הודעה חשובה לקהל גולשי פרוג בכלל, ולאוהדי הכתיבה בפרט

מ"ם

משתמש סופר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
1. גם אני מכבד את החלטות ההנהלה כמו תמיד.

2. רבים מהמנהלים לא מזדהים בשמותיהם, למה שאזדהה מולם?

3. מה יועיל השרת החיצוני, מי מהמנהלים חשוף אליו?

4. אם לא תהיינה פסילות על רקע לא מקצועי, מה מקדש את המטרה ואיפה ההתייעלות? פשרה היא לעתים פתרון מבורך כל עוד יש בה תועלת.

5.זו לא החלטה סופית (מתחיל לרדת מהעץ...), וממילא היו לי מחשבות פרישה מפעם לפעם.

6. איך תתמודדו עם שמות בדויים, תתקשרו לכל אחד? יש היום פתרונות גם לזה.

7. הפורום כאן תרם לי רבות במשך השנים, נצלו אותו.

8. בפרספקטיבה של שנים וכמה מנהלים שכל אחד מהם התעלה מעל רעהו, אפשר להצביע על המנהל הנוכחי @מ"ם כמי שהצעיד את הפורום לא רק קדימה אלא גם טפח מעל הקרקע במסירות ובתבונה שלא היה לה שני.

9.כמה נחמד לנצל את המומנטום כדי להספיד ובסוף לחמוק פנימה דרך פירצה בחוק.

לגבי 2-3. המנהלים היחידים שנחשפים לפרטים הם שני המנהלים של הפורום כאן, @רותי רפפורט ואני, המזוהים בשמותינו. אם אתה צריך פרטים נוספים עליי, אשמח לשלוח לך אותם במייל בדיוק כפי שנדרש ממך. אבל פליז אל תתקשר אחרי 2 בלילה.

לגבי 6 - במקרה של חשש ייערך אימות מקצועי. ב99% מהמקרים לא צריכים להגיע לזה.

לגבי השאר - אין כמוך. מזיל דמעת התרגשות מהסוג השמור לפרידה שבסוף לא מתרחשת.

כנפיים

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עוד משהו על ההזדהות-
כמו שאמרו- בהנהלה מתחלפת, עוד ועוד חברי פורום יידעו מי הוא מי במהלך הזמן, ואם המידע יינתן רק למנהלים הנוכחיים,, התועלת העלומה שישנה בזה שהמנהלים יודעים את הזהות האמיתית, תתפוגג עם תחלופת המנהלים הראשונה.
באמת שלא הבנתי.

כנפיים

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
בכל מקרה, בעיה אחת בטוח תיפתר - הניקים הכפולים.
למה?
בכל מקרה ההגיון אומר שמי שרוצה ליצור ניק נוסף יצטרך לזהות את עצמו במייל אחר ואולי גם בשם אחר, אבל אולי אני טועה.

RACHELIZ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
למה?
בכל מקרה ההגיון אומר שמי שרוצה ליצור ניק נוסף יצטרך לזהות את עצמו במייל אחר ואולי גם בשם אחר, אבל אולי אני טועה.
אבל זה קצת יותר מסובך ממה שהיה עד היום.

הדוויג

עורך תוכן ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
עריכה תורנית
גם אני חרד למדי לפרטיותי הוירטואלית. ככה אנחנו.
אבל אני לא מבין מה קול הרעש הגדול ומה הפרנואידיות מהזדהות בפני ההנהלה. בסך הכל ביקשו הזדהות בסיסית. זה הכל. לא פרטי אשראי, לא דגימת DNA, לא לכרות את זרת שמאל.
מה כבר יכול לקרות?
אני סמוך ובטוח שהגב' רפפורט לא תלך לספר למוסדות הלימוד של ילדיי שבשעות הפנאי אני מבלה רח"ל בפרוג (דווקא לגבי @מ"ם אני יותר חושד...)

זה מזכיר לי את התופעה (החרדית?) שאתה חוזר למספר לא מוכר שהתקשר אליך ושואל "לאן הגעתי", ואז ההוא שואל בחשדנות אין קץ "מי אתה?"
"התקשרתם אליי"
"מי זה?"
"מי אתה?"

והפינג פונג לא נגמר.
מה קרה? אתה סוכן מוסד?
כשמתקשרים אליי ושואלים 'לאן הגעתי' - אני מצהיר בעוז ובגאון את שמי המלא. אף פעם עוד לא נגרם לי מזה נזק בלתי הפיך.

נערך לאחרונה ב:

RACHELIZ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי

Sara led

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
גם אני.
היה נעים, תהנו לכם!
ת'אמת, הרבה זמן חושבת על פרישה.
הזמן עף פה בפרוג, ויש עוד חיים שלמים.
אז תודה על ההזדמנות. מקווה להשכיל לנצל אותה.

באמת היה נחמד אתכם, עומס כשרונות מתפרצים.
חיים מאושרים.

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

שיילה

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
מה הולך פה?
קטע של 200 מילה נוטף עסיס, זה הכוס תה של החברים פה. על מה המהומה?
על ההזדהות? כאילו מדובר פה באושיות קרימינליות עם צו הסגרה חוצה גבולות.
כולה שם כתובת וטלפון, עם התחייבות לחסיון - מקסימום יוכלו לשלוח לכם פיצה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה