד שחושבים כמוני..
יש עוד כמה שחושבים כך תראי בתחילת השרשור

שיילה

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
כנסו לנעליים הקטנות של המפיקים והצוות.
כל אחד ואחד מהם בעל משפחה בדיוק כמוכם וצריך לחתן את ילדיו בדיוק כמוכם וזאת הסיבה היחידה להפקות הללו. אף אחד לא נחה עליו רוח של קדושה לצאת ולשמח את עם ישראל או לחילופין ליצור תחרות בונה למען עתיד המוזיקה החסידית וודאי לא לקלקל ולהחדיר מסרים סמויים לציבור החרדי.
הגיע פדידה עם רעיון ליצור (או לביים, זה לא משנה) תוכנית שירה למלאות זמן באויר רדיו קול חי וכך ה"מתמודדים" יקבלו פרסומת, הוא וצוותו יקבלו פרנסה מרדיו קול חי +טאלנט מוזיקה להמשך הדרך, השופטים יחזרו איש איש עם משכורתו מקופת מחלקות תרבות למיניהם.
ואנחנו, אנחנו כמו בספר, נהנה מהעלילה גם אם היא בדיונית.
איך אמר בעל המכולת הזקן- לא רוצה? אל תקנה!

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
כל אחד ואחד מהם בעל משפחה בדיוק כמוכם וצריך לחתן את ילדיו בדיוק כמוכם וזאת הסיבה היחידה להפקות הללו. אף אחד לא נחה עליו רוח של קדושה לצאת ולשמח את עם ישראל או לחילופין ליצור תחרות בונה למען עתיד המוזיקה החסידית וודאי לא לקלקל ולהחדיר מסרים סמויים לציבור החרדי.
הגיע פדידה עם רעיון ליצור (או לביים, זה לא משנה) תוכנית שירה למלאות זמן באויר רדיו קול חי וכך ה"מתמודדים" יקבלו פרסומת, הוא וצוותו יקבלו פרנסה מרדיו קול חי +טאלנט מוזיקה להמשך הדרך, השופטים יחזרו איש איש עם משכורתו מקופת מחלקות תרבות למיניהם.
הכל שם מכור מראש?

אסתי !!

מנהלת קהילת מוזיקה וסאונד והפקות אולפן
מנהל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה

nhfk

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עיצוב ואדריכלות פנים
ראיתי עכשיו כמה קטעים מהתוכנית המדוברת...
אני לא מבינה.. למה אני רואה דברים שאחרים לא רואים?
מדברים פה על קולות ועל מתמודדים, ולא על הפיל האמיתי בחדר.
חוץ מזה שמדובר בתוכנית ברמה ירודה שמתאמצת לחקות את המקבילות לה,
מדובר במראה מבישה לציבור החרדי.
הדמויות, הלבוש הצמוד והמוחצן,
אם לזאת תיקרא תוכנית חרדית- בושתי.
העיקר שמים "רב ראשי"... הוכחה לכך שמנסים לחרד את הגיחוך הזה...

מקווה שיש עוד שחושבים כמוני..
בתחילת התוכנית כמעט כולם התלוננו והוציאו קיטור על הנקודות שהזכרת ושכמותן,
אבל כנראה שגם להתלונן כבר נמאס באיזה שהוא שלב
ועכשיו אלה שלא פרשו עסוקים בליהנות (או לא) מהיש.

החושב

משתמש פעיל
בוקר טוב!
א. לגבי צבאח, זה לא ה"קול", זה יותר האנרגיה החיובית,הרוח הצעירה וההפתעה מהגיל. הוא פשוט איש חמוד.
ב.זה לא עניין של "מכור", תכנית זה "ביזנעס", ובודאי שלא יעלו מישהו שלא מתאים לצרכים. הכי לגיטימי שבעולם.

אלזער

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
מאה אחוז!!!!!!!!!!

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
אוף.
כמה זמן בזבזתי על זה

לא צפיתי לא עונה ראשונה, ולא עונה שניה.
באופן כללי, תוכניות שמועתקות מהעולם החילוני עם חירוד כלשהו גורמות לי לבחילה

אז היה נראה שיש מה לראות, נכנסתי, ומאז אני לא מפסיקה להעביר עד שנהייתה לי סחרחורת.

מה שקשה לי להבין, זה השופטים - אתם יודעים שבן אדם הגיע כי הוא חשב שהוא שר יפה. איפה כמה מילים טובות לפני הביקורת?
אתם פוסלים פה בן אדם. לא קול, לא כשרון - יש כאן נשמה! תזהרו קצת עם ההתבטאויות.
כמו"כ, היה מאד חסר לי חלוקי דעות.
איך זה שכל פעם אחרי 3 שופטים הרביעי חושב אותו דבר?

אם הם הקליטו כמה פרקים באותו יום - איך לא נמאס להם כל פעם מחדש עם כל הסיבוב של ה"ערב טוב" הזה?

חנה אביטל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כל התגובות באשכול הזה ממש ענייניות , וזה ממש נחמד ביחס לפורומים אחרים ...
לענייננו :
זה שאיציק קורן עלה , זה ממש מוזר כיון שהקול שלו לא יפה במיוחד אלא יותר בכיון של "חזק ועוצמתי" , וגםכי הוא פחות מקצועי מירוחם גולד לדוגמא , ולכן יכולות להיות לכך 2 סיבות :
1- או שהקורן הנ"ל התקשר בעצמו מ-8000 פלאפונים בשביל להצביע לעצמו
2-או שכמובן הכל מכור
לגבי המתמודדים בתוכנית האחרונה , אז דווקא צבאח הוא הכי לא מתאים כיון שכמה שהוא חמוד זה לא ביצוע שהייתם מקליטים ושומעים ברכב לאחר מכן ... , וחוץ מזה שהתגובות של השופטים באמת לא היו ענייניות לגבי השירה שלו עצמה , אלא יותר על הבן אדם עצמו , שאגב יותר עשה צחוק באולפן מאשר "שמח" ...

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
2-או שכמובן הכל מכור
לא מסכימה עם 2 האפשרויות.
יש לו קול מאוד מיוחד, והוא יותר מקצועי מהאחרים שלא עברו. הסיבה היחידה שלדעתי הוא לא עבר ע"י השופטים היא בגלל שהוא הגזים קצת עם העיבוד והעוצמות.
לגבי צבאח אני מסכימה איתך לחלוטין.

בן ציון יקר

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
חברים יקרים רק תחשבו על זה שבסוף דוד צאבח יעלה לשלב הבא...
האם יצליח להתמודד מול צעירים ממנו שכבר עברו בשלבים הקודמים????
הרי רק תטריחו אותו לבוא שוב ולהתאמץ (עם כל הלחץ שבדבר)

עוד נקודה שלא מכוונת לאף מתמודד:
אני מציע שתבחרו מתמודדים שאתם באמת מאמינים בהם שיצליחו להעפיל לגמר
ודרך אגב גם אני הצבעתי לצאבח כי הוא ריגש אותי בפשטות שלו..

שירה 123

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
כל התגובות באשכול הזה ממש ענייניות , וזה ממש נחמד ביחס לפורומים אחרים ...
לענייננו :
זה שאיציק קורן עלה , זה ממש מוזר כיון שהקול שלו לא יפה במיוחד אלא יותר בכיון של "חזק ועוצמתי" , וגםכי הוא פחות מקצועי מירוחם גולד לדוגמא , ולכן יכולות להיות לכך 2 סיבות :
2-או שכמובן הכל מכור
לגבי המתמודדים בתוכנית האחרונה , אז דווקא צבאח הוא הכי לא מתאים כיון שכמה שהוא חמוד זה לא ביצוע שהייתם מקליטים ושומעים ברכב לאחר מכן ... , וחוץ מזה שהתגובות של השופטים באמת לא היו ענייניות לגבי השירה שלו עצמה , אלא יותר על הבן אדם עצמו , שאגב יותר עשה צחוק באולפן מאשר "שמח" ...
אני העלתי אותו וגם כל המשפחה
הוא שר יפה מאד וגם חרדי נורמאלי סוף סוף

אסתי !!

מנהלת קהילת מוזיקה וסאונד והפקות אולפן
מנהל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה