החיפוש ב'התחל' הפסיק לעבוד

ישיר333

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
המחשב שלי חווה קריסת איתחול קשה (כמו שציינתי פה באחד השרשורים). ב"ה הוא קם לתחייה אחרי מאמצים.
אבל מאז החיפוש ב'התחל' הפסיק לעבוד. כלומר אם אני פותח את תפריט ההתחלה וכותב משהו לחיפוש (כדי למצוא תוכנה), אין שום תוצאות (רקע ריק עם אייקון גדול של זכוכית מגדלת באמצע).
אשמח אם יש למישהו רעיון לפתרון.
תודה

כוח עזר

משתמש מקצוען
המחשב שלי חווה קריסת איתחול קשה (כמו שציינתי פה באחד השרשורים). ב"ה הוא קם לתחייה אחרי מאמצים.
אבל מאז החיפוש ב'התחל' הפסיק לעבוד. כלומר אם אני פותח את תפריט ההתחלה וכותב משהו לחיפוש (כדי למצוא תוכנה), אין שום תוצאות (רקע ריק עם אייקון גדול של זכוכית מגדלת באמצע).
אשמח אם יש למישהו רעיון לפתרון.
תודה
אפשר צילום מסך?

ישיר333

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אפשר צילום מסך?
האמת לא ממש, כי זה קרה במחשב בעבודה ואני לא עליו כרגע. אבל יצרתי הדמיה כלשהי:
כשאני מתחיל לכתוב זה נראה בערך ככה:
1594925354049.png

ישיר333

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
המילים נכתבות או שפשוט נתקע?
נכתבות, זה לא תקוע. זה נראה כאילו אין לו תוצאות. אולי צריך לעדכן מחדש את האינדקס? למרות שזה משונה שאפילו את התוכנות הוא לא מראה.

כוח עזר

משתמש מקצוען
נכתבות, זה לא תקוע. זה נראה כאילו אין לו תוצאות. אולי צריך לעדכן מחדש את האינדקס? למרות שזה משונה שאפילו את התוכנות הוא לא מראה.
תנסה לעדכן אבל לא בטוח שזה יפתור יכול להיות שאני מכיר את הבעיה

ישיר333

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
תנסה לעדכן אבל לא בטוח שזה יפתור יכול להיות שאני מכיר את הבעיה
טוב כרגע אני לא שם. אשמח אם יש לך רעיון נוסף. בכל אופן בקרוב כנראה יחול עדכון 2004 של windows (ראה שרשור מקביל), אני מעריך שזה יסתדר אז.

פלפלונית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
קופצת על האשכול
בחיפוש של התחל הוא מחפש לי רק בכונן C
איך אפשר לעשות שזה יבצע חיפשו גם בכונן D?

ישיר333

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
קופצת על האשכול
בחיפוש של התחל הוא מחפש לי רק בכונן C
איך אפשר לעשות שזה יבצע חיפשו גם בכונן D?
ניתן לערוך את האינדקס של החיפוש (המקומות בהם המחשב מחפש)
במצב חיפוש יש ללחוץ על הגדרות (3 הנקודות בפינה העליונה משמאל) ו'אפשרויות חיפוש'. שם ניתן להוסיף מיקומים לחיפוש.
אגב, לחפוש יעיל ומהיר במחשב אני ממליץ מאוד להשתמש בתוכנת Everything הידועה. עולם אחר של חיפוש ומהירות.
מצורף קישור להורדת קובץ התקנה עדכני

פלפלונית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ניתן לערוך את האינדקס של החיפוש (המקומות בהם המחשב מחפש)
במצב חיפוש יש ללחוץ על הגדרות (3 הנקודות בפינה העליונה משמאל) ו'אפשרויות חיפוש'. שם ניתן להוסיף מיקומים לחיפוש.
אגב, לחפוש יעיל ומהיר במחשב אני ממליץ מאוד להשתמש בתוכנת Everything הידועה. עולם אחר של חיפוש ומהירות.
מצורף קישור להורדת קובץ התקנה עדכני
תודה רבה!!

ישיר333

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
תנסה את הפקודה
sfc/ scannow
ב cmd כמנהל
לא נראה שעשה משהו.

ועכשיו צילומסך של הבעיה. עדיין מחפש פיתרון.
כפי שניתן לראות לא מופיע כלום מאפשרויות החיפוש ולא שום תוצאה:

1595141070304.png

בני2

משתמש מקצוען
1.תבדוק שהשירות מופעל, חפש Services בהתחל ותפתח כמנהל. חפש את windows search ותראה שהוא על מצב אוטומטי (אם לא תעביר אותו למצב אוטומטי, תחיל, ותפעיל)

2. תבנה אינדקס מחדש, תכנס ללוח הבקרה ושם indexing options, בהגדרות המתקדמות יהיה בניית אינדקס מחדש.

3. תפתח חלון powershell עם הרשאות מנהל (קליק ימני בהתחל) ותדביק את הפקודות האלו אחת אחרי השניה ותפעיל מחדש.

קוד:
PowerShell -ExecutionPolicy Unrestricted

Get-AppXPackage -AllUsers |Where-Object {$_.InstallLocation -like "*SystemApps*"} | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register "$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml"}

$manifest = (Get-AppxPackage Microsoft.WindowsStore).InstallLocation + '\AppxManifest.xml' ; Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $manifest

ישיר333

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
1.תבדוק שהשירות מופעל, חפש Services בהתחל ותפתח כמנהל. חפש את windows search ותראה שהוא על מצב אוטומטי (אם לא תעביר אותו למצב אוטומטי, תחיל, ותפעיל)

2. תבנה אינדקס מחדש, תכנס ללוח הבקרה ושם indexing options, בהגדרות המתקדמות יהיה בניית אינדקס מחדש.

3. תפתח חלון powershell עם הרשאות מנהל (קליק ימני בהתחל) ותדביק את הפקודות האלו אחת אחרי השניה ותפעיל מחדש.

קוד:
PowerShell -ExecutionPolicy Unrestricted

Get-AppXPackage -AllUsers |Where-Object {$_.InstallLocation -like "*SystemApps*"} | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register "$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml"}

$manifest = (Get-AppxPackage Microsoft.WindowsStore).InstallLocation + '\AppxManifest.xml' ; Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $manifest
תודה רבה @בני 2 אבל למעשה בגלל רצף של בעיות במערכת ההפעלה ובהתנהלות המחשב, ביצעתי התקנה חדשה של הwindows (ועל הדרך כבר בגרסת 2004, למי שעוקב אחרי השרשור המקביל שפתחתי).
אז יש לי windows חדש ובלי הבעיות, ועל הצד עבודת שחזור והתקנה לתוכנות השונות...
תודה לכל המסייעים

lab

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
מסופר שפעם הגיע כפרי אל הרב
שיתן לו פתרון למגיפה בלול התרנגולות
לאחר שורה של עצות ונסיונות כבר חוסל כל הלול
אמר הרב לכפרי:
חבל היו לי עוד כמה עצות...

ישיר333

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מסופר שפעם הגיע כפרי אל הרב
שיתן לו פתרון למגיפה בלול התרנגולות
לאחר שורה של עצות ונסיונות כבר חוסל כל הלול
אמר הרב לכפרי:
חבל היו לי עוד כמה עצות...
;)
בכל אופן ככה זה כשאתה מגלה שיש לך יותר מדיי בעיות לפתור, אתה מבין שזו הזדמנות לעשות reset לכל המערכת...
ומה שכן, כל אשכול שנפתח וכל בעיה שמדוברת כאן מועילה גם 'לדורות הבאים', וזה לא משנה עד כמה היא נצרכה לאותו אחד שפתח את הדיון.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה