החלפתי דיו במדפסת ולא מדפיס לי טקסט רק פסים צבעוניים

כל יום

משתמש רשום
זה מה שיוצא לי בהדפסה שחור לבן
צילום מסך 2024-09-19 212826.png

בצבעוני יוצא הרבה יותר גרוע ממש קשקבל
מה עושים ?????? עזרה דחוףףףףףף

כל יום

משתמש רשום
למי ששואל:
מדפסת hp דגם color Laser Jet Pro MFP M281fdn
אני חייב דחוף עזרה מישהו יכול לעזור ? /מישהו מכיר אחד שמתמצא ממש דחוף יש לי המון חומר להדפיס

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
קרה לי משהו דומה, הדפיס לי צבעוני למרות ששמתי דיו חדש.
התברר לי שפשוט שכחתי להוציא את הפס השקוף שמכסה את הדיו.... ברגע שהוצאתי אותו, הכל עבד כמו שצריך.
אם לא זו הסיבה, יש ליצרן של המדפסת טלפון תמיכה טכנית, הם יעזרו לך מאוד יפה.

כל יום

משתמש רשום
קרה לי משהו דומה, הדפיס לי צבעוני למרות ששמתי דיו חדש.
התברר לי שפשוט שכחתי להוציא את הפס השקוף שמכסה את הדיו.... ברגע שהוצאתי אותו, הכל עבד כמו שצריך.
אם לא זו הסיבה, יש ליצרן של המדפסת טלפון תמיכה טכנית, הם יעזרו לך מאוד יפה.
דווקא הוצאתי את הפס
מה המספר של התמיכה אם אפשר ?
בכל אופן תודה רבה

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה