עזרה הכנסה נוספת

חדשה בפרוג

משתמש חדש
אני עובדת בהנהלת חשבונות, ההכנסה לא מספיקה ואני מחפשת נואשות ובדחיפות הכנסה נוספת, מעט מאמץ אך השקעה שווה. אני לא רוצה לעזוב את מקום העבודה.
תודה
נעמה

חילזון קטן

משתמש פעיל
אני עובדת בהנהלת חשבונות, ההכנסה לא מספיקה ואני מחפשת נואשות ובדחיפות הכנסה נוספת, מעט מאמץ אך השקעה שווה. אני לא רוצה לעזוב את מקום העבודה.
תודה
נעמה
ורגע לפני שמיליון משווקות של "פוראוור" "קבוצות נסיקה " וכו' קופצות עליך
באתי להזהירך
הן משכנעות אותך מאוד יפה וכו' וכו'
אל תתפתי!!!!!
הרווח הוא מגיוס פראיירית נוספת!!!! ולא ממשהו אחר... ורק בגלל זה ככ דואגים לפרנסיה שלך כלומר שלהם...

חדשה בפרוג

משתמש חדש
ורגע לפני שמיליון משווקות של "פוראוור" "קבוצות נסיקה " וכו' קופצות עליך
באתי להזהירך
הן משכנעות אותך מאוד יפה וכו' וכו'
אל תתפתי!!!!!
הרווח הוא מגיוס פראיירית נוספת!!!! ולא ממשהו אחר... ורק בגלל זה ככ דואגים לפרנסיה שלך כלומר שלהם...
כן, אני מנסה לא להתפתות. בעלי גם אמר לי שהן מרוויחות מזה שהן מגייסות משווקות נוספות

ח. מימוני

משתמש צעיר
במה את עוד טובה חוץ מהנה"ח? (שבזה אני מניחה לא מתחשק לך להתעסק גם מהצד)

חדשה בפרוג

משתמש חדש
תבקשי העלאה
לא נעים לי, כבר העלו לי את השכר לגלובלי. הצוות מעולה, יש דיסטאנס בין גברים לנשים, האווירה נעימה, הכל טוב רק גובה השכר הוא לי לרועץ, אני לא יכולה לחשוב על כך שאני עוזבת את מקום העבודה הזה למרות שבבית מנסים לשכנע אותי בכך. אני לא אמצא מקום עבודה טוב יותר מבחינה רוחנית שדואגים לנו בעבודה גם בתחום הזה. אני מנסה לחפש מהיכן להכניס עוד כסף לחשבון הבנק המשווע לעזרה נואשות, ה' יעזור.

חילזון קטן

משתמש פעיל
לויי בהסעות
בייביסיטר בשעות הערב (על ילדים ישנים)
זה הדברים הזמינים
להכין בחמישי צ'ולנט ענק ולמכור מנות בי"ק

משהו פשוט וקליל עם הכנסה טובה
אין כזה דבר, אם את מוצאת שתפי אותנו
כולם בלי יוצא מן הכלל עובדים קשה מאוד בשביל פרנסה

'אנונימי'

משתמש חדש
את יכולה לפנות אליי באישי
יש לי מס' הצעות מעניינות להציע לך
(חלקן כמעט ללא מאמץ!)
המייל שלי הוא g0556741352 שטרודל ג'ימייל וכו'

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה