דרוש מידע הובלות דירה

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
לקחתי לאחרונה איזה רוסי שהוא עושה רושם מאד נאמן ומקצועי , לא היה לי ארונות לפירוק והרכבה אבל עשה רושם מאד טוב של ידים טובות ואחראיות.
אם תרצו את המספר תגידו.

הרב הגו-N

משתמש פעיל
חפשו פה, ואחרי שתקבלו הצעת מחיר תחפרו בדירוג שלו.
חבר שלי לקח משם את ולדימיר מהצפון והוא היה מצוין עדין ומקצועי

תוהה ומשתומם

משתמש מקצוען
לקחתי לאחרונה איזה רוסי שהוא עושה רושם מאד נאמן ומקצועי , לא היה לי ארונות לפירוק והרכבה אבל עשה רושם מאד טוב של ידים טובות ואחראיות.
אם תרצו את המספר תגידו.
זה היבגני הזה המומלץ באשכולות פרוג??
אם כן איך הוא היה, והמחיר סביר?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה