דרוש מידע הסמינרים במקום ראשון במבחני לשכת רואי החשבון

מצב
הנושא נעול.

כמו הרוח

משתמש מקצוען
מזה אומר??
כולם בהתחלה עובדות המינימום.....
בושה!!!
אין שום סיבה בעולם שבחורה שלמדה הנדסאות תתחיל במשכורות 10/12/17 אל"ש
וברו"ח יתחילו במינימום
ואגב במשרדי הביג 4 מתחילים להבין את זה ויש משרדים שכבר משלמים באזור 10 אל"ש למתמחה,
הבעיה היא שהמעסיקות החרדיות שמנצלות את בנותינו ממשיכות לנצל.

דיני

משתמש מקצוען
באיגוד הסמינרים נכללים כל (?) הסמינרים החרדיים שמלמדים ראיית חשבון.
הבנות שניגשו מהסמינר של @BTG - מסודרות כולן בעבודה.
במשרדי הביג-4 יש מצוקה של כח אדם ולאחרונה פתחו שלוחות לבנות חרדיות. הן יושבות בירושלים אבל עובדות עם הצוותים בתל אביב. ימי כיף נפרדים, סינון במחשב וכו

פ.נ

משתמש מקצוען
בושה!!!
אין שום סיבה בעולם שבחורה שלמדה הנדסאות תתחיל במשכורות 10/12/17 אל"ש
וברו"ח יתחילו במינימום
ואגב במשרדי הביג 4 מתחילים להבין את זה ויש משרדים שכבר משלמים באזור 10 אל"ש למתמחה,
הבעיה היא שהמעסיקות החרדיות שמנצלות את בנותינו ממשיכות לנצל.
מסכימה איתך לגמרי
אגב לא כל מתכנת מתחילה מ10+
יש מלא שמתחילות במינימום.....
אומנם יכול להיות שיש להם העלה יותר רצינית ויותר מהר...
ולגבי מעסיקות חרדיות שמנצלות זה ברור וזה עצוב שזה מגיעה דווקא בתוך תוכי המיגזר שלנו....
וגם יחסית אין תנאים טובים ביכלל עם תשווי למישרדים אחרים

פ.נ

משתמש מקצוען
אז את לא מעודכנת
בשנה האחרונה זה ממש לא המצב
סטזריות מתחילות ב 8 ומעלה בהרבה מאד משרדים מובילים
תבדקו אותי
אני בתחום הזה ואני רואה עובדות בשטח....
יצא לי להיסתובב לא אחת בכמה מישרדים ענקייים חרדיים בחי שנה האחרונה
ובשיחה עם מנכלית היתברר לי שהם מחפשים בנרות רואות חשבון וקשה להשיג מאוד אפילו מיתמחות.....
ושאלתי אותה מה הם מציעות אז הם כולם אמרו בפה אחד מינימום.....
וכל אחת אמרה לי כאילו שעושות סטאז אין מצב שיתחילו יותר ממינימום...
אגב מה שיוצא שרק הציבור החרדי פריירי לגבי עבודה וכו
באמת צריך לעמוד גם על השכר וגם על התנאים שלנו..
לא הגיוני שבציבור הכללי יקבלו אותו רק למישרדים הכי נחשקים.... ויקבלו משכורת כפול כמה ממנו..
ולא יגידו שלנו אין נסיון ..כי ההוכחה הכי גדולה זה היה עם אחוזי הצצלחה מטורפים של איגודי הסמינרים החרדיים

כמו הרוח

משתמש מקצוען
ובשיחה עם מנכלית היתברר לי שהם מחפשים בנרות רואות חשבון וקשה להשיג מאוד אפילו מיתמחות.....
לא הגיוני שבציבור הכללי יקבלו אותו רק למישרדים הכי נחשקים.... ויקבלו משכורת כפול כמה ממנו..
ולא יגידו שלנו אין נסיון ..כי ההוכחה הכי גדולה זה היה עם אחוזי הצצלחה מטורפים של איגודי הסמינרים החרדיים
פשוט בושה!!!
יש לי בנות גם הנדסאיות וגם רו"ח
והפערים לא יאומנו

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
מקווה שמהר מאוד יתעשתו
יש היום הרבה משרות במשרדים גדולים
שהתנאים שם מעולים
ולא רק זה - הם מוכנים לקבל בנות לעבודה מראש כדי לשריין אותן לכשתגמורנה את הלימודים.

פ.נ

משתמש מקצוען
מקווה שמהר מאוד יתעשתו
יש היום הרבה משרות במשרדים גדולים
שהתנאים שם מעולים
ולא רק זה - הם מוכנים לקבל בנות לעבודה מראש כדי לשריין אותן לכשתגמורנה את הלימודים.
אחרי הכל יש מלא בנות שלא מיתפשרות על אופי מקום העבודה ורוצות דווק א מקום חרדי

עד מתי

משתמש מקצוען
אז יש מקומות שכבר לא
בפורום רוחחרדית מתמחות שמזדהות בשמן המלא סיפרו שהתחילו בסכומים יפים בחודשים האחרונים, ובהחלט רואים שינוי לטובה בכל המשכורות בתחום.
אני גם כאחת מהתחום חשה את זה על בשרי שב"ה מגיעה היום לשכר שלפני כמה שנים אפילו לא הייתי חושבת שניתן להגיע

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
זה משהוא אחר
כמו שבמטריקס מתחילים במינימום
ההבדל בין המקצועות הוא גדול מאוד
בתיכנות ההשקעה בהוואי ובפנאי בצוות מאוד משמעותי ומסוכן
בעוד בראיית חשבון יש הרבה יותר רצינות והתמקדות בעבודה נטו
לכן- הכל נראה אחרת
וגם הסכנה היא אחרת.

אבל עדיין..
יש ממה להשמר

עד מתי

משתמש מקצוען
ל
ההבדל בין המקצועות הוא גדול מאוד
בתיכנות ההשקעה בהוואי ובפנאי בצוות מאוד משמעותי ומסוכן
בעוד בראיית חשבון יש הרבה יותר רצינות והתמקדות בעבודה נטו
לכן- הכל נראה אחרת
וגם הסכנה היא אחרת.

אבל עדיין..
יש ממה להשמר
לגמרי
כאחת שעובדת שנים במקום חילוני ומצליחה להיות מנותקת לגמרי מהווי החברתי מסכימה איתך לגמרי
שאת מנהלת כספים/ חשבת / רו"ח בחברה גדולה
האינטראקציה בין שאר העובדים היא נטו מקצועית ולא חברות לצוות ( אין פרויקטים משותפים, וכו')
כמובן שכל מקרה לגופו
אבל זה באמת שונה

רגע של ניצחון

משתמש מקצוען
ממש לא
בטח לא בכל המקומות
אכתוב מב שאני יודעת מידיעה אישית,
באחד הביג 4 הגדולים בתל אביב סטאזירות מתחילות ב 8600...
ויש שם מלא חרדיות שעובדות שם בתנאים מעולים ומותאמים

כמו הרוח

משתמש מקצוען
ממש לא
בטח לא בכל המקומות
אכתוב מב שאני יודעת מידיעה אישית,
באחד הביג 4 הגדולים בתל אביב סטאזירות מתחילות ב 8600...
ויש שם מלא חרדיות שעובדות שם בתנאים מעולים ומותאמים
הפוך\
היא כתבה שבמשרדים של חרדים זה מינמום

רגע של ניצחון

משתמש מקצוען
הפוך\
היא כתבה שבמשרדים של חרדים זה מינמום
היא כתבה שאין מצב שיתנו לסטאזריות יותר ממינימום
ואז כתבה על מקומות חרדיים
ועל זה ענו לה שגם בהייטק חרדי= מטריקס מקבלים מינימום ועוד עם התחייבות לשנתיים

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה