מחיר למשתכן הגרלות מחיר למשתכן

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
ברכסים נרשמו כבר מעל 4,300 זכאים (שמן הסתם כמעט כולם חרדים) המתמודדים על 10 דירות בלבד המוקצות לחיצוניים. מה שאומר שסיכויי הזכייה שלהם הם פחות מ1 ל400 (וזה כמובן רק ילך ויפחת עוד...)
רק מוכיח שלא כל החרדים גולשים בפרוג...

ברכסים נרשמו כבר מעל 4,300 זכאים (שמן הסתם כמעט כולם חרדים) המתמודדים על 10 דירות בלבד המוקצות לחיצוניים. מה שאומר שסיכויי הזכייה שלהם הם פחות מ1 ל400 (וזה כמובן רק ילך ויפחת עוד...)
רק מוכיח שלא כל החרדים גולשים בפרוג...
נכון - יש לי קרובת משפחה שעזרתי לה להירשם, הסברתי לה מה ההמלצות בדרכו של @בית שמשניק [במאמר המוסגר, אני בטוח שמאות זוגות שזכו ויזכו בזכות ההמלצות שלו חייבים לו הרבה!] אבל הם התעקשו להירשם רק [ל 2 ערים] לבי"ש כי הם מכירים את העיר, ורכסים [אולי בגלל שאני זכיתי ברכסים]

שמואל הגבר

משתמש רשום
מה ההמלצות להירשם למי שאין לו הון עצמי גבוה ואפשרות להחזרים כל כך גבוהים כמו בני עייש?

2bsmile

משתמש פעיל
מענין איזה גודל דירות נשאר מתי שבאת לבחור כי יוצא שבאלעד עכשיו היה כ20 אחוז ביטולים כי בפעול הייתה בסוף מספר 45 ןלא 56 .מדוע 11 אנשים לא לקחו דירה ? . כמה הרווח שם?? @יהודה קניג @בית שמשניק
יש כבר 35 אחוז ביטולים..
מצטרפת לשאלה למה אנשים מוותרים על הזכיה שלהם שם?.. בגלל המחיר הגבוה או בגלל שזה פחות רווחי?

קוראים לי #C

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
רציתי לדעת לגבי בני עיש ובית שאן, מה האוכלוסיה שם?
גם אם אני נכנס להגרלה בשביל דירה להשקעה מי יהיו השוכרים/הקונים
תודה רבה.
בעיקרון זה ישוב יחסית תימני שנוספו לו עולים מבריהמ בשנות התשעים

יהודה קניג

משתמש רשום
יש כבר 35 אחוז ביטולים..
מצטרפת לשאלה למה אנשים מוותרים על הזכיה שלהם שם?.. בגלל המחיר הגבוה או בגלל שזה פחות רווחי?
בעיקר מחיר גבוה... ורווח ברגע שיש הגבלה על 500.000 שח הדירה יותר יקרה הרווח בתמורה להשקעה נמוך יותר

סלק/סוכר

משתמש חדש
ההגרלה בקרית עקרון משתלמת מאד. סכום ההשקעה סביר והרווח ממש גבוה, והסיכויים שלך לזכות שם בסופו של דבר די גבוהים. אני לא חושב שבהגרלה הנוכחית יש מקום דומה מבחינת רווח מול השקעה, ואם יש, זה אולי רק ראשל"צ.
בכל מקרה, אם אתה מחפש למגורים ומוכן לגור בבית שמש, שווה לכאורה לנסות שם. אתה לא צריך לבטל כלום, אלא רק להירשם במקביל גם בבית שמש, ומקסימום אם זכית מה טוב, ואם לא, לא נורא, אתה נשאר בהמתנה לקרית עקרון במקום טוב. (לגבי ערים אחרות, לא הייתי נרשם, כי או שההשקעה שם גבוהה יותר מקרית עקרון, או שהרווח שם נמוך יותר, או שניהם יחד).
בהצלח
דבר ראשון תודה ענקית!!(כל הזכיה שלי בקריית עקרון היא לאור עצותיך כאן בפורום)
שנית אין לי שום עניין לגור בבית שמש אני מסתכל נטו כלכלית ואני מעוניין בסופו של דבר לזכות בדירה לכן עדיין אני לא כ"כ ברור לאן להכנס......
הכי חשוב זה לזכות ולא למצוא את עצמי עוד 3 שנים בלי קריית עקרון ובלי כלום כל השאלה כמה זה וודאי הזכיה בקריית עקרון ועד מתי עלי לחכות בשביל להבין לאן פני השטח מועדות (כבר התקדמתי 2 מקומות לא ברור לי איך זה סימן לבאות עולי או אולי ההפך....)

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
דבר ראשון תודה ענקית!!(כל הזכיה שלי בקריית עקרון היא לאור עצותיך כאן בפורום)
שנית אין לי שום עניין לגור בבית שמש אני מסתכל נטו כלכלית ואני מעוניין בסופו של דבר לזכות בדירה לכן עדיין אני לא כ"כ ברור לאן להכנס......
הכי חשוב זה לזכות ולא למצוא את עצמי עוד 3 שנים בלי קריית עקרון ובלי כלום כל השאלה כמה זה וודאי הזכיה בקריית עקרון ועד מתי עלי לחכות בשביל להבין לאן פני השטח מועדות (כבר התקדמתי 2 מקומות לא ברור לי איך זה סימן לבאות עולי או אולי ההפך....)
ההתקדמות מתרחשת בעיקר ב2 אירועים:
1. כשיש פרסום תוצאות הגרלות חדשות, שאז נפלטים מרשימת ההמתנה הזוכים בהגרלות הללו.
2. בשעת בחירת הדירות בפרוייקט (אז זה עיקר ההתקדמות), שאז יש הרבה ביטולים, או כאלו שלא מגיעים לבחור דירות, וכל הבאים אחריהם בתור מתקדמים.
לכאורה עד זמן בחירת הדירות בקרית עקרון, לא תהיה התקדמות מדי משמעותית, כך שתיאלץ להמתין בסבלנות לראות מה קורה.

סלק/סוכר

משתמש חדש
ההתקדמות מתרחשת בעיקר ב2 אירועים:
1. כשיש פרסום תוצאות הגרלות חדשות, שאז נפלטים מרשימת ההמתנה הזוכים בהגרלות הללו.
2. בשעת בחירת הדירות בפרוייקט (אז זה עיקר ההתקדמות), שאז יש הרבה ביטולים, או כאלו שלא מגיעים לבחור דירות, וכל הבאים אחריהם בתור מתקדמים.
לכאורה עד זמן בחירת הדירות בקרית עקרון, לא תהיה התקדמות מדי משמעותית, כך שתיאלץ להמתין בסבלנות לראות מה קורה.
ותכלעס לחכות עד אז או להכנס להגרלות כאילו לא זכיתי (קח בחשבון שישהר לי רק דירות גדולות-האם גם שם יש רווח גדול?)

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
ותכלעס לחכות עד אז או להכנס להגרלות כאילו לא זכיתי (קח בחשבון שישהר לי רק דירות גדולות-האם גם שם יש רווח גדול?)
גם בגדולות יש שם רווח גדול. כדי להיות בטוח הייתי נכנס במצבך להגרלות עם רווחים גבוהים בלבד (גם אם הסיכויים לא גבוהים).

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
א"כ יש לזה שוק בכלל???
זה נראה לי השקעה שיש הרבה סיכוים. יותר מסיכויי הזכייה.
שזה מאוד יאכזב אותנו בעתיד...
בהשקעות נדל"ן צריך להסתכל קדימה ולנסות לראות את הנולד. יישוב במרכז הארץ שהולך להכפיל את עצמו פי 4 עם הסכם גג של שכונות חדשות.
רק לציין, שגם בית שמש היתה פעם מעברה עם אוכלוסיה סוציואקונומית נמוכה מאד, ותראה מה קורה היום בשכונות החדשות...
ואם אתה רוצה דוגמא יותר חדשה, קח את לוד, שהיתה מקום גמור לחלוטין, עד לפני מספר שנים ותראה מה קורה היום בשכונות החדשות שם...

נערך לאחרונה ב:

חרד ה'

משתמש רשום
בהשקעות נדל"ן צריך להסתכל קדימה ולנסות לראות את הנולד. יישוב במרכז הארץ שהולך להכפיל את עצמו פי 4 עם הסכם גג של שכונות חדשות.
רק לציין, שגם בית שמש היתה פעם מעברה עם אוכלוסיה סוציואקונומית נמוכה מאד, ותראה מה קורה היום בשכונות החדשות...
ואם אתה רוצה דוגמא יותר חדשה, קח את לוד, שהיתה מקום גמור לחלוטין, עד לפני מספר שנים ותראה מה קורה היום בשכונות החדשות שם...
אני לא כ"כ מבין בנדל"ן.
אבל הטיעונים שלך הם די תלושים כי האוכלוסייה בבית שמש היא פי עשרים -לפחות יותר מבני עייש וגם לוד עם 85,351 תושבים לעומת בני עייש עם 6747 תושבים.(ע"פ גוגל מעודכן על 2021 )
שזה אומר ששם היו לאיפה להתקדם ולאן להתפתח לדוגמה בי"ש עם כל עתודות הבנייה שיש שם,
אבל בני עייש היא מועצה אזורית מאוד קטנה שהאוכלוסייה שם מתדלדלת- ע"פ נתוני הלמ"ס 2022 -האוכלוסייה גדלה שם בקצב גידול שנתי של ‎-1.6%‏. כך שקשה לראות שתתפתח כאן משהו
וגם המצב שם היא של סוציואקונומי נמוך ועל אף שזה לא עיר חרדי כבית שמש.
וגם לא כ"כ מרכז כמו לוד אלא יותר דרומית.
וגם בתמחור הדירות ע"פ מדל"ן בבני עייש מ2024 נמכרו כ9 דירות בס"ה, ובגדרה השכנה נמכרו לפי מדלן- 101 דירות.
כך שרואים שהתמחור שם היא לא הכי הכי (ואף שגדרה גדולה מבני עייש כ: פי 4.5 אך ההבדל ביניהם בתמחור הדירות זה פי 11+)
ויש לציין כי הרווח למ"ר דווקא כן נראה הרבה יותר ממחיר שוק אבל יש לקחת בחשבון את כל האופציות
ואני יעדיף פחות סיכוי מאשר יותר הימור...

נערך לאחרונה ב:

חיליק E

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
בלת"ק חלקי
@בית שמשניק וכל מי שיודע
אם נרשמתי בבית שאן דימונה ובית שמש (סתם כך, מה דעתכם על הבחירה?) ונאמר שבית שאן הוגרלה ראשונה וזכיתי, אני מוסר אוטו' מההגרלות הבאות?

שמחה פ

משתמש רשום
אני לא כ"כ מבין בנדל"ן.
אבל הטיעונים שלך הם די תלושים כי האוכלוסייה בבית שמש היא פי עשרים -לפחות יותר מבני עייש וגם לוד עם 85,351 תושבים לעומת בני עייש עם 6747 תושבים.(ע"פ גוגל מעודכן על 2021 )
שזה אומר ששם היו לאיפה להתקדם ולאן להתפתח לדוגמה בי"ש עם כל עתודות הבנייה שיש שם,
אבל בני עייש היא מועצה אזורית מאוד קטנה שהאוכלוסייה שם מתדלדלת- ע"פ נתוני הלמ"ס 2022 -האוכלוסייה גדלה שם בקצב גידול שנתי של ‎-1.6%‏. כך שקשה לראות שתתפתח כאן משהו
וגם בתמחור הדירות ע"פ מדל"ן בבני עייש מ2024 נמכרו כ9 דירות בס"ה, ולדוגמה בלוד נמכרו 68 דירות- לפי מדלן,
כך שגם התמחור שלהם זה לא הכי הכי.
ויש לציין כי הרווח למ"ר דווקא כן נראה הרבה יותר ממחיר שוק אבל יש לקחת בחשבון את כל האופציות
גם אם באמת אתה צודק עדיין שווה מאוד לזכות שם .וגם בדרך כלל שכונה חדשה תמיד המחיר עלה מתי שמתחיל האיכלוס אפילו באופקים וגם צפת בכל מקום שאני מכיר כלשכן מקום שזה די במרכז

עבד ה

משתמש פעיל
אני לא כ"כ מבין בנדל"ן.
וגם בתמחור הדירות ע"פ מדל"ן בבני עייש מ2024 נמכרו כ9 דירות בס"ה, ולדוגמה בלוד נמכרו 68 דירות- לפי מדלן,
כך שגם התמחור שלהם זה לא הכי הכי.
אפשר להניח בזהירות- שמקום שהופך מעיירה קטנה של פחות מ7000 איש, לעיר בת 26000 איש
זה עושה משהו למהות ואופי המקום - מספיק בשביל לא להסתכל כלל על ההווה אלא לחשבן את העתיד כמציאות שונה לחלוטין...
אני יוצא מנקודת הנחה שרוב הדירות יהיו מכורות כבר לציבור השבוי ממחיר למשתכן
מה שאומר - 1. שההיצע לא בהכרח יהיה גדול על אף הכמות הגדולה של הדירות הנבנות.
2. המקום חווה חשיפה גדולה מאוד לכלל הציבור ובפרט לציבור שקנה שהרבה ממנו ימצא את עצמו גר שם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יי לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה