מחיר למשתכן הגרלות מחיר למשתכן

2bsmile

משתמש פעיל
זאת ההגרלה
1728418324059.png

אני מבינה ש45 דירות כבר נבחרו.. @יהודה קניג אולי אתה יודע אם כל הדירות נבחרו כבר?..
אני בחרתי דיה באלעד הגרלה 2370 והייתי מקום בהגרלה: 56 ובפועל בבחירת דירות מקום 45 בהצלחה!!!

פרגר

משתמש רשום
קבלן טוב ומוכר - אפי קפיטל
הרבה דירות - 239 - הפרוייקט כמעט הכי גדול בבית שמש
מחיר טוב - 14,633 למ"ר - מהזולים יותר בבית שמש
יש כאלו שחושבים בטעות שלא ניתן להירשם לכל העיר, אלא רק לפרוייקט אחד או שלושה בכל עיר, ולכן הם בוחרים בהגרלה שנראית להם הכי אטרקטיבית (או ב3 ההגרלות הכי אטרקטיביות). חבל שהם מקטינים מאד את הסיכויים שלהם.
כמובן נרשמתי לכל ההגרלות...
אבל מעניין אותי אלו פרוייקטים משתלמים יותר ואלו פחות (לדוג' שי חי שהוא הכי יקר נקרא פחות משתלם או שזה פרוייקט יוקרתי שמחיר השוק שלו גבוה עוד יותר כי גם בשמאות המחיר שלו יקר יותר?)
נפק"מ לתפילה איפה לזכות...

יהודה קניג

משתמש רשום
זאת ההגרלה
צפה בקובץ המצורף 1794202
אני מבינה ש45 דירות כבר נבחרו.. @יהודה קניג אולי אתה יודע אם כל הדירות נבחרו כבר?..
לפי מה שידוע לי לא נבחרו כל הדירות מה שנשאר זה (4 )ו5 6 מ 1.850.000( 5 \6 חדרים יותר טוב מ4 מצד כיווני אוויר) אבל מ 2.200.000
(אם את זכית שם אני יוכל לתת לך פרטים ממה שיש לי)
קובץ של מחירי הדירות שם 3 חדרים לא רלוונטי ו4 אולי יש בודד

קבצים מצורפים

• ג4 סופי וחתום.pdf
    KB 220 · צפיות: 3
נערך לאחרונה ב:

2bsmile

משתמש פעיל
לפי מה שידוע לי לא נבחרו כל הדירות מה שנשאר זה (4 )ו5 6 מ 1.850.000( 5 \6 חדרים יותר טוב מ4 מצד כיווני אוויר) אבל מ 2.200.000
(אם את זכית שם אני יוכל לתת לך פרטים ממה שיש לי)
תודה!
אני בתור הקרוב.. רציתי לדעת אם יש לי עוד סיכוי..
אבל בכאלה מחירים 🤔 ..

די

משתמש סופר מקצוען
כמובן נרשמתי לכל ההגרלות...
אבל מעניין אותי אלו פרוייקטים משתלמים יותר ואלו פחות (לדוג' שי חי שהוא הכי יקר נקרא פחות משתלם או שזה פרוייקט יוקרתי שמחיר השוק שלו גבוה עוד יותר כי גם בשמאות המחיר שלו יקר יותר?)
נפק"מ לתפילה איפה לזכות...
אי אפשר לדעת
אם קבלן אחד יתן דירות עם כיוון אוויר אחד או קומה גבוהה או שטח מבוזבז או מול בניין אחר וכו'

יהודה קניג

משתמש רשום
תודה!
אני בתור הקרוב.. רציתי לדעת אם יש לי עוד סיכוי..
אבל בכאלה מחירים 🤔 ..
אולי נשאר דירה אחת בקומה 5 ב 1.790.000 שאפשר לקבל משכנתא 1.700.000 בכל אופן זה גם יקר

מאחל לכם שיהיה לכם דירה טובה כבר השנה במקום טוב. צר לי שאכזבתי אותכם גמר חתימה טובה!!

בכל אופן מי שבוחר את הגרלות בבית שמש זה בערך אותו מחירים פחות 100 אלף שקל!!!!

2bsmile

משתמש פעיל
אולי נשאר דירה אחת בקומה 5 ב 1.790.000 שאפשר לקבל משכנתא 1.700.000 בכל אופן זה גם יקר

מאחל לכם שיהיה לכם דירה טובה כבר השנה במקום טוב צר לי שאכזבתי אותכם גמר חתימה טובה!!

בכל אופן מי שבוחר את הגרלות בבית שמש זה אותו מחירים פחות 100 אלף שקל
לא אכזבתם.. נראה קודם שבכלל נקודם בתור לזכיה..
תודה על המידע!

יהודה קניג

משתמש רשום
אי אפשר לדעת
אם קבלן אחד יתן דירות עם כיוון אוויר אחד או קומה גבוהה או שטח מבוזבז או מול בניין אחר וכו'
באלעד בהגרלה 2370 כל דירות ה 3 חדרים זה כיוון אוויר 1 (ובניין מול בניין ) ודירות 4 חדרים זה עם כיווני אוויר פחות טובים (ובניין מול בניין ) ו5 ו6 חדרים זה הדירות עם כיווני אוויר טובים וכו"

stshin

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
בלת"ק
האם יש עדיפות לבני מקום בהגרלות מסיוימות?
א"כ איפה זה כתוב?

וכמובן, לאיפה שווה להיכנס. (כבני מקום בבית שמש)

פרגר

משתמש רשום
בלת"ק
א"כ איפה זה כתוב?

וכמובן, לאיפה שווה להיכנס. (כבני מקום בבית שמש)
לכל ההגרלות בבית שמש כדי להגדיל את הסיכויים (שגם כך לא ממש גבוהים)
חוץ מבית שמש המליץ כאן @בית שמשניק להיכנס לבית שאן ובני עי"ש שגם שם הסיכויים יותר גבוהים מהשאר
(וכמובן גם שם לכל ההגרלות בכל עיר)

די

משתמש סופר מקצוען
כן. אם אתם בני מקום בבית שמש יש לכם סיכויים גבוהים יותר לזכות בבית שמש.
אין הבדל בהרשמה בין בני מקום לשאינם בני מקום. מי שבן מקום אוטומטית יש לו סיכוי גבוה יותר.

דירה בהנחה

משתמש רשום
א. בזכות בית שמשניק וכ"ו בחרתי דירה ברוגע תודה רבה! ב"ה אצלכם
ב. 7% בחתימת החוזה 13% תוך 45 ימים ממועד חתימת חוזה ועוד 7% עד 3 חודשים ממועד חתימת הסכם זה. וכל 3 חודשים עוד 7% עד 90% ו 10%בכניסה לדירה
מענין איזה גודל דירות נשאר מתי שבאת לבחור כי יוצא שבאלעד עכשיו היה כ20 אחוז ביטולים כי בפעול הייתה בסוף מספר 45 ןלא 56 .מדוע 11 אנשים לא לקחו דירה ? . כמה הרווח שם?? @יהודה קניג @בית שמשניק

הרבה מבקשים לדעת את הנתונים הללו. אבל האמת היא שקשה מאד למצוא מידע על מחירי השוק החופשי, כי יש ערים שאין בהם שיווק של דירות חדשות כלל.
מה שכן, יש כמעט בכל ההגרלות את מחיר השומה הנוכחי, ומזה אפשר אולי להסיק פחות או יותר את מחירי השוק החופשי בפרוייקטים השונים (בהנחה שהשמאי לא הגזים או הפחית בהערכתו).
להלן הנתונים:
אילת - 16.4K למ"ר
אפרת - 17.9K למ"ר
בית שאן - 9.95K למ"ר
בית שמש - 21.5K למ"ר
בני עי"ש - 22.1K למ"ר
דימונה - 11K למ"ר
טירת הכרמל - 19.3K למ"ר
יהוד - 31.1K למ"ר
כפ"ס - 27-28K למ"ר
צור הדסה - 19-20K למ"ר
קרית גת - 18.2K למ"ר
קרית מלאכי - 16.7 למ"ר
ראשל"צ - אין מידע (מכרז מחיר מטרה ישן)
רכסים - 14.8K למ"ר
איפה מוצאים את מחיר השומה הנוכחי?

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
איפה מוצאים את מחיר השומה הנוכחי?
בתוך דף ההגרלה בהערה למטה מופיעה השומה הנוכחית - "מחיר הדירה המעודכן". אם כתוב ללא מע"מ (כך זה בההגרלה הנוכחית) - יש להוסיף 17% מע"מ (חוץ מבאילת).
1728449836283.png

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אין הבדל בהרשמה בין בני מקום לשאינם בני מקום. מי שבן מקום אוטומטית יש לו סיכוי גבוה יותר.
בכל הגרלה ישנו אחוז מסוים של דירות לבני מקום
בעיר בית שמש יש לבני מקום סיכוים מאד גדולים
יש הרבה דירות מחיר למשתכן ויחסית לכמות של הדירות הרבה פחות בני מקום
מה שגורם לסיכויי זכיה לבני מקום לגדול

היה הגרלה בנוף הגליל שכל בן מקום שנרשם זכה
מפני שהיה יותר דירות לבני מקום מאשר בני מקום שנרשמו להגרלה

בתוך דף ההגרלה בהערה למטה מופיעה השומה הנוכחית - "מחיר הדירה המעודכן". אם כתוב ללא מע"מ (כך זה בההגרלה הנוכחית) - יש להוסיף 17% מע"מ (חוץ מבאילת).
צפה בקובץ המצורף 1794385
המחיר הוא סופי או שנדרשת שומה נוספת?
אין הגבלה לסכום ההנחה בהגרלה זו [ההגבלה היא ממחיר השוק האמתי?]
יש הצמדה חלקית למדד?
דירה גדולה יותר משתלמת תמיד יותר? [ללא שיקולי תקציב]

מסכת מילים

משתמש חדש
רציתי לשאול את המבינים כאן:
באחת ההגרלות באלעד (2415), לא זכיתי, וקיבלתי מס' 44 בהמתנה לתור.
ההגרלה הייתה רק ביולי, וכבר עכשיו התקדמתי למס' 41 בהמתנה לתור.
מדובר על הגרלה גדולה יחסית - 368 דירות.
האם יש לי סיכוי סביר שאתקדם לזכייה בעקבות ביטולים?

@בית שמשניק .
ותודה על תובנותיך המדהימות תמיד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יי לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה