מחיר למשתכן הגרלות מחיר למשתכן

שרה שפרט

משתמש רשום
לזוגות מאורסים שימו לב, לענות בזהירות על השאלון החדש:
היום פתחתי את האתר כדי לעשות שינוי בהרשמה (אחרי שכבר נרשמתי לפני שבוע והכל היה בסדר!), היה שם שאלון שחייבים לענות עליה כדי להמשיך בכניסה לאזור האישי.
השאלה הראשונה היה "האם חל שינוי במצב המשפחתי?"
עניתי שלא חל שינוי...
מיד קיבלתי הודעה במייל שהזכאות שלי הופסקה מהיום...
כנראה בגלל שלפי החשבון שלהם הייתי צריך להיות כבר נשוי (3 חדשים).
האבסורד היא, שכעת כבר אין מה לעשות ולתקן, כי בדיוק היום שהתחילו לשאול, ההרשמה לזכאות מחודשת נסגרה.
לך תדע אם זה לא תכסיס מכוון לזרוק מהרשימה ברגע האחרון עוד כמה אלפים שיוותרו בחוץ ללא אפשרות לתקן...

היום פתחתי את האתר כדי לעשות שינוי בהרשמה (אחרי שכבר נרשמתי לפני שבוע והכל היה בסדר!), היה שם שאלון שחייבים לענות עליה כדי להמשיך בכניסה לאזור האישי.
עניתי שלא חל שינוי...
האבסורד היא, שכעת כבר אין מה לעשות ולתקן, כי בדיוק היום שהתחילו לשאול, ההרשמה לזכאות מחודשת נסגרה.
לך תדע אם זה לא תכסיס מכוון לזרוק מהרשימה ברגע האחרון עוד כמה אלפים שיוותרו בחוץ ללא אפשרות לתקן...
ואם היית כבר נשוי היית צריך לענות שחל שינוי ולצרף אח"כ מסמכים מה שגם לא היית יכול,
לכן הפיתרון הוא לא לענות על הדבר הזה ולעקוף (עשיתי בשביל מישהו - זה אפשרי)

שרה שפרט

משתמש רשום
ואם היית כבר נשוי היית צריך לענות שחל שינוי ולצרף אח"כ מסמכים מה שגם לא היית יכול,
לכן הפיתרון הוא לא לענות על הדבר הזה ולעקוף (עשיתי בשביל מישהו - זה אפשרי)
יש לך רעיון איך לערער, להתגבר כעת על הבעיה? או שזה משחק אבוד?

יש לך רעיון איך לערער, להתגבר כעת על הבעיה? או שזה משחק אבוד?
קודם כל להירשם מחדש בקישור המקוון בהקדם עד היום בלילה (אם זה עדיין פתוח), בתקווה שאח"כ יהי' אפשרות להוסיף מסמכים.
לאחמ"כ צריך להביא תעודת נישואין חתומה שזה כבר יותר בעיה אם אין עדיין.

שרה שפרט

משתמש רשום
קודם כל להירשם מחדש בקישור המקוון בהקדם עד היום בלילה (אם זה עדיין פתוח), בתקווה שאח"כ יהי' אפשרות להוסיף מסמכים.
לאחמ"כ צריך להביא תעודת נישואין חתומה שזה כבר יותר בעיה אם אין עדיין.
האם אי אפשר לרשום שוב שהנישואין בעוד 3 חדשים?

טינטין!

משתמש מקצוען
האם לבן המקום כדאי להירשם בתל אביב?
לפי מה שראיתי הדירות הן ביפו,
האם עדיין משתלם [מבחינת אזור ערבי וכו']?

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
האם לבן המקום כדאי להירשם בתל אביב?
לפי מה שראיתי הדירות הן ביפו,
האם עדיין משתלם [מבחינת אזור ערבי וכו']?
האיזור הוא יוקרתי מאד, עד כדי כך שדירות 4 חד בשוק החופשי בפרוייקטים שם נמכרות בכ4 מיליון...
הבעיה היא שהסיכויים בתל אביב נמוכים מאד גם לבני מקום. כרגע זה עומד על 0.57% ובמלים 1 מתוך 176 זוכה...

התותח הגזור

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
האיזור הוא יוקרתי מאד, עד כדי כך שדירות 4 חד בשוק החופשי בפרוייקטים שם נמכרות בכ4 מיליון...
הבעיה היא שהסיכויים בתל אביב נמוכים מאד גם לבני מקום. כרגע זה עומד על 0.57% ובמלים 1 מתוך 176 זוכה...
כמה תעלה בת"א הדירה הכי יקרה?
(רוצה לדעת האם תאורטית אני יכול לעמוד בזה.)
תודה!

שולמן נדל"ן - חריש

יעוץ. מכירה. השכרה.
מנוי פרימיום
במקביל להצלחה הגדולה שנרשמה היום במכרז בבית שמש, נסגרו היום בהצלחה עוד 2 מכרזים נוספים של מחיר מטרה, שבהם נוספו לזכאים עוד781 דירות נוספות בבני עי"ש ו60 דירות באילת.
בשבוע הבא צפויים להיסגר עוד כמה מכרזים גדולים, ביניהם ביבנה ובחריש.
לאחר תקופת דשדוש ארוכה, העניינים ב"ה התחילו לזוז יפה.
בשורה בחריש
בקרוב גם בחריש תתקיים הגרלה על כ380 דירות {בעתיד זה יגדל ל770 יחי''ד }במסגרת מחיר מטרה
והבשורה שמחיר דירת 4 חד' תעמוד על כ1 מיליון ש''ח בלבד !!! ו3 חד' תעמוד על כ750.000 ש''ח
כשמחירי השוק היום לדירות 4 חד' כ1.500 ו3 חד' כ1.300
השכונה החדשה זאת שכונת חריש דרום צמודה לשכונת בצוותא
לשם הסתייגות חלק מהדירות יהיו במגדלים של כ16 קומות וחלקם ב6/7 קומות

הטעם המושלם

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
בשורה בחריש
בקרוב גם בחריש תתקיים הגרלה על כ380 דירות {בעתיד זה יגדל ל770 יחי''ד }במסגרת מחיר מטרה
והבשורה שמחיר דירת 4 חד' תעמוד על כ1 מיליון ש''ח בלבד !!! ו3 חד' תעמוד על כ750.000 ש''ח
כשמחירי השוק היום לדירות 4 חד' כ1.500 ו3 חד' כ1.300
השכונה החדשה זאת שכונת חריש דרום צמודה לשכונת בצוותא
לשם הסתייגות חלק מהדירות יהיו במגדלים של כ16 קומות וחלקם ב6/7 קומות
6/7 קומות זה סביר
16 קומות-תלוי מדורגים או לא

סיגל א

משתמש מקצוען
@בית שמשניק
לנכה רתוק, איפה הכי כדאי להירשם? הסיכויים בכל הארץ יחסית גבוהים.
אנחנו בני מקום בירושלים. נרשמנו בירושלים. אבל איפה עוד כדאי?
(יש הגרלות של 100% זכיה, השאלה אם כדאי למשל לחכות להגרלות בבית שמש)
מתכוננים להמשיך לגור בירושלים בכל מקרה, ולכן רוצים למקסם את הרווח.

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום

פרגר

משתמש חדש
(יש הגרלות של 100% זכיה, השאלה אם כדאי למשל לחכות להגרלות בבית שמש)
אתם יכולים בכל מקרה להרשם ולזכות עכשיו ומקסימום אם בית שמש יותר טוב לכם תמיד תוכלו לבטל את הזכייה ולהרשם לבי"ש, חבל אם עכשיו יש לכם 100% זכייה לוותר על זה בשביל בי"ש שא"א לדעת כמה אחוז יהיה לכם ומתי בכלל תהיה ההגרלה

יעקב הרמתי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
עניתי שלא חל שינוי...
אני לא מבין מה הבעיה, סבא שלי התחתן 6 שנים אחרי האירוסין מה לא טוב? תגיד שאתה מתחתן עוד שלוש שנים
מה, אני צריך להזמין אותם לשבע ברכות כדי לקבל זכאות?
או 'ברכה אחריתא'?
או אולי סידור קידושין?

:)Rachel

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
היום היום האחרון להוצאת זכאות?
עד איזה שעה?

האם עדיין ניתן להוציא זכאות להגרלה הנוכחית??

אשמח למענה בדחיפות!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה