הנפקת תעודת SSL - איפה כדאי?

• פותח הנושא s976
  • פורסם בתאריך

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
בLIVEDNS הציעו מחיר של כ1000 ש"ח. וב-150 ש"ח הם מציעים תעודת SSL כזו שבשורת הכתובת (של הדפדפן) מופיעה הכתובת של הדף שלהם. וטענו שכל מי שמציע לי מחיר נמוך, מדבר על תעודה כזו
ב-tranzila מציעים תעודת SSL ב99 ש"ח (כששאלתי אותם לגבי הקטע של הכתובת, פשוט לא הבינו מה אני מדבר. פשוט שתופיע הכתובת של האתר שלי).

גרפיקנער

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
יש הרבה חברות שמנפיקות תעודות ssl. ככל שהחברה חזקה יותר וידועה יותר בתחום האבטחה - כך המחיר עולה. קניית תעודה כזאת מחברת סימנטק (נורטון אנטי וירוס) יכולה לעלות אלף דולר. מחברה פשוטה יותר, זה יכול לעלות גם שלושים.

http://stackoverflow.com/questions/8404907/where-could-i-buy-a-valid-ssl-certificate

http://docs.fastly.com/guides/21844521/23340542

ובגוגל:

https://www.google.co.il/search?q=W...ailable+and+how+much+do+they+cost&safe=active

mat

------- Magicode -------
אתה מדבר על הקטע הירוק . שכתוב את השם של החברה. כמו בhttps://github.com/ למשל.

אם אתה מדבר על זה קוראים לזה Extended Validation Certificate ‏
וזה יקר וגם מצריך מסמכים להוכיח שאתה הבעלים של החברה. ושהדומיין בבעלות החברה.

אתה יכול למצוא ממחיר של 10 דולר כאלה פשוטים שיעשו צבע ירוק בשורת הכתובת.
אני חושב שזה מספיק. אם אתה מחפש רושם.

נראה לי שהיקרים יותר זה אחריות כספית גדולה יותר מצד המנפיק של התעודה.
לא נראה לי שזה קשור לטכנולוגיה של ההצפנה.

asterisk

משתמש צעיר
D I G I T A L
שורה ירוקה זה רק EVSSL ואין כאלה ב-10 דולר, גם לא ב-100, הכי זול שמצאתי בזמנו היה 359 דולר בקומודו. את אותה תעודה אתה יכול למצוא ב-199 דולר בקווסט טכנולוגיות, תעודת EV SSL, הם גם דואגים לבדוק אם אתה עומד בקטיריונים של ולידציה לקבלת התעודה. את התעודה שלנו עשינו שם וזה כולל גם חותמת דיגיטאלית בתחתית האתר וביטוח רבע מליון דולר לגולשים על זהות האתר. דוגמא לחותמת ולתעודה שמותקנת באתר שלנו:כניסה לאתר מאובטח.

asterisk

משתמש צעיר
D I G I T A L
נכתב ע"י s976;1218889:
בLIVEDNS הציעו מחיר של כ1000 ש"ח. וב-150 ש"ח הם מציעים תעודת SSL כזו שבשורת הכתובת (של הדפדפן) מופיעה הכתובת של הדף שלהם. וטענו שכל מי שמציע לי מחיר נמוך, מדבר על תעודה כזו
ב-tranzila מציעים תעודת SSL ב99 ש"ח (כששאלתי אותם לגבי הקטע של הכתובת, פשוט לא הבינו מה אני מדבר. פשוט שתופיע הכתובת של האתר שלי).

מה שהציעו לך בלייב זה Wildcard SSL תחת הדומיין שלהם, זאת אומרת שהאתר שלך יעביר את הלקוח לאתר שלהם לצורך איסוף הנתונים בצורה מוצפנת, מה שהציעו לך בטרנזילה זה תעודת SSL הכי פשוטה RapidSSL, זו תעודה שעושה את העבודה אם אתה מחפש "לצאת ידי חובה".

לא צריך לקנות מטרנזילה, יש לך תעודה שוות ערך ב-4 דולר אם אתה לוקח לתוקף של 5 שנים או ב-9 דולר לשנה כאן.

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
איפה היית בצהרים?... :)
אני צריך את זה בשביל שחברת אשראי תאשר את המסוף.

mat

------- Magicode -------
נכתב ע"י asterisk;1219288:
שורה ירוקה זה רק EVSSL ואין כאלה ב-10 דולר, גם לא ב-100, הכי זול שמצאתי בזמנו היה 359 דולר בקומודו. את אותה תעודה אתה יכול למצוא ב-199 דולר בקווסט טכנולוגיות, תעודת EV SSL, הם גם דואגים לבדוק אם אתה עומד בקטיריונים של ולידציה לקבלת התעודה. את התעודה שלנו עשינו שם וזה כולל גם חותמת דיגיטאלית בתחתית האתר וביטוח רבע מליון דולר לגולשים על זהות האתר. דוגמא לחותמת ולתעודה שמותקנת באתר שלנו:כניסה לאתר מאובטח.

דיברתי על צבע ירוק לא על שורה ירוקה.

asterisk

משתמש צעיר
D I G I T A L
נכתב ע"י s976;1219309:
איפה היית בצהרים?... :)
אני צריך את זה בשביל שחברת אשראי תאשר את המסוף.

בשביל שחברת האשראי תאשר את האתר שלך ואת המסוף לסליקה אתה צריך יותר מתעודת SSL. קח בחשבון שפתיחת ספק בחברות האשראי עבור סליקה באינטרנט שונה מאשר סליקה בנקודת מכירה פיזית, עמלות הסליקה יקרות יותר ואתה צריך שהאתר שלך יעמוד בתקן -DDS-PCI.

אם אתה רוצה לסלוק ישירות דרך האתר תצטרך להתממשק דרך חברה חיצונית כדוגמת טרנזילה, זד קרדיט ודומיהם. אם אתה רוצה רק לקבל את מספר האשראי ולסלוק בעצמך בהקלדה ידנית למסוף תצטרך תעודת SSL וגם זאת ב-5 דולר תספיק לך.

asterisk

משתמש צעיר
D I G I T A L
נכתב ע"י mat;1219322:
דיברתי על צבע ירוק לא על שורה ירוקה.

מה זה צבע ירוק? לא הבנתי. ב-SSL ירוק רק EV-SSL, וגם בדוגמא שהבאת של אתר github התעודה היא מסוג EV-SSL.

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נכתב ע"י asterisk;1219775:
בשביל שחברת האשראי תאשר את האתר שלך ואת המסוף לסליקה אתה צריך יותר מתעודת SSL. קח בחשבון שפתיחת ספק בחברות האשראי עבור סליקה באינטרנט שונה מאשר סליקה בנקודת מכירה פיזית, עמלות הסליקה יקרות יותר ואתה צריך שהאתר שלך יעמוד בתקן -DDS-PCI.

אם אתה רוצה לסלוק ישירות דרך האתר תצטרך להתממשק דרך חברה חיצונית כדוגמת טרנזילה, זד קרדיט ודומיהם. אם אתה רוצה רק לקבל את מספר האשראי ולסלוק בעצמך בהקלדה ידנית למסוף תצטרך תעודת SSL וגם זאת ב-5 דולר תספיק לך.

אני עושה את זה דרך PELECARD

chani-studi

משתמש צעיר
נכתב ע"י asterisk;1219293:
לא צריך לקנות מטרנזילה, יש לך תעודה שוות ערך ב-4 דולר אם אתה לוקח לתוקף של 5 שנים או ב-9 דולר לשנה כאן.

תודה, נשמע מעניין
האם יש לך נסיון איתם?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה