מחיר למשתכן הגרלות מחיר למשתכן

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
דוקא לא צעירים בתחום :(
פשוט לא רוצים פרפריה
השאלה אם לא כדאי נניח את בית שמש, בני עי"ש וצור הדסה
צור הדסה גם שם יש הרבה הגרלות ודירות, לא?
צור הדסה הסיכויים נמוכים יותר מבית שאן, אבל יחסית סבירים לעומת שאר המקומות. אם לא רוצים בית שאן אפשר בהחלט לשקול להירשם לשם.

my-m

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
האם מישהו יודע אם יש דרך לדעת האם נגמרו כל הדירות של מחיר למשתכן בהגרלה מסויימת?
ז"א נניח ואני מחכה בתור 10 להגרלה, איך אדע אם יש למה לחכות (האם בכלל יש עוד דירות ואנשים שמתלבטים עליה) או שבכלל כבר כל הדירות נמכרו ונגמרו?

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
בית שמשניק, למה 20 אחוז בירושלים זה 14.3 ובאלעד זה 12.8 אחוז לא שווה להירשם רק למקומות הריווחים יותר בהגרלה זו, כמובן שאים בהגרלות האלו עדיין היתרי בנייה
יש בני מקום שכאשר הם מבטלים, מתקדמים בני מקום אחרים במקומם. לכן צריך לחשב כמה חיצוניים יש לפניך בתור.

ד. ר.

משתמש רשום
כפר סבא יש רווח גבוה אבל ההשקעה מאד גבוהה וסיכויי זכיה נמוכים. ראשל"צ רווח עצום אבל סיכויי זכיה אפסיים ממש.
איך ניתן לבדוק את הרווחיות של כל עיר?
כי לפי הטבלה שהביא @יוסי שפיצער (ברוקלין בעמוד 571
אם הבנתי אותה נכון, נראה שראשל"צ פחות רווחי מבית שמש ועוד

קבצים מצורפים

• מחיר למשתכן - Google Sheets.pdf
    KB 21.3 · צפיות: 1

ג.ס.

משתמש רשום
למישהו יש מושג לגבי אזרח זר ואין לו תעודת זהות, נאמר לנו שהוא צריך לחתום על תצהיר בפני עו"ד כדי להנפיק אישור זכאות יש למישהו מושג?

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
איך ניתן לבדוק את הרווחיות של כל עיר?
כי לפי הטבלה שהביא @יוסי שפיצער (ברוקלין בעמוד 571
אם הבנתי אותה נכון, נראה שראשל"צ פחות רווחי מבית שמש ועוד
הטבלה הזו לא מדוייקת כלל בשלון המעטה. צריך להשוות כל מוצר למוצר מקביל - כלומר לדירות חדשות בלבד.

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
בית שמשניק@ אם אני בן מקום בירושלים
לאיזה מהמקומות הכי שווה לי להירשם בהגרלה הנוכחית עם הכי הרבה סיכוים פרט לבית שמש כמובן
ירושלים לא בהגרלה הנוכחית.
מקומות מומלצים חוץ מבית שמש - בני עי"ש ובית שאן.

ג'מבו פס

משתמש חדש
מישהו יודע מה עושה אברך שרשום לו פחות משליש דירה והוא בקריטריונים לזכאות אבל הוא לא מצליח להרשם (טוענים שיש לו דירה)
היה לי את זה,
צריך פשוט לדבר איתם ולשלוח להם טופס מרשות המיסים שמוכיח שאין לו יותר משליש דירה,
אח"כ הם עושים את כל ההרשמה מחדש ...
בהצלחה.

Estheror

משתמש רשום
למישהו יש מושג לגבי אזרח זר ואין לו תעודת זהות, נאמר לנו שהוא צריך לחתום על תצהיר בפני עו"ד כדי להנפיק אישור זכאות יש למישהו מושג?
צריך למלא תצהיר תושב זר הנשוי לאזרח ישראלי ואז להביא לעורך דין שיחתום ולשלוח למשרד שדרכו אתם מנפיקים אישור זכאות.

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
כ26K (לפחות) נרשמים עד כה.

תמונת סיכויים עדכנית:
בית שמש - 13.31% [1 מתוך 8] (48.35% לבני מקום)
בני עי"ש - 7.42% [1 מתוך 14]
בית שאן - 4.38% [1 מתוך 23]
צור הדסה - 2.21% [ 1 מתוך 46]
אילת - 2.16% [1 מתוך 47]
כפ"ס - 1.98% [1 מתוך 51]
אפרת - 1.75% [1 מתוך 57]
טירת הכרמל - 1.34% [1 מתוך 75]
קרית גת - 1.1% [1 מתוך 91]
דימונה - 0.94% [1 מתוך 106]
יהוד - 0.89% [1 מתוך 113]
רכסים - 0.49% [1 מתוך 203] (6.45% לבני מקום)
קרית מלאכי - 0.26% [1 מתוך 384]
ראשל"צ - 0.24% [1 מתוך 422]

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען

קפה ועוגה

משתמש פעיל
בלת"ק
עמכם הסליחה
שני שאלות
1. מתי נסגר ההרשמה להגרלה ?
2.מי שיכול לקשר אותי להמלצות של @בית שמשניק (אין עליך תודה רבה בשם כל עמ"י )
1. 03/11 - ב' חשוון תשפ"ה.
2. ההמלצות הן: בית שמש, בני עיי"ש, ובית שאן.

קפה ועוגה

משתמש פעיל
בית שמש - 13.31% [1 מתוך 8] (48.35% לבני מקום)
שעה וחצי בלבד אחרי ההודעה שלך, ובית שמש ירדה ביותר מחצי אחוז (!), ועומדת כרגע על 12.76%.
ההרשמה לבית שמש נוסקת ברמות גבוהות, אני יושב מול האתר הזה, לוחץ כל מספר דקות על "רענן נתונים", ופשוט אין פעם שזה לא מתעדכן, ובמספרים ממש מכובדים!
ב4 השעות האחרונות נרשמו לבית שמש יותר מ300 אנשים!
מקווה שלא נגיע בסיום ההרשמה ל 2 - 3 %.

עריכה: סיימתי לכתוב את ההודעה כאן, בדקתי שוב, ירד ל: 12.73%.:rolleyes:.

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
שעה וחצי בלבד אחרי ההודעה שלך, ובית שמש ירדה ביותר מחצי אחוז (!), ועומדת כרגע על 12.76%.
ההרשמה לבית שמש נוסקת ברמות גבוהות, אני יושב מול האתר הזה, לוחץ כל מספר דקות על "רענן נתונים", ופשוט אין פעם שזה לא מתעדכן, ובמספרים ממש מכובדים!
ב4 השעות האחרונות נרשמו לבית שמש יותר מ300 אנשים!
מקווה שלא נגיע בסיום ההרשמה ל 2 - 3 %.

עריכה: סיימתי לכתוב את ההודעה כאן, בדקתי שוב, ירד ל: 12.73%.:rolleyes:.
אכן ההרשמה לבית שמש ביום האחרון מוגברת יותר משאר המקומות.
כנראה שזו השלמת פערים משלשת ימי החג/שבת, שבמהלכן הרישום לבית שמש היה אפסי (במוצאי שבת יהוד עקפה את בית שמש בכ1000 נרשמים, וכעת זה התהפך שוב).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה