דרוש מידע הסמינרים במקום ראשון במבחני לשכת רואי החשבון

מצב
הנושא נעול.

227

משתמש מקצוען
אני רק שאלה
מה יצא לדעתכם מבת שמגיל 18 מטיפים לה כל היום כמה דחוף להשקיע את ראשה ורובה בלימודי מקצוע נחשק ויוקרתי, וכמעט לא מדברים איתה על חשיבותם של הערכים התורניים הבסיסיים שבלעדיהם אין אפשרות לנהל בית של תורה ?
בסוף צריכים לזכור שהמטרה העיקרית של הסמינרים היא להעמיד אמהות שיגדלו את בניהם לתורה ויראה, עמידה בניסיונות, הסתפקות במועט וכו' וכו'. כל עניין רכישת המקצוע אמור להיות מטרה משנית.

פ.נ

משתמש מקצוען
ממש לא
בטח לא בכל המקומות
אכתוב מב שאני יודעת מידיעה אישית,
באחד הביג 4 הגדולים בתל אביב סטאזירות מתחילות ב 8600...
ויש שם מלא חרדיות שעובדות שם בתנאים מעולים ומותאמים
קודם כל במרכז התנאים פע כמה יותר שווים וגם הסכר מה שבטוח יותר מירושלים
אני כרגע דיברתי על ירושלים...
ואני היתכוונתי לזה:
היא כתבה שאין מצב שיתנו לסטאזריות יותר ממינימום
ואז כתבה על מקומות חרדיים
ועל זה ענו לה שגם בהייטק חרדי= מטריקס מקבלים מינימום ועוד עם התחייבות לשנתיים
והתשובה הזאת במילה אחרת חוזרת על בפוסט הראשון שלי
זה מה שהיתכוון המשורר בדיוק

כמו הרוח

משתמש מקצוען
אני רק שאלה
מה יצא לדעתכם מבת שמגיל 18 מטיפים לה כל היום כמה דחוף להשקיע את ראשה ורובה בלימודי מקצוע נחשק ויוקרתי, וכמעט לא מדברים איתה על חשיבותם של הערכים התורניים הבסיסיים שבלעדיהם אין אפשרות לנהל בית של תורה ?
בסוף צריכים לזכור שהמטרה העיקרית של הסמינרים היא להעמיד אמהות שיגדלו את בניהם לתורה ויראה, עמידה בניסיונות, הסתפקות במועט וכו' וכו'. כל עניין רכישת המקצוע אמור להיות מטרה משנית.
מה לעשות
אני חושבת שמשוכרת מאוד מאוד חשובה להעמדת בית של תורה
שלבעל יהיה פניות מטרדת הפרנסה שמאוד קשה היום!
זה משפיע על הילדים ועל הכל!
זה שצריך לחיות בהסתפקות במועט
לא מצריך להעביד בנות בפרך ולשלם מינמום
די לנצלנות!!!!

פ.נ

משתמש מקצוען
אני רק שאלה
מה לעשות
העולם היום מסובב סביב כסף!!!
זה מגיעה לרמה שאפילו בחורים מורידים על מקצועות שלא נחשבים מה תגידי על זה??!!

כמו הרוח

משתמש מקצוען
מה לעשות
העולם היום מסובב סביב כסף!!!
זה מגיעה לרמה שאפילו בחורים מורידים על מקצועות שלא נחשבים מה תגידי על זה??!!
צודקים ב100%
איך אפשר להתקיים במצב הזה ולהמשיך ללמוד
מכירה כמה מרה"י הגדולים בדור
שחושבים זה חשוב מאוד גם לשלום בית וגם לחינוך הילדים וכו
ואומרים לבחורים לחפש ולהעדיף כאלו בנות
זה מצער לשמוע אבל יש קצת דברי טעם בזה

פ.נ

משתמש מקצוען
צודקים ב100%
איך אפשר להתקיים במצב הזה ולהמשיך ללמוד
מכירה כמה מרה"י הגדולים בדור
שחושבים זה חשוב מאוד גם לשלום בית וגם לחינוך הילדים וכו
ואומרים לבחורים לחפש ולהעדיף כאלו בנות
זה מצער לשמוע אבל יש קצת דברי טעם בזה
אני לא רוצה להיכנס לזה ביכלל למרות שיש לי מלא מה להגיד....
במילה אחת זו סתירה ....
יש צדדים לפה ולשם......

מלינקה

משתמש פעיל
אני רק שאלה
מנסיון שלי עם בנותי בסמינר ידוע
מדברים המון גם על נושא בית של תורה , הסתפקות, גידול משפחה ברוכה ועוד
לא נראה שזנחו את הערכים החשובים ב"ה

BTG

משתמש רשום
בירושלים, במשרדי הביג פור המשכורת נעה בין 8500-9500 ברוטו למתמחה,
במשרדים בינוניים 7500-8000 ברוטו, ובקטנים אכן מינימום או קצת יותר.
למרות כל ההתאמות, עולם העבודה עדיין מכניס להלם תרבות,
אבל אני מאמינה שהמצב טוב בהרבה מבהייטק- הביקוש עושה את שלו

BTG

משתמש רשום
כשיש ביקוש המשרדים עושים מאמץ להתאים את עצמם לחרדיות
שנה (!!!) לפני שיצאנו לשוק העבודה ישבנו בסמינר ובמשך יום שלם הגיעו משרדים גדולים ובינוניים להציג את עצמם, לשכנע ולהסביר למה הם המקום הטוב ביותר לחרדיות לעבוד בו, ועל ההתאמות שהם עושים עבורן.
עד שבועות של שנה קודמת לא הייתה בת שלא הייתה מסודרת בחוזה עבודה לעוד יותר מחצי שנה
אין דבר כזה בשום מקצוע!!!

למי ששאל על המדליה, הזוכים מקבלים הודעה לפני טקס הענקת הרשיונות הבא.

פ.נ

משתמש מקצוען
כשיש ביקוש המשרדים עושים מאמץ להתאים את עצמם לחרדיות
שנה (!!!) לפני שיצאנו לשוק העבודה ישבנו בסמינר ובמשך יום שלם הגיעו משרדים גדולים ובינוניים להציג את עצמם, לשכנע ולהסביר למה הם המקום הטוב ביותר לחרדיות לעבוד בו, ועל ההתאמות שהם עושים עבורן.
עד שבועות של שנה קודמת לא הייתה בת שלא הייתה מסודרת בחוזה עבודה לעוד יותר מחצי שנה
אין דבר כזה בשום מקצוע!!!

אז היום כבר עכשיו כל הבנות מסודרות בעבודה לדעתי בכל הסמינרים(כך היתברר לי בשיחה עם רואת חשבון באחד מהמישרדים הגדולים)

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
היא כתבה שאין מצב שיתנו לסטאזריות יותר ממינימום
ואז כתבה על מקומות חרדיים
ועל זה ענו לה שגם בהייטק חרדי= מטריקס מקבלים מינימום ועוד עם התחייבות לשנתיים
מטריקס מתחילים ביותר (6-7K תלוי באיזה פרויקט)
כך שמעתי לאחרונה
ואגב מעלים את שכר המינימום ליותר מ-5.5K בקרוב.

כפוף לכללים

משתמש פעיל
@BTG
אני רוצה ליצור איתך קשר בפרטי
את יכולה לשלוח לי מייל?
chani85125 בגימייל
(תלייקי כשאת רואה את ההודעה כדי שאני אוכל למחוק את המייל...תודה)

אש קודש!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
האמת??!!!
חשבתי משהו אחר
?
אני רק שאלה
מנסיון שלי עם בנותי בסמינר ידוע
מדברים המון גם על נושא בית של תורה , הסתפקות, גידול משפחה ברוכה ועוד
לא נראה שזנחו את הערכים החשובים ב"ה
מדברים המון. נכון.
השאלה מה משדרים...
זוכים? אין רק זוכה אחד?
מתי זה יוצא?

יהודיפשוט

משתמש פעיל
הייום כשאומרים קידוש ה'
הכוונה היא לטפיחה עצמית על השכם כמה אנחנו טובים
או סופסוף יש עלינו כתבה טובה בתקשורת

הייתי רוצה שהמוכשרות הללו תהיינה המורה של הבת שלי;);)
סליחה באמת מכבוד משביתי השמחות
מה קרה????יש שמחה אז חובה להשבית אותה עם פלפולי סרק, פילוסופיה זולה ונימוקים שלא מחזיקים מים שאני אפילו לא יענה עליהם?!
אבל המשפט האחרון כבר ממש עצבן אותי, מעבר לכמה הודעות מבאסות שנמצאות פה בשרשור
לאא, אני לא רוצה שהן ימשיכו להיות מורות מכמה סיבות
א.אינפלציה של מורות ובעקבות זה משכורת רעב עקב מלחמה על כל משרה שקיימת
ב.לא יכול לראות חברים שהנשים שלהן מורות כבר שבע שנים ורצים ממילוי מקום למילוי מקום בלי עבודה מסודרת בגיל שכבר הם צריכות לקבל העלאה של ותק
ג. מעוניין מאוד שהמוכשרות במיוחד ימצו את יכולותיהן בעבודות שמתאימות להן וישאירו לרגילות את מה שמתאים להן
ד.בהחלט רוצה לראות אברכים שחיים ממש טוב כשהם ח=יכולים להיות שקועים באהלה של תורה כשהנשים שלהן מכניסות סכומים יפים שמספיקים קצת מעבר לשכירות לחם וחלב, זה מגיע לנו.

%;

משתמש פעיל
אני רק שאלה
ומה יצא לדעתכם מבת שמטיפים לה בבית על הסתפקות במועט
אבל העיניים שלה יוצאות מקנאה כשהיא רואה את הבית של המנהלת?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה