העלאת דירוג אשראי

זעירא דחברייא

משתמש פעיל
המחיקה בהתחלה הייתה מאוד קלה והבנקים עדיין לא בדקו דוח מלא ולכן זה עזר. כיום זה אסון למחוק.
ועדיין תלוי כמה פעמים חזר. ומה חזר.
עדיין מה שהבנק תיקן אתה יכול לערער באתר בנק ישראל. זה וודאי ישפר.
המליצו פה על הקלטה של איך לשפר זה וודאי טוב.
בגדול? כמה שפחות מינוס. וכמה שיותר חשבון תקין. אם יש לך סכום כסף גדול שיישב בעוש לתקופה קצרה זה גם מועיל לדירוג הפנימי של הבנק שזה גם דבר חשוב
דוקא תקופה קצרה או אפילו קצרה

בן מיכאל

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
גם מקרה בודד גורם לנזק גדול, ניתן לפעמים להסביר לבנק מה קרה והבנק מתקן את הדיווח למאגר.
שאלתי בבנק, ואמרו לי שאין כזה דבר [למרות שאת העמלה הם החזירו לי, כי הבינו שזה לא היה באשמתי וכו', ואמרו לי שלא עוזר כלום, ומה שקרה גם אם היה באונס גמור לא יעזור כלום].

בן מיכאל

משתמש מקצוען
עריכה תורנית

A052

משתמש סופר מקצוען
שאלתי בבנק, ואמרו לי שאין כזה דבר [למרות שאת העמלה הם החזירו לי, כי הבינו שזה לא היה באשמתי וכו', ואמרו לי שלא עוזר כלום, ומה שקרה גם אם היה באונס גמור לא יעזור כלום].
לא יודע מה הכוונה ששאלת בבנק.

אבל עליך לפנות בכתב לפניות הציבור של הבנק בתיאור מפורט של המקרה והנזק הגדול שנגרם לך מירידת דירוג האשראי ובבקשה לתקן.
ואם הם יסרבו, עליך לפנות לפניות הציבור של בנק ישראל.

קול תורה

משתמש פעיל
העלאת הדירוג בחזרה:

א. כמובן שלא יחזרו צ'קים
ב. צמצום כרטיסי אשראי והתנהלות נכונה (ללא חיוב חודשי קבוע, ללא תפיסת כל המסגרת)
ג. ללא הלוואות מבנקים
ד. כמה שפחות הרשאות בבנק
ה. לדאוג שחשבון הבנק יהיה בפלוס

וגם אחרי זה לוקח זמן עד שמשתנה הדירוג
עד כמה שאני יודע גם להכניס לפיקדון (כנראה שכמה שיותר ארוך, יותר טוב) גם עוזר
יבואו יועצי המשכנתאות ויגידו, @משכנטוב

A052

משתמש סופר מקצוען

יהלומים

פתרונות תעסוקה יצירתיים
מנוי פרימיום

תוכנית

משתמש פעיל
הם נותנים פעם אחת בשנה ציון או פירוט לבחירה
(אני עשיתי לבעלי פירוט ולי ציון- או הפוך, לא זוכרת, אבל כך קיבלתי את כל המידע- כי אנחנו עם חשבון משותף...)

יהלומים

פתרונות תעסוקה יצירתיים
מנוי פרימיום
הם נותנים פעם אחת בשנה ציון או פירוט לבחירה
(אני עשיתי לבעלי פירוט ולי ציון- או הפוך, לא זוכרת, אבל כך קיבלתי את כל המידע- כי אנחנו עם חשבון משותף...)
איפה החירה?
אני קיבלתי רק קובץ מפורט

משכנטוב

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אוטומציה עסקית
עד כמה שאני יודע גם להכניס לפיקדון (כנראה שכמה שיותר ארוך, יותר טוב) גם עוזר
יבואו יועצי המשכנתאות ויגידו, @משכנטוב
אני הערב לא יכול לכתוב פה בעניינים מקצועיים בגלל טרגדיה שפקדה את היישוב בו אני גר, ילד בן שנתיים טבע בבריכה בחצר ביתו, אנא העתירו בתפילה לרפואת הילד יוסף חננאל בן שרה דינה.

תוכנית

משתמש פעיל
לא זוכרת, עשיתי את זה בסוף שנה שעברה
אבל לפני שאת מקבלת את הקובץ, כשאת מילאת את הפרטים, היה איזו אפשרות בחירה

הון ובית

נדל"ן. משכנתאות. כלכלת המשפחה
מנהל
מנוי פרימיום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כט

א מִזְמוֹר לְדָוִד הָבוּ לַיהוָה בְּנֵי אֵלִים הָבוּ לַיהוָה כָּבוֹד וָעֹז:ב הָבוּ לַיהוָה כְּבוֹד שְׁמוֹ הִשְׁתַּחֲווּ לַיהוָה בְּהַדְרַת קֹדֶשׁ:ג קוֹל יְהוָה עַל הַמָּיִם אֵל הַכָּבוֹד הִרְעִים יְהוָה עַל מַיִם רַבִּים:ד קוֹל יְהוָה בַּכֹּחַ קוֹל יְהוָה בֶּהָדָר:ה קוֹל יְהוָה שֹׁבֵר אֲרָזִים וַיְשַׁבֵּר יְהוָה אֶת אַרְזֵי הַלְּבָנוֹן:ו וַיַּרְקִידֵם כְּמוֹ עֵגֶל לְבָנוֹן וְשִׂרְיֹן כְּמוֹ בֶן רְאֵמִים:ז קוֹל יְהוָה חֹצֵב לַהֲבוֹת אֵשׁ:ח קוֹל יְהוָה יָחִיל מִדְבָּר יָחִיל יְהוָה מִדְבַּר קָדֵשׁ:ט קוֹל יְהוָה יְחוֹלֵל אַיָּלוֹת וַיֶּחֱשֹׂף יְעָרוֹת וּבְהֵיכָלוֹ כֻּלּוֹ אֹמֵר כָּבוֹד:י יְהוָה לַמַּבּוּל יָשָׁב וַיֵּשֶׁב יְהוָה מֶלֶךְ לְעוֹלָם:יא יְהוָה עֹז לְעַמּוֹ יִתֵּן יְהוָה יְבָרֵךְ אֶת עַמּוֹ בַשָּׁלוֹם:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הווי משפחתי • 4

לוח מודעות

למעלה