התייעצות העיר החרדית עם הפוטנציאל המירבי - האם זה בית שמש??

מצב
הנושא נעול.

פיר

משתמש סופר מקצוען
הכוונה שאין כמעט רופאים מומחים
ומה שיש צריך ללכת פיזית לסניף ולדרוש תור קרוב ומקבלים לעוד שנה.
יש תחומים שבחלק מהקופות אין רופא בכל העיר, ומי שצריך רופא בתחום הזה- שיטלטל לערים אחרות.
קצת מוגזם.
בכל הערים אותו דבר.

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
הכוונה שאין כמעט רופאים מומחים
ומה שיש צריך ללכת פיזית לסניף ולדרוש תור קרוב ומקבלים לעוד שנה.
יש תחומים שבחלק מהקופות אין רופא בכל העיר, ומי שצריך רופא בתחום הזה- שיטלטל לערים אחרות.
איזה קופה?

אל ייאוש!!!

משתמש צעיר
בכל הקופות
בכל הקופות חולים בבית שמש...
יש הבדלים גדולים בשירות בין קופה אחת לשניה, וממש לא נראה לי שבכל הקופות חולים המצב נורא.
אתה גר בבית שמש? ואם כן, היית בכל הקופות חולים שם?
מה זה נקרא רופאים מומחים ומה זה נקרא שכמעט אין?
מתי שמעת על קופה בבית שמש שאי אפשר להזמין תור בטלפון (כי אני לא שמעתי).
ודווקא בבני ברק אפי' שזה במרכז גושדן שולחים הרבה פעמים לתל אביב או ערים סמוכות אחרות לרופאים, מה שכמעט לא קורה בבית שמש.

חני בנני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בכל הקופות חולים בבית שמש...
יש הבדלים גדולים בשירות בין קופה אחת לשניה, וממש לא נראה לי שבכל הקופות חולים המצב נורא.
אתה גר בבית שמש? ואם כן, היית בכל הקופות חולים שם?
מה זה נקרא רופאים מומחים ומה זה נקרא שכמעט אין?
מתי שמעת על קופה בבית שמש שאי אפשר להזמין תור בטלפון (כי אני לא שמעתי).
ודווקא בבני ברק אפי' שזה במרכז גושדן שולחים הרבה פעמים לתל אביב או ערים סמוכות אחרות לרופאים, מה שכמעט לא קורה בבית שמש.
אני לא מעוניינת לפרט את כל התיק הרפואי המשפחתי
אבל בדקתי טוב טוב את כל הקופות
ורופאים מקצועיים מומחים זה בעיה מאד גדולה.
מי שמספיק לו רופא משפחה וילדים שיודה לה’.
בבני ברק שולחים לתל אביב, נכון, זה חצי שעה נסיעה,
מבית שמש לנסוע לעין כרם זה שעה פלוס, יחי ההבדל.

די

משתמש סופר מקצוען
אולי מספיק לכם רופא משפחה וילדים
בדקתי במאוחדת נעימי לדוגמא יש רופאי:

משפחה, נשים, ילדים, כירורגיה, מחלות ריאה, נוירולוגיה, אף אוזן גרון, עור, אורולוגיה, תכנית ביקור בריא, קרדיולוגיה, המטולוגיה, אורולוגיה ילדים, כירורגיה פלסטית, עובדת סוציאלית, דיאטה קלינית, פודולוג.

ס"ה 17 תחומים בסניף אחד של מרפאה אחת.

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
במאוחדת נעימי
עכשיו תבדוק במאוחדת בלב הרמה, כולל המרכז הלילי שיש שם.
אחרי זה במאוחדת ברמה א' (קישון).
ואחרי זה תבדוק בעקופות האחרות בעיר (מאוחדת מפרסמים שהם הכי טובים בעיר בעצם כמו שכולם מפרסמים אבל בכל זאת כדאי לראות מה עוד יש...)
ואז תבדוק איפה XXXX XXX גר, ומה הוא לא אוהב בבית שמש (לא נראה לי שזה קשור לתחום הרפואה).
אפשר לכתוב כל מה שרוצים, כמובן בלי לכתוב איזה קופ"ח, איזה שכונות, איזה רופאים, ומה ההגדרה של מומחים.

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
כבעל רכב פרטי כמעט ולא מזדמן לי לנסוע בתחבורה ציבורית. אתמול בלילה הייתי צריך לנסוע לירושלים ולא היה לי את האוטו. עליתי על קו 600 ברח' הירקון פינת אליהו הנביא (5 דק' הליכה מהבית), ותוך 28 דק' בדיוק ירדתי בבניני האומה. הייתי בהלם...

חני בנני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
לא באתי להתנגח
לבית שמש יש המון מעלות
אבל מי שחושב לעבור לבית שמש וחושב שהרפואה שם היא כמו בערים הגדולות
שיבדוק.
זה הכל.

די

משתמש סופר מקצוען

חני בנני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ג

א מִזְמוֹר לְדָוִד בְּבָרְחוֹ מִפְּנֵי אַבְשָׁלוֹם בְּנוֹ:ב יְהוָה מָה רַבּוּ צָרָי רַבִּים קָמִים עָלָי:ג רַבִּים אֹמְרִים לְנַפְשִׁי אֵין יְשׁוּעָתָה לּוֹ בֵאלֹהִים סֶלָה:ד וְאַתָּה יְהוָה מָגֵן בַּעֲדִי כְּבוֹדִי וּמֵרִים רֹאשִׁי:ה קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶקְרָא וַיַּעֲנֵנִי מֵהַר קָדְשׁוֹ סֶלָה:ו אֲנִי שָׁכַבְתִּי וָאִישָׁנָה הֱקִיצוֹתִי כִּי יְהוָה יִסְמְכֵנִי:ז לֹא אִירָא מֵרִבְבוֹת עָם אֲשֶׁר סָבִיב שָׁתוּ עָלָי:ח קוּמָה יְהוָה הוֹשִׁיעֵנִי אֱלֹהַי כִּי הִכִּיתָ אֶת כָּל אֹיְבַי לֶחִי שִׁנֵּי רְשָׁעִים שִׁבַּרְתָּ:ט לַיהוָה הַיְשׁוּעָה עַל עַמְּךָ בִרְכָתֶךָ סֶּלָה:
נקרא  31  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה