הודעה חשובה לקהל גולשי פרוג בכלל, ולאוהדי הכתיבה בפרט

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ההזדהות היא החלק הפחות מורכב, בפרט אחרי ההבהרות על המייל החשוף למנהלי הפורום הספציפי בלבד

נדמה לי שמעולם לא חלקתי עליך מתוך הערכה עזה כמובן.
רגעים לפני יציאת הנשמה, תרשה לי לעשות זאת.

בנית לעצמך אישיות שקוראים לה פלמונית 2, טיפחת אותה באדיקות, חברי הקהילה מעריכים אותך, הכתיבה היא: תחביב/תרפיה/התמקצעות/התמחות/או כל דבר אחר העולה על רוחך.

ויהי היום ומבקשים ממך להסיר את הלוט מעל פניך, לו היית חפץ בכך היית עושה זאת לבד אם לא עשית כנראה שיש לך סיבות די טובות לעשות זאת.

זו יכולה להיות השוויגער שמשוטטת ברחבי פרוג, אשתו של ראש הכולל המעריץ שלך, מנהלת הסמינר שלך לשעבר, בן שלך או כל צירוף אחר ככל העולה על רוחך.

חשיפה מועטת פירושה תחילת תהליך היחשפות שסופו ידוע מראש, אין בכוונתי להצטרף לתהליך זה, מחר הרב @מ"ם פורש בא מנהל חדש כנ"ל גבי הרבנית @רותי רפפורט עם כל הכבוד והערכה להם.

אז נכון, אנו משלמים פה רק בקריאת פרסומות וביצירת חומר שמושך אנשים לקרוא ולא בכסף. (ובכל זאת כנראה זה שווה משהו..)
אבל בדיוק בימים אלו שמעתי סיפור מאוד מעניין על אורחים שהזמינו אותם לאיזה מקום ובסוף זרקו אותם, משהו כזה לא רציני, סך הכל אורחים.
גם אתם שמעתם?

שמעתי.
גם שמעתי שהאורחים החלו להתווכח עם המארח ורצו להשאר, בסוף המארח העיף אותם בכח והם נקמו בו, בעצמם, ובכל יושבי ארצם מתוך הכעס...
דווקא משם למדתי שלעיתים צריך להוריד את הראש ולפרוש בכבוד.

כנפיים

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
אנו חושבים שהשינוי הזה יועיל ויקדם את הפורום,

קודם כל תודה על התגובה פה. כבר חשבתי שלעולם נמשיך לשאול את עצמנו ולענות לעצמנו את דעותינו עד לסגירה הסופית.

ועדיין לא קיבלתי תשובה, חצי תשובה, רמז או בדל הבנה, איך למען השם ההזדהות מול המנהלים אמורה לייעל ולקדם את הפורום?

אם אין כוונה להשתמש בשמות לאותן מטרות שהעלה @דוכסוסטוס , מה המטרה של כל זה? למי זה נותן ומה?

ואף שמהשתיקה בנושא אני מבינה שיש מטרה, רק שלא מעוניינים להסביר אותה, חושבת שמן ההגינות לספר לאדם שמוותר על משהו שחשוב לו, למי זה נותן מה ועד כמה.

מאמינה שיש ניקים שפשוט לא קולטים מה הבעיה בהזדהות כזו, אבל אם יש כאן רבים כלכך שזה ממש מטריד אותם, יש מקום לגמישות או לפחות קצת הסברים.

מ"ם

משתמש סופר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אין שתיקה וכמובן שלא הסתרה. להיפך. לא נעלנו את האשכול הזה מלכתחילה כדי לאפשר את כל הדיון, השאלות והתשובות.

דווקא בגלל שאני רוצה להציג את הנושא בשלמות, אני לא רוצה לפטור את השאלות החשובות בחצי מילה, רמז ובדל הבנה - אלא בתשובה מפורטת כמו שמגיע לכם.

וכמו שכתבתי בהודעה הקודמת, בעז"ה אתפנה לזה בהמשך היום.

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מאמינה שיש ניקים שפשוט לא קולטים מה הבעיה בהזדהות כזו
נכון. כמוני.
באמת אשמח שתסבירי בטוב טעם ובבהירות האופיניים לך מדוע הבקשה להזדהות בפני מנהל/ת פורום היא כה מרתיעה.
כי אישית לא הצלחתי לרדת לסוף דעתם של המתנגדים.
ואם כבר דיון, רצוי ששני הצדדים יסבירו את עצמם.

שני זאת אני :)

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
נכון. כמוני.
באמת אשמח שתסבירי בטוב טעם ובבהירות האופיניים לך מדוע הבקשה להזדהות בפני מנהל/ת פורום היא כה מרתיעה.
כי אישית לא הצלחתי לרדת לסוף דעתם של המתנגדים.
ואם כבר דיון, רצוי ששני הצדדים יסבירו את עצמם.
גם אני כמוך, אין לי בעיה

אבל הסבירו כאן קודם, ויש בזה, אם יש מישהו ששוויגערתו מסתובבת פה, או סבתא רבתא שלו, והוא לא מעונין להחשף בפניהם, ברגע שהשם הוא לא נחלה פרטית שלך פה בפורום, אין לך שליטה לאן הוא מגיע.

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
גם אני כמוך, אין לי בעיה

אבל הסבירו כאן קודם, ויש בזה, אם יש מישהו ששוויגערתו מסתובבת פה, או סבתא רבתא שלו, והוא לא מעונין להחשף בפניהם, ברגע שהשם הוא לא נחלה פרטית שלך פה בפורום, אין לך שליטה לאן הוא מגיע.
אם כך, איך הנ"ל לא חוששים בעת הרישום הראשוני לאתר?
הרי גם ברישום הזה מוסרים פרטים אישיים.

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אם ככה איך הנ"ל לא חוששים בעת הרישום הראשוני לאתר?
הרי גם ברישום הזה מוסרים פרטים אישיים.
אולי זה היה לפני שהתבגרו (או ההפך) וחשבו שצריך לחשש...
ואולי שם הרבה יותר קל לזרוק סתם משהו, זה לא מידי נבדק.

יאן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
הפורום יחולק לתחומי כתיבה שונים.
ככה היה בהודעה שהסעירה את עולמנו השלו.

כנראה שצריכים לדעת כל אחד מיהו באמת כדי לדעת לאיזה תחום כתיבה לשייך אותו.

נערך לאחרונה ב:

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ההנהלה (וגם אני הקטן) לא אוהבים שמעלים את הנושא הבא, ולכן אני רק זורק רעיון ומוחק אותו.

לדעתי, כל הרעיון הוא הפרדה בין בני בניו של אדם הראשון לבנות בנותיה של חוה.
והיות ש @כנפיים יכולים להיות שייך לעורב וליונה באותה מידה, הם דורשים הזדהות מלאה.

סמך לדברים מצאתי בכך שהפורום יחולק לתחומי כתיבה שונים. ולא מצאתי הסבר אחר אלא זה.
מה לגבי @מטאלי ?;)

ש. צ. וינמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
לדעתי, כל הרעיון הוא הפרדה בין בני בניו של אדם הראשון לבנות בנותיה של חוה.
והיות ש @כנפיים יכולים להיות שייך לעורב וליונה באותה מידה, הם דורשים הזדהות מלאה.

לגבי הזדהות, למיטב זכרוני בימי המנהל גלאנט, היתה חובת הזדהות כמו עכשיו. למרות שלא היה כיוון או רצון להפרדה.

מציקות לי מעט הטלטלות העוברות על הפורום, והצורך להזדהות שוב ושוב. ובפני מנהלים שונים בכל פעם.

כנפיים

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
באמת אשמח שתסבירי

קודם כל, יכול להיות שזה אכן פשוט עניין של תחושה, אבל גם זה בגדר רצונו של אדם כבודו, ואף שאני מבינה שייתכן שכבודי זה יעלה לי בפרישה, ושגם רצונה של הנהלה הוא כבודה, אנסה להסביר.

אני אישית לא משתתפת בשום פורום אחר, ואפילו באא"ר או חכמת נשים.
אפשר לומר שהיחסים שלי עם הרשת הם זהירים, ומחושבים. איני נותנת מה שאיני מעוניינת, ונזהרת מאד שהרשת לא תיקח ממני את מה שחשוב לי.
זה אומר שאם אני מרגישה שנשרף לי הזמן פה, אני אקח כמה ימי צינון, זה אומר שאם לא מתאימה לי התכתבות כלשהיא בפרטי- אומר זאת בכבוד ואעצור אותה.

וזה גם אומר שאם מבקשים ממני להזדהות, אני ארצה לדעת בדיוק מה זה אומר ובשביל מה.
למה? יחסים זהירים כמו שאמרתי.

ואגב, דוג' פשוטה שיכולה להיות-
אם אני שכנה של רותי רפפורט- לא בא לי שהיא תדע מי אני.
ואם אני עובדת איתה? או שאני גיסתה? או חמותה? או נכדתה?

אבל באמת שהכי נראה לי שזה פשוט עניין של תחושה.

מ"ם

משתמש סופר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
חשיפה מועטת פירושה תחילת תהליך היחשפות שסופו ידוע מראש, אין בכוונתי להצטרף לתהליך זה, מחר הרב @מ"ם פורש בא מנהל חדש כנ"ל גבי הרבנית @רותי רפפורט עם כל הכבוד והערכה להם.
מציקות לי מעט הטלטלות העוברות על הפורום, והצורך להזדהות שוב ושוב. ובפני מנהלים שונים בכל פעם.

שתי שאלות המתרצות זו את זו...

בדיוק כמו שהמנהל היקר והבלתי נשכח גלנט לא העביר את השמות שברשותו למנהלים הבאים, כך המנהלים הנוכחיים לא יעבירו את השמות למנהלים הבאים, בעתם ובזמנם.

וכך למשל מי שיש לו אמון רק במנהל גלנט ולא במנהלים הנוכחיים, יכול לבחור בין להזדהות שוב ובין להעדיף לא להזדהות. ומי שיש לו אמון במנהלים הנוכחיים וחושש שלא יהיה לו אמון כזה במנהלים הבאים - יכול להיות בטוח שהמידע עליו לא יעבור ללא רשותו.

(וכאמור, הרחבה בדרך, מתנצל שזה לוקח זמן)

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
וכך למשל מי שיש לו אמון רק במנהל גלנט ולא במנהלים הנוכחיים, יכול לבחור בין להזדהות שוב ובין להעדיף לא להזדהות. ומי שיש לו אמון במנהלים הנוכחיים וחושש שלא יהיה לו אמון כזה במנהלים הבאים - יכול להיות בטוח שהמידע עליו לא יעבור ללא רשותו.
זאת אומרת שכל פעם שיהיה שינוי הנהלה תהיה בחירה, אם להשאר ולהזדהות או לא ולפרוש?

וטוב, נחכה להרחבה...

מ"ם

משתמש סופר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
זאת אומרת שכל פעם שיהיה שינוי הנהלה תהיה בחירה, אם להשאר ולהזדהות או לא ולפרוש?

בואו נהיה אופטימיים. למה לחשוש שהמנהלים יתחלפו? אולי נאמין שיהיה כל כך טוב לכולם עד שהמנהלים יישארו עד זקנה ושיבה?

לגופה של שאלה, ממש לאו דווקא. יש מנהלים שלא רואים עניין בהזדהות או מעדיפים את המעלות שבאנונימיות. ויש שמעדיפים את המעלות שבהזדהות (שיפורטו בהמשך! בעז"ה!) כמונו. ויש שיסמכו על זה שהדבר נבדק בעבר וידרשו הזדהות רק ממצטרפים חדשים. וכן כל כיו"ב.

הנקודה היא שההזדהות כעת לא תשפיע על המצב אז. וכשנגיע לגשר - נשרוף אותו.

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
קודם כל, יכול להיות שזה אכן פשוט עניין של תחושה, אבל גם זה בגדר רצונו של אדם כבודו, ואף שאני מבינה שייתכן שכבודי זה יעלה לי בפרישה, ושגם רצונה של הנהלה הוא כבודה, אנסה להסביר.

אני אישית לא משתתפת בשום פורום אחר, ואפילו באא"ר או חכמת נשים.
אפשר לומר שהיחסים שלי עם הרשת הם זהירים, ומחושבים. איני נותנת מה שאיני מעוניינת, ונזהרת מאד שהרשת לא תיקח ממני את מה שחשוב לי.
זה אומר שאם אני מרגישה שנשרף לי הזמן פה, אני אקח כמה ימי צינון, זה אומר שאם לא מתאימה לי התכתבות כלשהיא בפרטי- אומר זאת בכבוד ואעצור אותה.

וזה גם אומר שאם מבקשים ממני להזדהות, אני ארצה לדעת בדיוק מה זה אומר ובשביל מה.
למה? יחסים זהירים כמו שאמרתי.

ואגב, דוג' פשוטה שיכולה להיות-
אם אני שכנה של רותי רפפורט- לא בא לי שהיא תדע מי אני.
ואם אני עובדת איתה? או שאני גיסתה? או חמותה? או נכדתה?

אבל באמת שהכי נראה לי שזה פשוט עניין של תחושה.

ניסוח מענג של תחושותי.
תודה רבה.

נ.ב. מעולם לא חוייבתי למסור כל פרט מזהה אודותי לאף מנהל לתשומת ליבך @מ"ם ...

ש. צ. וינמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית

יש לי אמון מלא במנהלים שהיו ושעכשיו ולא על כך נסובו דברי, אלא על הטלטלות, המרובות יחסית, שיתכן והן נובעות מאופי הפורום.

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה