מחיר למשתכן הגרלות מחיר למשתכן

יב כסליו

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בדרך כלל אתה צודק אבל יש דברים שכן אפשר לקמבן למשל אם יש לך ילד בגיל 20 אפשר לעשות ידוע בציבור. נשוי לאזרח זר וכו ואם הוא תושב בית שמש הזכוי שלו לזכות גבהים מאוד 2 אני יודע ברמה ד בזמנו היו קבלנים שלקחו כ100אלף וקבלת דירה
קבלן לא יכול לתת לאף אחד דירה אפילו תמורת 1,000,000 שקל , (אלא א כן הוא זכה (פשוט בלוף

סגול2

משתמש רשום
אז לכאורה הוא יפסיק מיד להיות בן מקום בעיר הקודמת.
יש 2 אופציות בלבד להיחשב בן מקום:
1. מגורים ב3 שנים אחרונות
2. מגורים ב4 מתוך 10 שנים אחרונות

מקור - אתר דירה בהנחה:
בן מקום הוא מי שמקום מגוריו הקבוע ב-3 השנים האחרונות או ב-4 שנים מתוך 10 השנים שקדמו למועד חישוב הזכאות בתחום שיפוט הרשות המקומית שבה ייבנה הפרויקט. משרד הבינוי והשיכון מקבל את נתוני כתובות המגורים מרשות האוכלוסין וההגירה, ולפיהם הוא מגדיר את מעמד בני המקום. עדכון "בן מקום" מתבצע באופן יזום על ידי מערכות המשרד, בעת בקשת זכאות או חידוש זכאות. ניתן לפנות לחברת ההרשמה באופן יזום כדי לבקש לרענן את מקום המגורים לפני מועד זה.
האם בזמן הזכיה כבן מקום, בודקים מה הכתובת שלו ברשות האוכלוסין? האם בזמן חתימת החוזה עם הקבלן עדיין צריך להיות רשום בעיר שבה הוא נחשב כבן מקום לגבי "דירה בהנחה"?

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
האם בזמן הזכיה כבן מקום, בודקים מה הכתובת שלו ברשות האוכלוסין? האם בזמן חתימת החוזה עם הקבלן עדיין צריך להיות רשום בעיר שבה הוא נחשב כבן מקום לגבי "דירה בהנחה"?
מה שקובע זה זמן הוצאת הזכאות. אם באותו זמן מישהו נחשב בן מקום ביישוב מסויים הוא נרשם כבן מקום באותו יישוב, ואז הוא יכול להשתתף בהגרלות על תקן כזה, וכמובן יש לו סיכויים גבוהים יותר לזכיה באותו יישוב.
לא צריך להיות בן מקום בזמן הזכיה עצמה, ולא בזמן חתימת החוזה עם הקבלן (כן צריך תעודת זכאות בתוקף).

סגול2

משתמש רשום
מה שקובע זה זמן הוצאת הזכאות. אם באותו זמן מישהו נחשב בן מקום ביישוב מסויים הוא נרשם כבן מקום באותו יישוב, ואז הוא יכול להשתתף בהגרלות על תקן כזה, וכמובן יש לו סיכויים גבוהים יותר לזכיה באותו יישוב.
לא צריך להיות בן מקום בזמן הזכיה עצמה, ולא בזמן חתימת החוזה עם הקבלן (כן צריך תעודת זכאות בתוקף).
תודה על התשובות המפורטות.
ז"א שבמשך שנה אחת מזמן הוצאת הזכאות הוא ייחשב כבן מקום כפי שהיה בזמן הוצאת הזכאות? ולא משנה אם בשנה זו עבר לעיר אחרת ושינה כתובת בתעודת הזהות.

אדון דוריטוס

משתמש חדש
אשמח מאוד אם מישהו שמבין יוכל לומר לי מה הצפי בקרית גת צפון מתי אמורים להתחיל בנייה. או אפילו לומר לי מתי בטוח לא יתחילו שאדע להשקיע את הכסף בצורה נבונה עד אז. תודה מראש!!!​

New junior

משתמש חדש
מישהו יכול לעזור לי?

אני מנסה כל הזמן להירשם בצורה מקוונת ואני מקבלת הודעות שגיאה!!
מה יכולה להיות הבעיה?
ניסיתי גם במילגם וגם במעוף.

מאוכזבת נורא:cry:

יב כסליו

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אשמח מאוד אם מישהו שמבין יוכל לומר לי מה הצפי בקרית גת צפון מתי אמורים להתחיל בנייה. או אפילו לומר לי מתי בטוח לא יתחילו שאדע להשקיע את הכסף בצורה נבונה עד אז. תודה מראש!!!​
זה תלוי בקבלן וברשות המקומית , לא נראה לי שאחד מאלה מסתובבים כאן בפרוג ,מה שכן, ניתן לראות דרך אתר העירייה מה המצב והאם התחיל לזוז משהו או שעדיין כלום ,בכל אופן אף אחד לא יודע ,יש מקרי קיצון לכאן ולכאן (עיין ערך אלעד כמו שכתבו פה שתוך פחות משנה כבר יש היתרים ועיין ערך מקומות אחרים כמו רמות שחיכו 4 5 שנים

אדון דוריטוס

משתמש חדש
זה תלוי בקבלן וברשות המקומית , לא נראה לי שאחד מאלה מסתובבים כאן בפרוג ,מה שכן, ניתן לראות דרך אתר העירייה מה המצב והאם התחיל לזוז משהו או שעדיין כלום ,בכל אופן אף אחד לא יודע ,יש מקרי קיצון לכאן ולכאן (עיין ערך אלעד כמו שכתבו פה שתוך פחות משנה כבר יש היתרים ועיין ערך מקומות אחרים כמו רמות שחיכו 4 5 שנים
ככל הידוע לי עבודות פיתוח החלו מלפני 8 חודשים. השאלה כמה זמן לוקח לקבל היתרי בנייה. מישהו מכיר אולי איזה פוליטקאי שאפשר לברר אצלו או אפילו איזה כתבה בחדשות?

New junior

משתמש חדש
באיזה חברה ניסיתם להוציא?
מילגם ומעוף (כבר נירשמנו בתור מאורסים ולא זכינו, וזה היה כנראה במילגם)
יכול להיות שרשום עלייך דירה ואת לא יודעת? לפעמים זה קורה, הורים רושמים על ילדים דירות או שהיא חכורה וכו' כדאי לבדוק, היו מקרים...
אין מצב.
יודעת שלא!

ג.ס.

משתמש רשום
במסגרת ההגרלה הקרובה, יוגרלו כ-4,700 יחידות דיור ברחבי הארץ, בין היתר ב: אילת, בית שאן, בית שמש, דימונה, יהוד-מונסון ועוד (מספר הדירות המדויק ורשימת הערים המלאה תפורסם עם פתיחת ההרשמה להגרלה).

ההגרלה הבאה של דירה בהנחה תיפתח להרשמה ביום שני ה-30.9.2024, ההרשמה תהיה פתוחה חמישה שבועות ותיסגר ביום ראשון 3.11.24.

זכאים להירשם להגרלה הינם חסרי דירה בעלי אישור זכאות בתוקף.

כפי שהיה בהגרלות קודמות, באפשרות הזכאים להירשם לשלוש ערים, ולכלל ההגרלות בערים אלו. כמו כן, אין חשיבות למועד ההרשמה להגרלה במהלך ימי ההרשמה.

האפשרות להנפיק אישורי זכאות פתוחה כעת ותיסגר ביום שלישי ה-15.10.2024, י"ג בתשרי תשפ"ה. לאחר מכן לא יהיה ניתן להנפיק אישורים עד לסגירת ההרשמה להגרלה ביום ראשון 3.11.2024 ב' בחשוון התשפ״ה.

יאיר צ

משתמש פעיל

עד כמה שידוע לי ממש לא, אתה חייב להיות זכאי עד לרגע חתימת החוזה, באם קנית דירה לאחר הזכיה וקודם חתימת החוזה, איבדת את זכותך,
לגבי בן מקום אין סיבה שזה יהיה שונה

smart guy

משתמש חדש
מישהו יכול לעזור לי?

אני מנסה כל הזמן להירשם בצורה מקוונת ואני מקבלת הודעות שגיאה!!
מה יכולה להיות הבעיה?
ניסיתי גם במילגם וגם במעוף.

מאוכזבת נורא:cry:
תיצרי קשר עם השירות לקוחות באופן טלפוני

חברת מילגם​

מוקד טלפוני: 2310*

הוצאת אישור זכאות במילגם

חברת אלונים (מקבוצת Mgroup)​

מוקד טלפוני: 2850*

הוצאת אישור זכאות באלונים

חברת מעוף​

מוקד טלפוני: 9344*

הוצאת אישור זכאות במעוף

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה