שיתוף - לביקורת היורש השביעי. פרק אחרון

מה שניחשת

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
פרק אחרון-

שעון החול הלך ואזל.
הדלת נפתחה בקול אוושה חרישי. לין מצמצה, מנסה להיטיב את תנוחתה. זה כמובן היה חסר סיכוי כשהיא שכובה על הרצפה, ואזוקה משני צדדיה למרצפת.
עמדתה הנחתית שיעשעה את זוויהאר מן הסתם כיוון שהיה לו חיוך. חיוך שהעביר נחש צמרמורת במעלה עמוד השדרה של לין.
"שתים עשרה שעות עברו, מה החלטנו?" קולו התפתל סביבה בממשיות.
היא חשקה שפתיים, שונאת אותו עכשיו יותר מתמיד "אתה יודע כבר את התשובה שלי" קולה היה נשמע שלו "הכוח הזה עוצמתי מדי, מסוכן מדי. לא אוכל לחטוא לחובתי ולמסור אותו בידיים שלך" הוא לא הניד אף אף, רק הנחריים שלו התרחבו מעט. "מאין לך מה אעשה במגה? אני יכול להצעיד איתו את האנושות מספר צעדים קדימה. לא כמו האנומיגים הפחדנים" סיים בבוז.
"אני לא כזו מפלצת כמו שאטלנק עושה ממני". לין חשקה את שפתיה בשאט נפש, לא מתאפקת "או שאתה לא מודע לעצמך או שאתה משקר. אף אדם שפוי לא יכול לקרוא למעשים שעשית 'להצעיד את האנושות קדימה'" עיניו מצטמצמות.
לינדה לא מפחדת. אין לה כבר מה להפסיד.
הוא גחן מולה, שולי גלימתו מלטפים את פרקי ידיה החבולות, מבעירות את כאביה. לינדה בולעת, בקושי. שומרת על הבעת פנים המתריסה.
"ומי קבע, ילדה- מה היא ההגדרה למעשים כאלה?" קולו עטף חרש את אוזניה, מעביר בה זרם שורף.
"מעשה נורא עבור אדם אחד, יכול להפוך להצלה עבור אחר. לא כך? מסריות זו הגדרה נרחבת למדי" הוא המהם. גורם ללינדה קוצר נשימה ממשי.
"לא נכון" ניסתה להתקומם "אמות מידה אנושיות למוסריות, יכולות אכן להיות גמישות מאוד לפעמים" קולה התגבר, הדהד "רק האלוקים יכול לקבוע את חוקי המוסריות האמיתיים. אלה שלא משתנים עם כל גחמה חולפת" היא התנשמה, מרגישה את הבל פיו של זוויהאר על פניה, בשעה שהתרומם.
זוויהאר משועשע "את נואמת מאוד יפה.. את זה לא שמעתי כאשר בררתי אודות היורש השביעי" הוא אמר בחיוך מסוכן, מצמיד את ראשי אצבעותיו אחת לשניה. "זאת התשובה הסופית שלך?" התעניין.
נקישותיו הדהדו במוחה של לין בצורה בלתי נסבלת. היא ניסתה לנער את ראשה, כאילו שזה יעזור.
"זאת התשובה הסופית" היא אמרה בקושי, מרגישה את ערותה מתערפלת "אעדיף למות מאשר למסור את הכוח הזה בידיך הטמאות"
הוא צחקק, מלפף את קולו חרש סביב מוחה.
"ומי אמר שאני רוצה שתמותי?"

זה פרק אחרון מספר שעוד לא כתבתי.. אבל בעז"ה אני רוצה לפתח אותו.

ו.. יש המשך לפרק. אם יהיה ביקוש.

בבקשה הארות\הערות.
אבל תהיו עדינים זה סיפור ראשון:sne:

מה שניחשת

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
סמנת'ה נקשה על גשר אפה, עוצמת עיניה בריכוז. מחשבתה מובילה אותה אל החדר בו נכלא לינדה.
"מה הענינים שם?" חדר קולו של תום את מחשבותיה. היא התקרבה עוד קצת, שומעת במעומעם את קולות שיחתם בתוך מוחה "וכי יש לו דרך כלשהי לפרוץ את ההגנות סביב המגה? איך?" היא ממלמלת לעצמה, דרוכה.
ג'יימס נבהל, מסיק מסקנות במהירות "קיימת חודרת אשר מכרה את נשמתה לשטן? איך יתכן?!" הוא לחש בחוסר אמון. תום נד בראשו בחוסר אונים. זוויהאר שולף קלפים מהשרוול. קול אפל לחש לו שכבר אין להם סיכוי מולו. במיוחד כאשר חודרת נכנסה למשחק "אין לנו סיכוי" אמר בקול לחשני באוזני חברו. קול הקפיץ אותו מאחור "עם חודרת? באמת אין לה סיכוי" נדה אמילי בראשה, כאובה. לינדה היתה יקרה לה במיוחד. "מהיכן צצת?" תהה ג'יימס. אמילי לא שומעת, עסוקה בלירות משפטים. "אתם יודעים מה הפירוש של 'להוציא את המגה בכוח'? לינדה לא תעמוד בזה זהו מוות בעינויים!" עיניו של תום נפערות "מוות? אבל.. אבל היא היורש השביעי" הוא משתנק "בלתי אפשרי שתמות!" ג'יימס נאנח.
מה שנקרא על ידינו לא אפשרי, מהר מאוד יכול להפוך לאפשרי- בעזרת הכלים המתאימים.
אכן, לזוויהאר יש כאלה. ללא ספק.

הוא מחא כף.
לחדר נכנסה אישה כנועה ורועדת. פניה הראו על מעמד רב שנים שהושפל, נכתש עד דק.
"הלן. תמיד ידעתי שאת מוצלחת בפריצת הגנות" פנה אליה, מתעלם מלינדה המחווירה. "זה המבחן האחרון שלך".
האישה הרכינה את ראשה אל לינדה השרועה על הרצפה. מבטה סורק אותה, וידיה פרושות.
"ואל תנסי לחשוב על להתאבד" זרק זוויהאר מאחורי גבו "אין לך את האפשרות הזו"

שח. ועוד רגע, מט.

ELIZABET

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
ואווווו
מפתיע ומרענן.
השמות הזכירו לי את להי נאאר.
אני אוהבת את הסגנון הזה
עלי והצליחי. מחכה לפרקים.

מה שניחשת

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית

סמנת'ה התקרבה לאמילי, פסיעותיה חסרות מנוחה "מה התקדם?" "דבר" משכה אמילי כתפיים, נאנחת. "את סוגית אביה של לינדה, נשאיר לאחרים. לנו נשאר להתמקד במה שאנחנו טובים בו" סמנת'ה נשכה את שפתיה החיוורות, תופסת בזרועה של אמילי "מה ארע?" היא נבהלה "משהו חדש?"
סמנת'ה הביטה בה, לוחשת בקול בלתי נשמע "יש לו חודרת.. היא.." מבע דרוך עלה על פניה של אמילי, חסר אמון "ישנה חודרת?? מי זו? סמנת'ה הגידי לי" הוסיפה, למראה פניה הממאנות של חברתה. "החודרת, זו.. הלן" ירקה את המילה האחרונה, כרוצה להקיא. ידה של אמילי התרוממה באיטיות לעבר פיה "הה..הלן" לחשה בחוסר אמון, פניה לבנות "אני פשוט לא מאמינה" רעד קולה "ש..הלן, שהלן תמכור את נשמתה לשטן..?" ידה גוששה באוויר כמחפשת תמיכה, והיא צנחה בריפיון על הכיסא הקרוב. היא נדה בראשה שוב, לא מעכלת. הלן. מי היה מאמין??
סמנת'ה נדה בראשה אף היא, כאובה.
מחשבותיה חזרו להתרכז בחדר, עינה קופצת.
"אמילי" קראה בקול. אמילי המהמה, אבלה. "אמילי" קראה שוב, מנסה לעורר אותה. "הלן כבר אבודה, אבל לינדה עדיין לא" קולה עלה בחרדה "היא כבר התחילה לפעול. אמילי, אנחנו חייבות לעצור אותה!"
אמילי קופצת, חוזרת לעצמה. "אין לנו זמן" היא אמרה, מעקמת את פיה במורת רוח "וגם אם נפרוץ- - אי אפשר לעצור חודרת.."
ג'יימס טלטל את ראשו "חייב להיות משהו שיחסום אתה" הוא קרא, לחוץ "הבורא לא היה יוצר אפשרות כזו. לא?" אמילי הדקה את שפתיה, מקמטת מצח בחשיבה מהירה. "הלמיאג אומנם יכול לעצור חודרת, אך- - כיצד נשיג אותו?" היא הרימה ראש, סוקרת את הנוכחים בחוסר אונים.
"חייבת להיות דרך כלשהי, החודרת" ווידא תום בחשש "נכון?"
"נכון, אך- -" טלטלה אמילי את ראשה, מביטה בהם "אין לנו זמן" היא פונה לסמנת'ה "היכן היא אוחזת?" היא שאלה בדריכות.
"ההגנה הראשונה נפרצה, אמילי" היא נושכת שפתיים "אנחנו חייבים לפעול עכשיו" ראשה הסתובב "בנתיים אמילי, תפרצי את הגנות הכניסה לטירה. אני אנסה להשיג את הלמיאג" היא נאנחה, צועדת במהירות "ושהאלוקים יעזור לנו בשליחותנו"
תום נתלווה אליה, והם צעדו במהירות עד שנעלמו מן האופק.

לינדה עוצמת את עיניה בחרדה, מנסה לשלוף את עצמה מן הערפל.
היא אמנם טובה בשחמט, אך משפטה של מיסיס ליין מרחף כעת בתודעתה.
'לעולם אל תהיי שאננה מדי לין. תמיד השחקן שמולך יכול להפתיע אותך במהלכים שאפילו לא חשבת עליהם, ואת תפסידי. ובגדול.'
הלן כבר רכונה מעליה. כפות ידיה פשוטות, מוכנות לפעולה. לינדה הביטה בה. דוממת.
גל כאב תקף אותה פתאום, מטביע אותה במצולותיו. ראיתה היטשטשה.
זוויהאר שוב עקף אותה.
והפעם היא תאכל את זה, ובגדול.

ifatrosh

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
כתוב מרתק. מתאים לז'אנר.
מסופר כאן על משבר רציני, נראה כחסר סיכוי. וזה מאוד מעניין ומושך להמשיך לקרוא.
לענ"ד צריך עכשיו מספר פרקים שיספרו את הסיפור מהתחלה. שנוכל להבין את המושגים קצת יותר, את העולם שבו הסיפור מתרחש, להיקשר לדמויות הפועלות ולאהוב אותן או לשנוא אותן (שהקורא לא יאבד עניין).
בקיצור, מחכה להמשך.

מה שניחשת

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
המשך אחרון..

מתחתיהם אמילי הזיעה "הטירה מוקפת הגנות רבות מדי.. הסיכוי להיכנס הוא אפסי!" היא מיואשת.
"לא'" מתנשפת סמנת'ה מאחוריה "השגנו את הלמיאג, אמילי! אנחנו נצליח!" חיוך ריפרף לרגע על פניה של אמילי, המכוווץ בפעולה. אך רק לרגע. "למרבה הצער זהו לא המכשול היחיד שלנו" היא נאנחה. "שמעת כבר את דברי" "שמעתי" סמנת'ה החלטית "ואני יודעת שתצליחי, אמילי. את החודרת הכי טובה שלנו. את חייבת. פשוט ח י י ב ת להצליח. שומעת?"
אמילי הנהנה, גונחת "אני מנסה, כבר פרצתי מספר הגנות בחיי.. רק- -" היא הרימה את ראשה, מביטה בהם. "תתפללו עלי שאצליח"
המרוץ החל. מזמן.
וכל אחד מהצדדים נשבע לעצמו לנצח.

ההגנות נפרצו בזו אחר זו, כשזווהיאר מדרן אותה מאחור.
לין ניסתה לא לצרוח מכאבי תופת בכל פעם שאחת ההגנות סביב המגה קרסה. הכאב הזה יכול לעורר מתים? היא חשבה לעצמה, מנסה להאחז בשפיות. חבל שהוא לא יעיר את אמא.

הלן פעלה בחוסר נשימה כמעט, שפתיה מדובבות מעל ליבה של הנערה.
לינדה הרגישה שכל מערכות גופה כבר קרסו.

שלושה הגנות

'ה', בבקשה שהוא לא יצליח, בבקשה שהוא לא יצליח, בבקשה שהוא לא- -'

שתי הגנות

החוט האחרון בינה לבין הערות המטושטשת- ניתק.
היא שקעה פנימה, נשאבת לבור שחור.

פרצופם של השלושה היה מכווץ במתח איום.
"הגנה אחת, אחרונה. אחרונה- -" מלמלה אמילי כאחוזת קדחת. מצחה חרוש במאמץ על-אנושי.
לפתע התרוממה זווית פיה "הצלחנו" לחש קולה. הם עשו את זה. נוצרה כניסה מהמימד אל תוך הטירה.
מלבן מרצד הופיע לידם. הם הביטו בו כולם, ליבם הולם.
בזה אחר זה הם עברו בו. הלמיאג אחוז היטב בתוך גלימתה של סמנת'ה, ובידהם של תום וג'יימס בועות הגנה- למקרה הצורך.
רק שזה לא מאוחר מדי. כיווצה אמילי אגרופים, מתנשמת.

ידיה של הלן נעו סביב ליבה של לינדה. פיה ממלמל ומוחה פועל במאמץ עצום.
זו הגנה אחרונה. היא חייבת להצליח. נוכחותו של זוויהאר הנושף בעורפה, לא תאפשר לה אחרת.
היא שומעת רחשים מאחוריה. לא נעה. זוויהאר כבר יטפל בהם.
הקבוצה פרצת פנימיה. אור גדול חודר מתוך ידיה של סמנת'ה, עוטף אותם בבועה אטומה.
הלן מרימה עינים בחלחלה, נזרקת לצד החדר מההדף. מתקפלת.
זוויהאר אפילו לא מנסה לחדור פנימה, לבועה. הוא חש את קירותיה האטומים.
מבעד לאור הכחלכל חשה סמנת'ה בחרון החרוט על פניו. היא מתקרבת מעט, שומעת את קולו המעוות מבעד למסך.
"אולי בסיבוב הזה ניצחתם, אבל זה עוד לא 'מט'. לגמרי לא"
הוא שולח מבט נוטף בוז להלן, הבוהה במחזה באימה. עיניו חודרות בה והיא מתמוטטת, חסרת חיים.
הוא תוקע מבט אחרון ביורשת חסרת ההכרה ומסנן "עוד ניפגש"
מבטו מורם לקבוצה, עיניו קרות "ובסיבוב הבא, אני מבטיח. התוצאות תהיינה שונות לגמרי"
הוא מסובב את ראשו, מתאדה. משאיר אחריו ערפל מחניק.

winter bear

משתמש צעיר
כתיבה ספרותית
זה סוף או התחלה??
מה שבטוח זה מסקרן. הייתי מוסיפה פרק מהעבר שיסביר קצת.
זה היה כתוב כמו פרולוג.
מה שכן זה קצת יותר מידי הזכיר לי את "שומרת הערים האבודות"

מ. ש

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
@מה שניחשת
יש לי תיקון למילה בפרק הראשון שכדאי לשנות, כי היתה נראית לי גרוע, עד שהבנתי את הניקוד.
תוכלי לפנות אלי באישי?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

באבוד רשעים בינה • אתגר 112

לוח מודעות

למעלה