תח"צ הזוי! נהגים ערבים במודיעין עילית בחברת קווים לא הגיעו לעבודה לאות הזדהות עם המחבלים שביצע את הפיגועים האחרונים

אבי01

משתמש פעיל
21 נהגים ערבים במודיעין עילית בחברת קווים לא הגיעו היום לעבודה לאות הזדהות עם המחבלים שביצע את הפיגועים האחרונים
יש גם טענה בעיר כי המחבל שביצע אתמול את הפיגוע בירושלים הוא בן של נהג אוטובוס של חברת קווים במודיעין עילית.

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
במידה וישנם אוטובוסים שלא יצאו ע"פ לוח הזמנים כדאי לתבוע את החברה
כך היא תבין דרך הכיס כי העסקת מחבלים בפוטנציאל אינה משתלמת כלכלית...

הכוכב החמישי

משתמש רשום

שוקי פרוגר

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
כתיבה ספרותית
אם ראש העיר בא להתחנן אליהם אז מה הפלא שהם מרגישים בנוח להזדהות עם החברים שלהם?

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
נשמע מוזר
לא שמתי לב לעיכוב באוטובוסים משונה היום

**Moko**

משתמש פעיל
אם זה היה לאות הזדהות הם אולי כן היו מגיעים וה' ירחם..
אז משמיים חסכו לנו עוד אבידות ואני מעדיפה גם ללכת ברגל מירושלים לבני ברק העיקר שלא יסיעו אותי המחבלים האלו!
כבר נהיה מפחיד להסתובב ברחוב.

תלתל@@

משתמש רשום
אם זה היה לאות הזדהות הם אולי כן היו מגיעים וה' ירחם..
אז משמיים חסכו לנו עוד אבידות ואני מעדיפה גם ללכת ברגל מירושלים לבני ברק העיקר שלא יסיעו אותי המחבלים האלו!
כבר נהיה מפחיד להסתובב ברחוב.
חילים שנפגעו הלכו ברגל ליד הכביש - לידיעתך

**Moko**

משתמש פעיל
חילים שנפגעו הלכו ברגל ליד הכביש - לידיעתך
יש דבר בעולם שנקרא מטאפורה
והיא באה כדי להמחיש רגשות בצורות שמתקבלות על הדעת
ידוע לי שפיגוע הדריסה היה בהולכי רגל בלבד.
כרגע אנחנו מדברים על נהגי אוטובוס שמסיעים עשרות אנשים וגם ככה נוהגים כמו חיות, ככה שעדיף לכל הדעות שלא יגיעו לעבודה.

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
נסעתי היום ב5-6 אוטובוסים פנימיים ולא שמתי לב לחריגה-חריגה
(רק שמתי לב שכל הנהגים היו יהודים)

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
נסעתי היום ב5-6 אוטובוסים פנימיים ולא שמתי לב לחריגה-חריגה
(רק שמתי לב שכל הנהגים היו יהודים)
אז היינו היום במודי"ע, ושמענו מאנשים שזה לא ממש ככה, והרבה הלכו מרחקים בשל דלילות האוטובוסים

תלתל@@

משתמש רשום
יש דבר בעולם שנקרא מטאפורה
והיא באה כדי להמחיש רגשות בצורות שמתקבלות על הדעת
ידוע לי שפיגוע הדריסה היה בהולכי רגל בלבד.
כרגע אנחנו מדברים על נהגי אוטובוס שמסיעים עשרות אנשים וגם ככה נוהגים כמו חיות, ככה שעדיף לכל הדעות שלא יגיעו לעבודה.
הבנתייייי!!!
אז היינו היום במודי"ע, ושמענו מאנשים שזה לא ממש ככה, והרבה הלכו מרחקים בשל דלילות האוטובוסים
הלכו ממש פיזית או באופן מטאפורי?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה