חרבות ברזל הנספח השבועי • 2

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
מצב
הנושא נעול.

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
כאילו שזה יעזור במשהן

יעלזו חסידים

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אודי עציון, עורך ערוץ הרכב

מחווה ממאסק: טעינה מהירה בחינם לבעלי טסלה בישראל​

טסלה הפסיקה לגבות תשלום מבעלי המכוניות שלה בארץ על שימוש במתחמי הטעינה המהירה שלה. החברה הודיעה לבעלי המכוניות כי עד להודעה חדשה תהיה הטעינה בחינם. לטסלה יש כעת 22 מתחמי טעינה מהירה, כולם עם אפשרות לטעינת לפחות 6 מכוניות במקביל, ובקצב מהיר יחסית של 250 קילוואט. לטסלה יש כעת 17 מתחמי טעינה כאלה בארץ, מקריית שמונה ועד אילת. בישראל נעות כעת 17,120 מכוניות טסלה. עמדות הטעינה של טסלה בישראל עדיין פתוחות רק לבעלי מכוניות מתוצרת החברה, בעוד שבאירופה ובארה"ב היא החלה לפתוח אותן גם לחשמליות אחרות.
מחווה ממאסק: טעינה מהירה בחינם לבעלי טסלה בישראל

אילון מאסק, מנכ"ל טסלה והבעלים של X (לשעבר טוויטר), כתב השבוע: "מצטער לראות את מה שקורה בישראל. אני מקווה שיהיה שלום יום אחד". לפני יומיים הגיב מאסק לציוץ שטנה בחשבון הטוויטר של מנהיג איראן עלי חמינאי, שהציג את סרטון הבריחה ההמונית של משתתפי פסטיבל נובה ממחבלי החמאס והתרברב "סרטן המשטר הציוני יושמד בידי הפלסטינים". מאסק השיב: "עמדתו הרשמית של חמינאי ברורה - מיגור ישראל הוא המטרה בפועל, לא רק תמיכה בפלסטינים. זה לא יקרה. כל מה שקורה בפועל, עשור אחר עשור, הוא מעגל בלתי פוסק של אלימות ונקמה. להדליק את אש השנאה לא עובד. אולי הגיע הזמן לשקול משהו אחר".
צילום: קינן כהן

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
שאלה
מה עם כל הנעדרים והנרצחים והגופות ה' ישמור
לא מדברים על זה
ונראה שלא מעניין את אף אחד
המשפחות לא נקרעות מצער?
3 ימים הגופות התגלגלו עד שהגיעו אליהם?
מתי יתקדמו עם הזיהוי והלוויות?
יש הוראה של הרב יצחק יוסף שלא קוברים עד זיהוי ודאי
וצריך להבין שיש מאות גופות לזיהוי ולכן זה לוקח זמן
המצב גם ככה קשה

ST!

משתמש פעיל
לא שומעים, נכון.
אבל כל הזמן מתקדמים עם זה, עוד נרצח מזוהה ומובא לקבורה, ועוד אחד ועוד אחד. קשה קשה.
התקשורת עסוקה במערכה, אבל הזירה השניה, בועטת מאחורי הקלעים.
חמאס היה רוצה שידברו על זה יותר
זה משרת אותם

הכי טוב זה בע"ה חילוץ שקט- אמן!

ובכל מקרה צריך לקחת 2000 מהם בשבי /מצור וכו
ולשחרר תמורת זה.

חמאס כבר ניסה פעמיים לשוחח עם מישהו, ומצוין שללא הצלחה
הם לא מבינים עברית.

ST!

משתמש פעיל
מסתבר שהאזעקות בצפון היו בגלל ירי של צהל?
אז יש חזית בצפון או אין?
במה זה מתבטא?

michalor

משתמש מקצוען
יוצרי ai
לדעתי, כך צריך לעשות. ולאחר שעזה תהיה נצורה רעבה וצמאה נצטרך לדרוש את כל השבויים חזרה בתמורה לכוס מים!

ואז החמאס יפיצו תיעודים של שבויים שגוועים בצמא
הם לא ישחררו ככ מהר את הקלפים שלהם

קנגה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
מישהו יודע כמה שכונות יש בעזה?
איך כל הזמן מפציצים ועדיין נשאר משהו?
כמה גדולה היא?
היא בגודל של תל אביב כפול 7 בערך

נערך לאחרונה ב:

הודיה יצחק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
ארגון תכלית יצא במיזם של קריאת תהילים מתקשרים ולוקחים 10 פרקי תהילים

מתקשרים ל *6031 מקבלים שם של חייל ומתפללים להצלחתו
בבקשה הפיצו הלאה..

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
בסבבים הקודמים אחרי התקפות מאסיביות מצד ישראל שהיה נראה שעוד שניה מלחמה העסק היה נרגע. ועל סמך זה כתבתי למעלה שהגיע הזמן להפסקת האש - לפי אסטרטגיית מדינת ישראל ובפרט שהולכים כנראה לממשלת אחדות ומה שהיה הוא מה שיהיה
רק שמעניין שדובר צה''ל הוציא הודעה ״אנחנו לא לקראת עצירה, להפך - אנחנו לקראת הגברת התקיפות. התעדוף העליון בהתקפה - לחסל בכירים״.
מעניין מה יהיה...

יעלזו חסידים

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
בסבבים הקודמים אחרי התקפות מאסיביות מצד ישראל שהיה נראה שעוד שניה מלחמה העסק היה נרגע. ועל סמך זה כתבתי למעלה שהגיע הזמן להפסקת האש - לפי אסטרטגיית מדינת ישראל ובפרט שהולכים כנראה לממשלת אחדות ומה שהיה הוא מה שיהיה
רק שמעניין שדובר צה''ל הוציא הודעה ״אנחנו לא לקראת עצירה, להפך - אנחנו לקראת הגברת התקיפות. התעדוף העליון בהתקפה - לחסל בכירים״.
מעניין מה יהיה...

תגיד אתה חי בארץ? אתה מבין מה המשמעות של 1200 הרוגים ועוד כ200 חטופים? אתה משווה את זה לסבב של 2000 טילים, 3 הרוגים ו50 פצועים?

mic003

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
.
תגיד אתה חי בארץ? אתה מבין מה המשמעות של 1200 הרוגים ועוד כ200 חטופים? אתה משווה את זה לסבב של 2000 טילים, 3 הרוגים ו50 פצועים?
האמת היא, שאין לי ספק שבני גנץ יהיה לוחמני יותר מביבי.
אין מי שמתעלה על ביבי בהססנות כשמדובר במבצעים צבאיים.

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אני עדיין בתחושה שהכל פוליטיקה כמו בסבבים הקודמים ולצערי אנשים כאן מכרו את המדינה כמו שראינו לאחרונה עם השמאל ואותם רוצים להביא לשלטון
פוליטיקה זה דבר עצוב
עריכה: אין צורך לכעוס אני לא נביא. אני חי את המציאות ומקווה שאני טועה

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
השאלה אם העולם יחזור בתשובה ויבין שכל מה שהיה זה בגלל החמלה הגדולה שלהם על הרצועה וזה שלא איפשרו לנו לעשות את מה שצריך, וכל סבב בתחילתו התחילו דיבורים במידית של הפסקת אש, וגינויים באום.

כמובן מדברת על דרך הטבע, ולא מנסה לומר שיש בידינו באמת משהו לשנות בשטח בלי רצון ה'

mic003

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
אני עדיין בתחושה שהכל פוליטיקה כמו בסבבים הקודמים ולצערי אנשים כאן מכרו את המדינה כמו שראינו לאחרונה עם השמאל ואותם רוצים להביא לשלטון
פוליטיקה זה דבר עצוב
נעזוב רגע את הפופוליזם.
איך הפסקת אש משרתת פוליטית את גנץ, את ביבי, או כל צד אחר כאן?

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
נעזוב רגע את הפופוליזם.
איך הפסקת אש משרתת פוליטית את גנץ, את ביבי, או כל צד אחר כאן?
מאז שאני מכיר את עצמי אני שואל את אותה שאלה כל פעם
ועל זה נאמר מי יודע? ה' יודע?...

אמא של אפרת

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
בעקבות הדיונים פה על התגובה הראויה מצד המדינה.... החלטתי לנסות להגיב בעצמי !!!
אני מתקשה להגיב במקום המתאים.
אולי מישהו יכול לסדר את זה ? נראה לי נפלא אם היה אפשר להגיב על כל דיווח של הבוט על צבע אדום ;);););)

נערך לאחרונה ב:

דיני

משתמש מקצוען
פוליטיקה זה דבר עצוב
ההבדל הוא שהפעם השמאל חטף קשה מאד בבטן הרכה מאד.
המשתתפים במסיבת הטבע - רובם מחוגי המרכז שמאל, הקיבוצים שחטפו זוועות - של מפלגת העבודה.
כשחוטפים אישית הכל נראה אחרת.
אם זה היה קורה בבני ברק ובמאה שערים הזעזוע היה פחות גדול.
הפעם למעט עיתון הארץ (עליו נאמר גם אם תכתוש את האוויל במכתשת לא תסור איוולתו ממנו), השמאל מתון-מרכז התפקח בגדול.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה