עזרה הפעלת תכנות אוטומטית בעת הפעלת המחשב - איך מבטלים?

מ.S

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
שלום אשמח אם מישהו יוכל לענות לי

בעבר הגדרתי במחשב שלי, שכל פעם בהפעלת המחשב (Windows 11) יופעלו אוטומטית התכנות שהיו פתוחות בעת כיבוי המחשב

רק שאני לא זוכר איך הגעתי להגדרה הזאת ואיך אני מבטל אותה

יעקב ויצמן

משתמש מקצוען
Screenshot_20230830_090241_Chrome.jpg

תראה את סדר הפעולות בהגדרות
תהפוך מלא פעיל לפעיל

מ.S

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
תראה את סדר הפעולות בהגדרות
תהפוך מלא פעיל לפעיל
תודה! זה לכשעצמו מאד עוזר וטוב לדעת על זה, ובזכות זה הורדתי מהעומס על הפעלת המחשב (y)

אבל יש לי בעיה שניה שאליה התכוונתי בשאלתי, הגדרתי פעם שכל תוכנה שהיתה פתוחה (גוגל כרום או וורד לדוגמא) תידלק שוב עם עליית Windows, במילים אחרות המחשב ממשיך מאותו המצב שבו היה לפני הכיבוי, בהתחלה נהניתי מזה, אבל הגיע מצב שזה כבר ממש מעמיס לי על המחשב, ואת ההגדרה הזאת איך מבטלים את האופציה הזאת אני לא מוצא עכשיו

יעקב ויצמן

משתמש מקצוען
תודה! זה לכשעצמו מאד עוזר וטוב לדעת על זה, ובזכות זה הורדתי מהעומס על הפעלת המחשב (y)

אבל יש לי בעיה שניה שאליה התכוונתי בשאלתי, הגדרתי פעם שכל תוכנה שהיתה פתוחה (גוגל כרום או וורד לדוגמא) תידלק שוב עם עליית Windows, במילים אחרות המחשב ממשיך מאותו המצב שבו היה לפני הכיבוי, בהתחלה נהניתי מזה, אבל הגיע מצב שזה כבר ממש מעמיס לי על המחשב, ואת ההגדרה הזאת איך מבטלים את האופציה הזאת אני לא מוצא עכשיו
לגבי כרום.אם לא סוגרים את האפליקציה בצורה מסודרת על ידי לחיצה על האיקס
אם מבצעים כיבוי מאולץ.לאחר ההפעלה ופתיחת הכרום.אמור לקפוץ הודעה האם לשחזר את הדפים.
זו הייתה כוונתך?
עוד שאלה.האם המחשב אצלך נכבה לגמרי או עובר למצב שינה?

מ.S

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
תודה על התגובה המפורטת (y)

זה לא משהו שהגדרתי לגבי כרום או תוכנה ספציפית, זה הגדרה כללית (בדומה להגדרה שיש בסייר הקבצים, מצורף צילומסך, אבל על תוכנות ולא על תיקיות)

1693385655307.png
ך

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה