העלאת דירוג אשראי

klik's

משתמש מקצוען
אם מישהו הפקיד צ'ק שלי שהבאתי לו בסך כמה אלפי שקלים
אבל בטעות חודש לפני
וחזר הצק (בגלל התאריך)
אבל לא היה כסף בחשבון (שוב, זה לא היה התאריך- אלא חודש קודם הפקידו)
לא אמור להשפיע. נכון?

הון ובית

נדל"ן. משכנתאות. כלכלת המשפחה
מנהל
מנוי פרימיום
אבל בטעות חודש לפני
וחזר הצק (בגלל התאריך)
לא אמור להשפיע. נכון?
נכון

בן מיכאל

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
שאלה נוספת, הבנק אמרו לי שאותו כסף שנכנס כמשכורת או כתשלום לעצמאי יש הבדל כמה הוא משפיע על הדירוג.
- יש לי מעביד שעד היום שילם לי כעצמאי, וביקשתי ממנו אם יוכל לעבור לתלוש, השאלה אם זה משפיע על כסף שכבר הכניס לחשבוני בחודשים הקודמים וכעת יוציא תלוש מבלי להפקיד בחשבון.
בתודה מראש למשיבים היקרים.

בן מיכאל

משתמש מקצוען
עריכה תורנית

A052

משתמש סופר מקצוען
ודאי להביא לבנק. הם לא נביאים.
גם בחודשים הבאים הוא צריך להעביר את זה בקוד משכורת, אם לא הבנק לא יקלוט זאת כמשכורת ללא תלושים.

בן מיכאל

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
ודאי להביא לבנק. הם לא נביאים.
גם בחודשים הבאים הוא צריך להעביר את זה בקוד משכורת, אם לא הבנק לא יקלוט זאת כמשכורת ללא תלושים.
מה זה נקרא כ'קוד משכורת'?

A052

משתמש סופר מקצוען
אדם פרטי לא יכול להעביר את זה בקוד משכורת בכל מקרה, זה רק מי שמשתמש עם חברת מס"ב ושם יש את זה.

הון ובית

נדל"ן. משכנתאות. כלכלת המשפחה
מנהל
מנוי פרימיום

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אבל בטעות חודש לפני
וחזר הצק (בגלל התאריך)
לא אמור להשפיע. נכון?
תלוי מה הבנק רשם בהחזרה, אם הם רשמו אכ"מ אז זה דופק,
אבל זו סיבה מצוינת שאפשר לבקש עליה מחיקת רישום מהבנק ולכאורה הם יהיו חייבים למחוק.
מופיע לי בפירוט ב'קפטן' כהשפעה שלילית
"קיים קשר לתאגיד"
מה זה?
אתה רשום על איזה עמותה? חברה? חתמת ערבות למישהו?
בית כנסת? ישיבה?
אדם פרטי לא יכול להעביר את זה בקוד משכורת בכל מקרה, זה רק מי שמשתמש עם חברת מס"ב ושם יש את זה.
לא מדויק, אני מעביר מחשבון רגיל ורק מקפיד לרשום בסיבת העברה "משכורת" וזה נקלט קבוע כמשכורת.
(אולי משתנה בין בנקים, לא יודע).

יהודה לייב

משתמש פעיל
אשמח לתשובות מהמבינים:

1. בשביל לשמור על דירוג גבוה-עד כמה אחוז מהמסגרת אשראי כדאי לנצל?

2. האם כדאי להגדיל מסגרת עד המקסימום האפשרי? או שסכום מדי גבוה דווקא יגרום להורדת הדירוג?
בהנחה שזה לא יגרום להוציא יותר כסף אלא לזה שאחוז הניצול מהמסגרת יהיה יותר קטן.

3.הו"ק שחזרה בגלל שלא הייתה הרשאה לבנק דופקת את הדירוג?

4.האם בשביל להעלות את הדירוג יש עניין לשלם מדי פעם בצ'יקים כדי שיראו שאנחנו עומדים בזה או שזה מיותר?

5. יש לנו אפשרות להיכנס למינוס של אלף ש"ח בבנק ללא ריבית.
עד היום לא יצא לנו להשתמש בזה.
יש עניין להגדיל או לסגור את האופציה הזו בשביל הדירוג?

A052

משתמש סופר מקצוען
1. כמה שפחות.
2. אולי מזיק בהתחלה ממש אבל אחרי מקסימום חודש זה כבר מועיל מאד שרואים שאתם יכולים להשתמש מצד אחד כך שהבנק/חברת האשראי סומך עליכם, ומצד שני לא משתמשים כך שאתם אחראיים.
3. לא.
4. אולי פעם בשנה (חכו לתשובת מומחים יותר)
5. זה גם מסגרת שאם לא תשתמשו בכלל זה יעזור.

6. אני לא יודע כלום ואל תסמכו עלי.

משכנטוב

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אוטומציה עסקית
1. כמה שפחות.
2. אולי מזיק בהתחלה ממש אבל אחרי מקסימום חודש זה כבר מועיל מאד שרואים שאתם יכולים להשתמש מצד אחד כך שהבנק/חברת האשראי סומך עליכם, ומצד שני לא משתמשים כך שאתם אחראיים.
3. לא.
4. אולי פעם בשנה (חכו לתשובת מומחים יותר)
5. זה גם מסגרת שאם לא תשתמשו בכלל זה יעזור.

6. אני לא יודע כלום ואל תסמכו עלי.
בגדול נכון.
לגבי שימוש בצ'קים, כמה שיותר!!

זעירא דחברייא

משתמש פעיל
המסגרת באשראי היתה נמוכה ולא ידעתי מענין דירוג אשראי
האם לאחר שהגדלתי את המסגרת זה עולה מיד או הרבה זמן
והאם הבנק מתייחס לזה אח''כ.

משכנטוב

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אוטומציה עסקית
המסגרת באשראי היתה נמוכה ולא ידעתי מענין דירוג אשראי
האם לאחר שהגדלתי את המסגרת זה עולה מיד או הרבה זמן
והאם הבנק מתייחס לזה אח''כ.
מתעדכן אחרי חודש, מעלה ככל שיש יותר זמן.

למעשייה

משתמש פעיל
אין לי מסגרת בעו"ש, ומעולם לא נזקקתי לזה ב"ה, היום אני רואה משהו חדש באתר של בנק הפועלים,
הם מציעים להגיש בקשה לקבלת מסגרת.

השאלה אם כדאי לי לבקש מסגרת, -ולא להשתמש בה- בשביל העלאת הדירוג שלי

1663160670210.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה