העלאת דירוג אשראי

הון ובית

נדל"ן. משכנתאות. כלכלת המשפחה
מנהל
מנוי פרימיום
עד כמה שאני יודע גם להכניס לפיקדון (כנראה שכמה שיותר ארוך, יותר טוב) גם עוזר
יבואו יועצי המשכנתאות ויגידו, @משכנטוב
כסף בפיקדון, חסכונות, הכנסות גבוהות - מעלה רק בדירוגים פנימיים, לא בבנק ישראל.
זה לא נמצא במערכת, ולא משפיע על הדירוג.
כנ"ל על פלוס בבנק.
רק כמובן, מי שאינו בפלוס - מגיע מהר מאד למינוס.. אבל בגדול פלוס לא מעלה דירוג.

הרשאות והו"ק - אם חזרו, מוריד מאד! אם יש הרבה שעומדים בהם בכבוד ולא חזרו, יכול לשפר.
צ'קים - כנ"ל. בעיקרון לא מוריד, אם חזרו מוריד בטירוף יותר מחזרת הו"ק. ולכן, לפזר הרבה צ'קים אפילו על סכומים קטנים ולעמוד בהם, משפר דירוג.

בעילום שם

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
לקפטן קרדיט יש מסלול שמשלמים להם סכום חד שנתי [נראה לי משהו כמו 70 ש"ח] והם שולחים עדכון למייל בכל פעם שיש שינוי בדירוג.

s.y.m

משתמש צעיר
קפטן קרדיט באפליקציה גם עולה כסף???
לא זכור לי שמלאתי פרטים וגם לא ראיתי גביה ואפשר לראות פירוט וציון בכל רגע נתון....

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אני הערב לא יכול לכתוב פה בעניינים מקצועיים בגלל טרגדיה שפקדה את היישוב בו אני גר, ילד בן שנתיים טבע בבריכה בחצר ביתו, אנא העתירו בתפילה לרפואת הילד יוסף חננאל בן שרה דינה.
רפואה שלמה. ובשורות טובות.
היית אומר שאתה גר שם ..

פסגות

משתמש מקצוען
קפטן קרדיט בעבר התעדכן רק פעם בשנה ואח''כ בתשלום
היום זה מתעדכן כל הזמן בחינם כולל טיפים וכו'
מה שמוזר שיש לי איזה הלוואה שלקחתי פעם מכאל וזה לא מעודכן
מה שכן יש להם לפעמים באג בכניסה דרך האתר
קפטן קרדיט

משכנטוב

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אוטומציה עסקית
רפואה שלמה. ובשורות טובות.
היית אומר שאתה גר שם ..
אכן גר כאן, מקום מעולה וכיף.
כולנו כאן בטראומה כבר ממקרה דומה שאירע לנו לפני 3 שנים, אוריאל בן ברכה ז"ל שטבע למוות בבריכה ביתית.
שוב אבקש מכולם להמשיך להעתיר בתפילה לרפואת יוסף חננאל בן שרה דינה.
שנשמע בשורות טובות

אבא לוי

משתמש פעיל
מאיזה מספר דירוג האשראי נחשב לחיובי ותקין?
ללא שם.jpg

סוניה

משתמש מקצוען
ודאי שבין 1-1000,
השאלה אם דירוג שמעל 500 נחשב תקין?
או רק מעל 750,800?

הון ובית

מנהל
מנוי פרימיום
מאיזה מספר דירוג האשראי נחשב לחיובי ותקין?
זו שאלה כללית מידי.
השאלה למה??
ומה הצורך?
וממי לקחת אשראי? ומה המחיר?
זה משתנה.
אגב, הסקאלה בתמונה של חברת d&b, של BDI שונה מאד.

מעבר לזה, חיובי ושלילי (ירוק/אדום) לא תלוי רק במספר, אלא בגורמים אחרים.

הון ובית

מנהל
מנוי פרימיום
בדקתי באתר של קפטן דירוג אישי,
יצאתי רק עם מספר .
זה לא נתון זהה בכל החברות?
לא.
קפטן קרדיט שייך לd&b, וBDI זו חברה אחרת. זה יצא מספר אחר, עם משמעות שונה קצת.

למעשייה

משתמש פעיל
אגב, החשבון שלי תקין, אך ללא כל מסגרת בעו"ש.
השאלה אם לבקש מהבנק מסגרת, או שזה לא מסייע לדירוג?

(לא כ"כ דחוך, יש לי בעיקרון 985 נק'..)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה