חרבות ברזל הנספח השבועי • שבוע 46

האם על ישראל לגרור את איראן להסלמה למרות עיכוב התגובה שלה, בשביל להוביל להשמדת פרוייקט הגרעין

• לא - לישראל אין יכולת להשמיד את הגרעין האיראני.

• כן - למרות ההשלכות המסוכנות.

• נו באמת... ממתי ישראל יוזמת משהו?

תוצאות הסקר יוצגו רק לאחר הצבעתכם.
מצב
הנושא נעול.

שלומי ברגר

משתמש פעיל
שום תחזית שלו לא התבררה כנכונה!
חוץ מתחזית אחת שפורסמה בהרחבה אחרי תחילת המלחמה, שהוא התראיין חודשיים לפני תחילת המלחמה והוא תיאר כמעט במדוייק את כל מה שעתיד לקרות בשמחת תורה.
רק ש...
הוא לא חלם לרגע שזה יגיע מהחמאס! ובכל הראיון הוא מגבר אך ורק על כח רדואן של חיזבאללה שהולך לפלוש ולהשתלט על ישובים בצפון וכו’.
וכשקרה את זה בדרום, הוא מייד נזעק ואמר שהוא התריע! אע”פ שכששאלו אותו לגבי החמאס - הוא זלזל בהם מאוד ואמר שהם לא מסוגלים אפילו לעשירית מזה...
באמת ע"פ דרך הטבע, אם זה היה מגיע מחיזבאללה היינו בתסריט קשה הרבה הרבה יותר!
הוא צודק לגמרי בקטע הזה,
חיזבאללה הרבה הרבה יותר חזקים ומשופשפים מחמאס עם יכולות תקיפה וכיבוש כמו צבא חזק לכל דבר ועניין, וכשהצבא ישנו על האף וסמכו על כמה עשרות חיילים מוכנים על הגבול, ה' שמר אותנו ש-40000 חיילי הקומנדו של רדואן (חיזבאללה) לא נכנסו לחטוף ולטבוח בתושבי הצפון עד חיפה והמרכז וכו' - כולל כיבוש כל בסיסי הצבא בדרך...
יודעי דבר אמרו מיד שקרה "נס" שחמאס עשו את זה לפני חיזבאללה וכך יודעים להתכונן ולהפיק לקחים מול חיזבאללה.
אכן קרה דבר נורא ואיום אבל מי שבדק פעם מה יש לחיזבאללה מבין מה היה קורה עם זה היה מגיע מצידם בלי הכנה טובה מצידנו.
ואני כבר לא מדבר שבתוכנית המקורית שלהם זה היה אמור לקרות במקביל גם עם כל הפרוקסי מצד סוריה ועיראק, ולקינוח במקביל טילים בליסטיים מצד איראן ותימן -בלי הכנה מוקדמת מצד ההגנה הישראלית (שוב - ישנו על האף!).

שום תחזית שלו לא התבררה כנכונה!
בטרם הכניסה הקרקעית של צה"ל לעזה, הוא אמר: שצה"ל יעשה טעות קשה כניסה שלו לעזה.
כניסה לעזה = מלכודת.
באידיש אומרים: האט ער געזאגט! (אמר אז אמר)

מאירקה'

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
הניו יורק טיימס:
לפי גורם ישראלי השיחות נמשכות ברמות שונות במסגרת משא ומתן קשה.
יותר מדוייק לכתוב "מתן ומתן קשה".
עוד לא שמעתי על דבר אחד שחמאס ויתר עליו.
ומאידך, ישראל נדרשת כל הזמן רק להוריד דרישות, ולוותר עוד ועוד....

מאושר להיות יהודי

משתמש חכם!
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
יותר מדוייק לכתוב "מתן ומתן קשה".
עוד לא שמעתי על דבר אחד שחמאס ויתר עליו.
ומאידך, ישראל נדרשת כל הזמן רק להוריד דרישות, ולוותר עוד ועוד....
אכן,
זה לא נורמלי מה שקורה פה.
אני חייב לציין התרשמות שלי, אולי זה קצת פוליטי, אבל לא נורא.
ביבי בתחילת המלחמה קלט מיד מה הוא צריך להשתנות, והשתנה, ומראה לכולם שהוא היחיד שעומד על העקרונות הבסיסיות של לנהל משא ומתן,
בעוד שכל מערכת הביטחון וכל הלשעברים פשוט ממשיכים באותה קונספציה.
ואני אומר: מילא אתם לא מבינים את מה שאנחנו - פשוטי העם מבינים, מילא.
אבל, תבינו שכשאתם מתדרכים את התקשורת ומדברים בתקשורת שצריך להיכנע וכו',
אתם רק משרתים את הנרטיב של ביבי שאומר, שכולם נשארו בקונספציה, ורק ביבי לא, וזה הדבר האחרון שאתם רוצים.
איפה ההגיון הבסיסי?

נערך לאחרונה ב:

מאירקה'

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אכן,
זה לא נורמלי מה שקורה פה.
אני חייב לציין התרשמות שלי, אולי זה קצת פוליטי, אבל לא נורא.
ביבי בתחילת המלחמה קלט מיד מה הוא צריך להשתנות, והשתנה, ומראה לכולם שהוא היחיד שעומד על העקרונות הבסיסיות של לנהל משא ומתן,
בעוד שכל מערכת הביטחון וכל הלשעברים פשוט ממשיכים באותה קונספציה.
ואני אומר: מילא אתם לא מבינים את מה שאנחנו - פשוטי העם מבינים, מילא.
אבל, תבינו שכשאתם מתדרכים את התקשורת ומדברים בתקשורת שצריך להיכנע וכו',
אתם רק משרתים את הנרטיב של ביבי שאומר, שכולם נשארו בקונספציה, ורק ביבי לא, וזה הדבר האחרון שאתם רוצים.
איפה ההגיון הבסיסי?
ההגיון הבסיסי קובע שלשדר לעולם ש"חייבים עסקה" אלו נתוני הפתיחה הכי גרועים ששייך.
זה כמו לצעוק לכולם ש"אין לי ברירה, וכל מה שהם ירצו אני אתן, כי אני חייב אותם".
והתשובה היא שהשמאל לא מעניין אותו עסקה כלל. אלא להפיל את הממשלה.

משתמש משודרג

משתמש סופר מקצוען
ברור!
כי אם החטופים היו למשל רק ימניים או רק חרדים, השמאל לא היה מתעסק עד עכשיו עם- "חייבים עסקה עכשיו"????????
אבל הפגנות להפלת הממשלה היו גם היו!
מה שאומר ש"אחד בפה ואחד בלב".....
וכהוכחה לכך: לפני כמה חודשים ראיינו בגלי ישראל שמלאני (לא זכור לי מי את מי...)-
שזעק "עכשיו עכשיו עסקה- בכל מחיר!,
והמראיין שאל אותו- בכל מחיר ממש?
כן- ענה המרואיין!,
שאל המראיין " גם במחיר שביבי נשאר עכשיו ראש ממשלה- וכתגובה לכך- מחזירים את החטופים"?
והמרואיין- נשאר פעור פה ומגמגם....

דמגוגיה זולה!!!
צבועים!

עריכה:
מצאתי את הסרטון:

קבצים מצורפים

• 1565164-607673f83b49b65dfa48dca1ef54a260 (1).zip
    9.3 MB · צפיות: 4
נערך לאחרונה ב:

משתמש משודרג

משתמש סופר מקצוען
נועה ארגמני נגד ציטוטים מסולפים שהופיעו בשמה בתקשורת: "אני לא יכולה להתעלם ממה שקרה פה בתקשורת ב-24 שעות האחרונות. לא הכו אותי ולא גזרו לי את השיער. הייתי במבנה שהופצץ על ידי חיל האוויר. הציטוט המדויק שאמרתי הוא: ' בסוף השבוע הזה, אחרי הירי, היו לי חתכים בכל הראש, ונפגעתי בכל הגוף שלי" אני מדגישה שלא הכו אותי, אלא נפגעתי בכל גופי מהקריסה של המבנה עליי. בתור קורבן של ה-7 באוקטובר, לא אתן לעצמי להיות קורבן פעם נוספת על ידי התקשורת".
מי ציטט אותה ומתי? ומה היה הציטוט?

מאושר להיות יהודי

משתמש חכם!
מנוי פרימיום
עריכה תורנית

משתמש משודרג

משתמש סופר מקצוען
נועה ארגמני נגד ציטוטים מסולפים שהופיעו בשמה בתקשורת: "אני לא יכולה להתעלם ממה שקרה פה בתקשורת ב-24 שעות האחרונות. לא הכו אותי ולא גזרו לי את השיער. הייתי במבנה שהופצץ על ידי חיל האוויר. הציטוט המדויק שאמרתי הוא: ' בסוף השבוע הזה, אחרי הירי, היו לי חתכים בכל הראש, ונפגעתי בכל הגוף שלי" אני מדגישה שלא הכו אותי, אלא נפגעתי בכל גופי מהקריסה של המבנה עליי. בתור קורבן של ה-7 באוקטובר, לא אתן לעצמי להיות קורבן פעם נוספת על ידי התקשורת".

נועה ארגמני משתפת על הימים בשבי, היו ימים שאסור היה לנו לשתות.:cry::cry::cry:
אלו שתי ציטוטים שונים...

הת"ת המרכזי

משתמש פעיל
אל תדאג בבחירות הקרובות
התקשורת תגיד שגנץ ואייזנקוט דחפו להישאר בציר פילדלפי
ונתניהו רצה לצאת
ואפילו גנץ יגיד שזה כתוב בפרוטוקולים שיחשפו בעוד 50 שנה

ההגיון הבסיסי קובע שלשדר לעולם ש"חייבים עסקה" אלו נתוני הפתיחה הכי גרועים ששייך.
זה כמו לצעוק לכולם ש"אין לי ברירה, וכל מה שהם ירצו אני אתן, כי אני חייב אותם".
לדעתי התשובה היא שהשמאל לא רואה שהוא חלק מהדינה, מאחר שאין לו את הרוב, והוא לא שולט. ולכן הוא תופס את עצמו בעמדה של "מתווך". ז"א הוא עומד מן הצד ומפעיל לחץ על הצדדים.
ד"א: גם בענין השלום, הוא עובד בגישה כזו, הוא מפעיל לחץ על המדינה, מאחר שהוא לא מרגיש את עצמו חלק ממנו.
וזה הופך את ישראל לסחיט.

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
של דיצה אור, אמו של אבינתן אור.
שכמו שכתבתי, אמרה את זה אחרי שיאיא פינק אמר את אותו הדבר על בני חברי הקואליציה, בסך הכל הטרילה אותם.
הוא באמת מאמין למה שהוא אומר?
וואלה יהיר לפיד, הצחקת אותי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
איימתי שאני אתן להם גז! הם נורא פחדו מזה!

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
ואם הבעיה זה איך יכבשו אותו מחדש - גם בפעם הראשונה כבשו אותו די בקלות.
את אותו הדבר הבטיחו לנו ב2005.
לא אשכח איך קראתי ספר של ראש שב"כ לשעבר שאומר שתמך בהתנתקות, כי "גג יהיה אפשר לכבוש את כל הרצועה עם טנק אחד"

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
וכשהצבא ישנו על האף וסמכו על כמה עשרות חיילים מוכנים על הגבו
הצבא היה ערוך היטב למלחמה בצפון ולתרחיש כזה.

חודשים לפני.
יודעי דבר הזהירו. והצבא נערך. (כמובן לא אפרט את הפרטים...)

לנו בבית יש בדיוק בגלל זה שימורים, מים, תאורת חירום, מטען נייד, וכדו' - עוד חודשים מלפני המלחמה.

האופקימי

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
גורמים בכירים בישראל מעריכים: חיזבאללה יגיב בימים הקרובים לחיסול בכיר הארגון.

בסוף השבוע כולל הערב: דיונים והערכות מצב שקיים רה"מ עם בכירי מערכת הביטחון.

ירון אברהם
לא חוזרים על בדיחה פעמיים ובטח לא עשרות פעמים ...

מאושר להיות יהודי

משתמש חכם!
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה