זרקור מקומי הייתם פעם בחריש?

מקצועיות

משתמש פעיל
מחירי רצפה זה דירות 5 חד' חדשות עם מחסן חניה ומרפסת שמפורסמות ב3500 ש"ח לפני מיקוח. מסופקני אם יש עוד מקום בארץ עם מחירים כאלו
מפורסמים ב 3200 לפני מיקוח!!!

המחיר בחריש שהיא במרחק של 43 דקות מב"ב ו35 דקות מבני ברק והמרכז לאחר החיבור לכביש 6
זהה למחירים בקניה ושכירות של טבריה הר יונה שהם פי 2 זמן נסיעה!!!!
זה ממש בל תשחית לקנות באותו מחיר ולנסוע כפול זמן נסיעה!!!
וביחס לבית שמש חריש זולה ב 1.000.000 שקל והמרחק מבני ברק הוא זהה.

ואני לא מדבר על המגמה השלילית של הציבור הכללי בעיר,
אגב תשאלו חילוני לא מחריש מה הוא אומר על חריש...הוא יגיד לכם אה, כן העיר של הדתיים...
וגם כל חרדי שביקר פעם בחריש התגובה של כולם היא זהה...זה פספוס מטורף שהציבור לא נוהר בהמוניו לכאן...

מקצועיות

משתמש פעיל
כשהיינו בחריש בשבת, השאלה ששאלנו כל מי שפגשנו "איך לא כל החרדים עוברים לשם??"
מבחינת מרחבי הדירות והגינות-המקום מושלם לגידול ילדים..
ושמחשבנים בנוסף את הקריבה הגדולה למרכז ואת המחיר המצחיק
אז השאלה הזאת הופכת לשאלת השאלות!

ג'יחניק

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
כל הויכוחים פה מצחיקים כי זה בדיוק מה שאמרו לפני שלש שנים ובנתיים העיר עברה מהפך, כך שהמציאות בשטח מוכיחה לקראת מה אנחנו הולכים...
זה ודאי שאנחנו צריכים כל חרדי וחרדי שירצה לבוא לגור פה, אבל זה ממש לא מאותה עמדה של לפני שלש שנים, היום אנחנו על הגל ולא חסר לנו כלום רק שיבואו עוד חרדים בשונה מפעם שכל אחד זה היה קריטי,
בעיקר המידע זה חסד לאנשים אחרים שאין להם מושג מה זה חריש להנגיש להם כדי שגם הם יוכלו להינות בחיים, אבל ממש לא מנזקקות

שולמן נדל"ן - חריש

יעוץ. מכירה. השכרה.
מנוי פרימיום
ושמחשבנים בנוסף את הקריבה הגדולה למרכז ואת המחיר המצחיק
אז השאלה הזאת הופכת לשאלת השאלות!
במילה אחת חוסר מודעות
ובעוד מילה יש לציבור החרדי סטיגמה מהעבר הרחוק כשהפסדנו את חריש בשנת 2013 ההפסד היה כ''כ כואב שהציבור לא מאמין שזה השתנה כבר
ובדיוק בשביל זה אברך צדיק ללא שום מטרות רווח!! השקיע מזמנו ימים שלמים על הוצאה לאור של מגזין מקיף ומסקר על כל ההתפתחות האדירה בעיר
מעלה שוב את החוברת לכל אלו שפתחו לראות פה הדיון ועדין לא עיינו במגזין

קבצים מצורפים

• בונייך - גיליון מספר 6 (1) (2) (1).pdf
    15.1 MB · צפיות: 42

מקצועיות

משתמש פעיל
במילה אחת חוסר מודעות
ובעוד מילה יש לציבור החרדי סטיגמה מהעבר הרחוק כשהפסדנו את חריש בשנת 2013 ההפסד היה כ''כ כואב שהציבור לא מאמין שזה השתנה כבר
ובדיוק בשביל זה אברך צדיק ללא שום מטרות רווח!! השקיע מזמנו ימים שלמים על הוצאה לאור של מגזין מקיף ומסקר על כל ההתפתחות האדירה בעיר
מעלה שוב את החוברת לכל אלו שפתחו לראות פה הדיון ועדין לא עיינו במגזין
לדעתי זה צריך להיות מודפס בתפוצה נרחבת,
זה יוכל להיות החסד הכי גדול עם כסף קטן לציבור שנאנק במצוקת הדיור.

רק חבל שאין שם מיקוד מדיוק והשוואות של מרחקים ומחירים בין הריכוזים השונים.
יש לציבור בנקודה הזאת חוסר מודעות בסיסית.

אריח

משתמש רשום
לדעתי זה צריך להיות מודפס בתפוצה נרחבת,
זה יוכל להיות החסד הכי גדול עם כסף קטן לציבור שנאנק במצוקת הדיור
רעיון מעולה,
אולי מישהו פה ירים את הכפפה?,
באמת חסר לציבור הרחב ידע בסיסי ומינימלי על חריש,
תחשבו שכל ההתפתחות המטורפת שחריש עברה בשנתיים שלוש האחרונים הייתה בלי כמעט שיווקים כתבות ופרסום,
נראה לי שבאמת הנגשה של המציאות לציבור יכולה להיות חסד עצום לכלל הציבור

מירא דכיא

משתמש פעיל
מה?!!!!
מילא ירושלים ובני ברק אבל קרית ספר?
אתה יודע על מה אתה מדבר?
אני גר ה שנים באיזור ואין, אין, אין אפילו גרם פריצות
רובם אנשים שמרנים, צדיקים, אוירה של קדושה וטוהר
נכון שיש גם כאןן לצערינו נוער נושר.
אבל הם מהר מאד עפים מהעיר...
אין להם כאן כלוםםםםם
אפילו פארק אין פה.
חסרונות אחרים יש.
אבל פריצות?!
מגוחך!
נוער נושר יש הרבה מדי..

די

משתמש סופר מקצוען
ואם אתה חולק, תציין לי איפה בדיוק בבקשה...
כתבתי כבר, רכסים, הר יונה, נוף כנרת פוריה ועוד (אין הבדל אם זו ישות מוניציפאלית נפרדת, השאלה היא האם מדובר באיזור חרדי או לא)
עמנואל לא יכולה טכנית לפתור את מצוקת הדיור של עשרות אלפי זוגות חרדים.
הנושא הוא זו"צ בודד שהוא יכול לקנות דירה בערים שציינתי. כשיגמרו הדירות בערים הנ"ל נדבר. מי שמעדיף את חריש מ'הר יונה' כי חריש יותר קרובה למרכז אז שיגיד אז זה. אבל לא להגיד שאין מקומות חרדיים זולים.
איך התחילה ההתיישבות באשדוד
אני חושב שבאשדוד היו רובעים חרדיים, וגם בבית שמש היה את הקריה החרדית וכו' לא היה משהו שהלכו לגור בבניינים מעורבים עם חילונים. שוב אני לא אומר שזה אסור אבל מה שהיה בעבר זה לא דוגמא נכונה.

ההבדל ביני לבין העלון של חריש הוא שהעלון של חריש אומר שחובה לגור בערים מעורבות ואין אפשרות אחרת. ואני אומר כן יש אפשרות אחרת. מי שרוצה לגור בחריש שיערב לו אין לי בעיה עם זה.

אליקו a

משתמש רשום
יש כאן דירות ענקיות וחדשות במחירי רצפה, וזה אטרקטיבי מאד לזוגות צעירים שלא חייבים את הסינר של אמא...
בגדול אם אתה זוג צעיר ששוכר יחידה במרכז ב3000-4000 שקל אתה יכול לקבל בהרבה פחות מזה דירת 4 חדרים מרווחת עם קהילה מתפתחת ותוססת.
הנתון שאתה מציג [לכאורה] לא נכון.
בדיוק יש לי אחות שמתכננת לעבור לשם בעזה"י לקראת אלול, והיא מספרת לי שדירות 4 חדרים, באזורים נורמליים, קרי: חרדים, עולה 3,500 ש"ח ומעלה.
איפה בדיוק יש דירות 4 חדרים במחיר 3,000-4,000 והרבה פחות מזה [-לשונך]?
תן לי עכשיו הצעה של דירה כזו.
אני רציני.

מקצועיות

משתמש פעיל
עמנואל קרובה יותר לבני ברק,
לא נכון
אותו מרחק נסיעה
לא נכון
אותו מחיר
עמנואל זה מקום נפלא
אני חלילה לא נגד המקום היפיפה הזה
כמובן שלעמנואל יש את המעלה שאין כרגע לחריש שזה ישוב חרדי למהדרין.

אבל...עמנואל היא לא עיר
בייחד עם הפרויקטים החדשים היא בס"ה 2000 דירות
וזה עיר בלב יו"ש ככה שקצב ההתרחבות בעתיד מאד מושפע מהעובדה הזאת.

למי שמתאים לגור ביישוב, אז הידד יש לו פתרון נפלא,
אבל לרוב הציבור שרוצה לגור בעיר חריש זה הפתרון.

מקצועיות

משתמש פעיל
הנתון שאתה מציג [לכאורה] לא נכון.
בדיוק יש לי אחות שמתכננת לעבור לשם בעזה"י לקראת אלול, והיא מספרת לי שדירות 4 חדרים, באזורים נורמליים, קרי: חרדים, עולה 3,500 ש"ח ומעלה.
איפה בדיוק יש דירות 4 חדרים במחיר 3,000-4,000 והרבה פחות מזה [-לשונך]?
אני רציני.
עדיין,
לשכור דירת 4 חדרים בכזה מיקום קרוב במחיר של 3000 בלבד!
זה העסקה המשתלמת ביותר שיכולה להיות!

אליקו a

משתמש רשום
עדיין,
לשכור דירת 4 חדרים במחיר של 3000 בלבד! בכזה מיקום קרוב
זה העסקה המשתלמת ביותר!
ראשית, הוא טוען שהמחיר הוא 3-4, ותחת זה "הרבה פחות"..
אבל לא רק זה, גם ב-3,000 אין! לא קיים. אני לא יודע מאיפה הוא הביא את זה.
גיסי חורש את המקום שם כבר כמה חודשים, [אשתו עובדת שם], ואין ב-3 דירת 4 חדרים באזור טוב.

איש אכפתי

משתמש רשום
כתבתי כבר, רכסים, הר יונה, נוף כנרת פוריה ועוד (אין הבדל אם זו ישות מוניציפאלית נפרדת, השאלה היא האם מדובר באיזור חרדי או לא)

הנושא הוא זו"צ בודד שהוא יכול לקנות דירה בערים שציינתי. כשיגמרו הדירות בערים הנ"ל נדבר. מי שמעדיף את חריש מ'הר יונה' כי חריש יותר קרובה למרכז אז שיגיד אז זה. אבל לא להגיד שאין מקומות חרדיים זולים.

אני חושב שבאשדוד היו רובעים חרדיים, וגם בבית שמש היה את הקריה החרדית וכו' לא היה משהו שהלכו לגור בבניינים מעורבים עם חילונים. שוב אני לא אומר שזה אסור אבל מה שהיה בעבר זה לא דוגמא נכונה.

ההבדל ביני לבין העלון של חריש הוא שהעלון של חריש אומר שחובה לגור בערים מעורבות ואין אפשרות אחרת. ואני אומר כן יש אפשרות אחרת. מי שרוצה לגור בחריש שיערב לו אין לי בעיה עם זה.
נו, אז אני רואה שאתה ממש מסכים עכשיו עם זה שחייבים לעזוב את הערים החרדיות, ורק הנידון איפה מחוץ לערים החרדיות. ובשבילך, קראתי את העלון הזה של חריש ולא ראיתי שום מילה שחייבים לגור בחריש או בשום עיר מעורבת. כתוב שחייבים לעזוב את הערים החרדיות וזה מה שהקב"ה רוצה מאתנו וגם אתה חותם על המשפט הזה. אז למען ההגינות לא להוציא דברים מהקשרם ומומלץ לדייק במילים.

ואני לא מבין מה זה כשיגמרו הדירות במקומות הנ"ל נדבר. אתה רציני? נראה לך שכל הדירות בכל המקומות הללו יכולים לפתור רבע ממצוקת הדיור בשנים הקרובות עם אלפי זוגות שמתחתנים כל שנה? מה מפריע לך כשאומרים שצריך גם את חריש? צריך כל מקום בפריפריה! גם את הר יונה וגם את עפולה וכן, גם את חריש! אסור לוותר על שום מקום ובפרט לא על מקום קרוב למרכז שהתרשמתי שמתפתח בצורה הזויה. אז אל תסתכל איתי עכשיו במבט פרטני של זוג ספציפי, (שכבר סיכמנו שיש אנשים שמתאים להם ויש אנשים שלא, ואף אחד מהם לא יותר טוב מהשני) תסתכל על הכל במבט יותר רחב, על הציבור החרדי שזקוק לכל מקום שיתפתח. וגם אם זה נשמע לך מפחיד – גם בערים מעורבות! וכולי האי ואולי שזה באמת יספיק לנו....

ובאמת נשגב מבינתי מדוע כשמישהו מציג את המעלות של המקום שלו, כמו אלה שבחריש שממש לא ניתן להתעלם מהמעלות המטורפות של המקום שלהם, אתה מרגיש שתוקפים אותך ומרגיש לך שהם אומרים שאתה חייב לגור שם? איפה ראית שהם אמרו שאין מקומות חרדיים אחרים זולים? – אני לא יודע מי אתה ומה חייך ביום יום ואני לא רוצה לשפוט אותך – אני רק יכול לומר שכך מדברים הרבה אנשים מתוסכלים וממורמרים שמתגוררים בעיר חרדית בתת תנאים או בעלויות מטורפות שנקרעים בין הקושי לוותר על "עיר חרדית" לבין ההשלכות הקשות של זה...

ולא היה משהו שהלכו לגור בבניינים מעורבים עם חילונים? – נראה לי שנסחפת קצת עם הביטחון. מניין לך? היית שם? – גם אני לא הייתי שם, אבל אני מבין בהיגיון שבכל מקום שלא נבנה מראש פרויקט חרדי, החרדים לא צנחו מהשמיים בבת אחת, זה עוד משפחה ועוד משפחה עד שהמקום התחרד. היום באשדוד חלק מהרובעים עדיין מעורבים, וגם בבית שמש יש אזורים מעורבים. וגם בירושלים. ובעוד הרבה מקומות. כל אלו ייתכן שעוד עשר – עשרים שנה יהיו חרדיים כמו שקרה בפרדס כץ ובעוד הרבה מקומות. אז לכפור בעובדה שהיו מאז ומעולם משפחות שגרו לצד משפחות חילוניות נראה לי קצת מגוחך או פשוט חוסר ידיעה משווע של מי שכל חייו גדל בבני ברק או קריית ספר.

מרדכי מוטי

משתמש רשום
בנתיים מי שקנה בחריש לפני שנתיים + יכול למכור את הדירה כמעט ב50% יותר
זו הגזמה.
נא לא להטעות.
אם אתם מחפשים באיזור הזה, בכבוד.
דירת 4 חדרים ברחוב ברקת (אבני חן) להשכרה ב 3,000 ש"ח
* שלושה כיווני אוויר
* קומה ראשונה
* מרפסת מרווחת
* יחידת הורים
* כניסה מיידית
* בניין חרדי
* חנייה
* מחסן

לפרטים נוספים - 0525548602
פתוח גם להצעות מחיר למכירת הדירה ;)

Elisheva 7

משתמש רשום
אפשר לשכור ישירות מחברת שפיר
השבוע הם הראו לנו דירת 5 חדרים בבצוותא ב 3,500 ש"ח
וכמוכן כל הדירות בחריש במצב חדש עם יחידת הורים וכד'

אליקו a

משתמש רשום
אם אתם מחפשים באיזור הזה, בכבוד.
דירת 4 חדרים ברחוב ברקת (אבני חן) להשכרה ב 3,000 ש"ח
* שלושה כיווני אוויר
* קומה ראשונה
* מרפסת מרווחת
* יחידת הורים
* כניסה מיידית
* בניין חרדי
* חנייה
* מחסן

לפרטים נוספים - 0525548602
פתוח גם להצעות מחיר למכירת הדירה ;)
מודה לך מאוד.
מעביר.

אם יש עוד הצעות, אשמח.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה