דרוש מידע המלצה לשעון מעורר מיוחד.

איש אחד הלך

משתמש סופר מקצוען
וואי ממש תודה רבה על כל התגובות.{אני ממש חדשה בפרוג וזה ממש ריגוש לראות כמה אנשים שלא מכירים אותי ויודעים מי אני עונים בכזאת אדיבות ונדיבות}
אבל תכלס אני עוד לא קיבלתי כל קישור או המלצה לשעון מעורר עם צלצול עוצמתי במיוחד.
אני משתמש בפלאפון עם צלצול מעצבןןןןןןןןןןןןןן
לא לצחוק עלי....
אבל עדיין אני מחפשת משהו יותר עוצמתי .
יכול להיות שגם יותר חזק לא יעזור
לאח שלי הצלצול של השעון מעורר שלו הוא צלצול של אזעקה והוא לא התעורר ממנו

אריאלל34

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
יש אפליקציה של שעון מעורר שמצלצל ומטרטר ומציג לך תרגיל מתמטי מסובך (אפשר להגדיר מראש באיזו רמה) ועד שאתה לא פותר אותו הוא לא מפסיק לצלצל.
ואחרי שפותרים את התרגיל כבר לא חוזרים לישון...

סופר חיובי

משתמש מקצוען
עדיף מכלום יש לך איזה קישור ?
כוונתי לכזה....
נראה לי שיש את זה ביותר זול משהו כמו 50 ש"ח אז תפשי זה סתם קישור...

אבל תזהרי יש גם מחירים כאלוo_O
https://www.electrosale.co.il/items/1198571-שעון-מעורר-מכני-

איש אחד הלך

משתמש סופר מקצוען
חמור מאוד, מה היה קורה אם באמת היתה אזעקה?
(אולי אתם גרים באזור שאתם רגילים לאזעקות)
אנחנו גרים במקום שאין בו אזעקות בכלל. למיטב ידיעתי לא היו בו אי פעם אזעקות
חוץ מזה שזה לא ממש צליל של אזעקה משהו בין זה למשטרה....
יש אפליקציה של שעון מעורר שמצלצל ומטרטר ומציג לך תרגיל מתמטי מסובך (אפשר להגדיר מראש באיזו רמה) ועד שאתה לא פותר אותו הוא לא מפסיק לצלצל.
ואחרי שפותרים את התרגיל כבר לא חוזרים לישון...
זה היה הרבה זמן לאח אחר שלי
וזה ממש חפר לשאר בני הבית... :rolleyes::rolleyes:o_Oo_O

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
סגולה בדוק ומנוסה

בתפילת ערבית כשמגיעים ל"השכבינו" לכוון מתי שרוצים להירדם וכשאומרים "והעמידנו מלכנו" לכוון מתי שרוצים להתעורר וזה עובד ממש מדוייק יותר משעון מעורר.
אני מכיר סגולה זהה ,
בקריאת שמע שעל המיטה - במילים "והאר עיניי פן אישן המוות" וכן במילים "הקיצותי כי ה' יסמכני" לכוון מתי רוצים לקום ,
תאמינו או לא , זה פשוט עובד !!!!

איש אחד הלך

משתמש סופר מקצוען
אני מכיר סגולה זהה ,
בקריאת שמע שעל המיטה - במילים "והאר עיניי פן אישן המוות" וכן במילים "הקיצותי כי ה' יסמכני" לכוון מתי רוצים לקום ,
תאמינו או לא , זה פשוט עובד !!!!
אני מכיר סגולה לפני שהולכים לישון לומר עורה כבודי עורה הנבל וכינור העירה שחר 7 פעמים ישר והפוך ולחשוב על השעה שבה רוצים לקום

צ'וק

משתמש מקצוען
ללכת לישון לפחות 7 שעות לפני שרוצים לקום
ורצוי מאוד שעה קבועה.
בד"כ:
אין בעיה לקום מוקדם
יש בעיה ללכת לישון מוקדם.

כל השאר זה לברוח מהפתרון, בד"כ.
פגשתי הרבה אנשים שהתלוננו שקמים מאוחר
אף פעם לא פגשתי בנאדם שישן כל יום ב23:00 ולא קם ב6:00.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה