דרוש מידע המענק של דרעי. הפרטים!

כתיב וכתב

משתמש פעיל
גמרנו לחלק את כל מה שקיבלנו מהרשויות לפני פסח, למעט שגויים או כאלו שחברת ההפצה לא הצליחה לבצע את המסירה מסיבות שונות.
התחלנו אתמול לחלק את כל מה שקיבלנו מהרשויות מפסח ועד ג' אייר.
כך שיש 3 אפשרויות לזכאי שלא קיבל 1) שגוי שממתין שהעיריה תתקן אותו. 2) חברת ההפצה לא הצליחה לאתר אותו 3) הוא נמצא בקבוצה שמחלקים אותה כעת.
ואם הוא לא מופיע במערכת האוט' והעירייה טוענת שהגישה .
זאת אומרת אם הוא לא מופיע זה לא יהיה בחודש וחצי הקרובים ?

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
ואם הוא לא מופיע במערכת האוט' והעירייה טוענת שהגישה .
זאת אומרת אם הוא לא מופיע זה לא יהיה בחודש וחצי הקרובים ?
אם העיריה אמרה ובפועל לא הגישה זה לא יהיה בכלל, ואם היא הגישה אנחנו נקלוט את זה בשבועות הבאים, בכל מקרה את הכרטיסים האלו נתחיל להפיץ עוד חודש בערך.

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
כמובן, אין לי כח לחפש בכל האשכול,
מישהו שאל אותי אם אני יודע, זוג צעיר (ביחידת דיור), שהבעל עוד לא שינה את כתובתו מעיר מגורים אחרת,
איפה הוא אמור לשלוח בקשה?
@אשל ירושלים

נערך לאחרונה ב:

טלח

משתמש מקצוען
@אשל ירושלים?
מה המייל של הפניות?
או אם אפשר ליצור איתי קשר באישי-
כי המקרה שלי סבוך-
גם העירייה וגם בפניות הציבור אומרים שמגיע לי-
אבל אני צריכה ליצור קשר-
בשל מצב אישי.

ayys

משתמש מקצוען
@אשל ירושלים
הבוקר ראיתי שהכרטיסים הוטענו
אבל הסכומים לא מובנים בכלל (לדוג' אחד הוטען ב569.27, וכן הלאה).
הכרטיסים רוקנו לגמרי (חוץ מאחד שנשאר בו אגורה אחת).

האם זה מוטען בהתאם למידע ישן יותר שאולי אז הכרטיס היה מלא עדיין ?

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@אשל ירושלים

הסברנו לפני כן שאין סינכרון מלא ומיידי בין ישראכרט למערכת המחשב של העמותות ולכן יתכנו מצבים שבמערכת שלנו אנחנו רואים שהכרטיס עדיין מלא ולא ניתן להטעין בו עוד כסף למרות שבפועל כבר השתמשתם בו , זה לא משנה את המצב כל אחד יקבל את הכל במהלך הימים הבאים.

דודו

משתמש מקצוען
@אשל ירושלים

כנ"ל אצלינו,
ותודה 'אשל ירושלים' - על ההתייחסות לכל אחד, זה המקום היחיד בו יש מענה לכל השאלות!!!

ronik

משתמש חדש
הופניתי לאשכול זה כי אין מענה ב’אשל ירושלים’
שפעלתי כרטיס שקיבלתי ויש בו סכום נמוך ממה שצריך להיות איך אני מטפל בזה?
תודה מראש

עיצוביישן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
@אשל ירושלים
אני מבית שמש וקיבלתי הודעה כבר מלפני חודש שיש לי זכאות ועדיין לא קיבלתי כרטיס
יכול להיות שפספסו אותי?

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הופניתי לאשכול זה כי אין מענה ב’אשל ירושלים’
שפעלתי כרטיס שקיבלתי ויש בו סכום נמוך ממה שצריך להיות איך אני מטפל בזה?
תודה מראש
מה הסכום שלדעתך היית אמור לקבל ומה קיבלת

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@אשל ירושלים
אני מבית שמש וקיבלתי הודעה כבר מלפני חודש שיש לי זכאות ועדיין לא קיבלתי כרטיס
יכול להיות שפספסו אותי?
אם ההודעה היתה משרד הפנים יחלק כרטיסים וכו' נמצאת זכאי וכו' זוהי הודעה ששולחים בזמן הכנת הכרטיסים להדפסה, ואלו כרטיסים שאנחנו מחלקים עכשיו בבית שמש, אם ההודעה היתה מחברת המשלוחים לתיאום משלוח ועבר חודש משמעות הדבר שחברת המשלוחים לא הצליחה לבצע את המסירה ומחזירה לנו את המעטפות להמשך בדיקה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה