מחיר למשתכן הגרלות מחיר למשתכן

סלק/סוכר

משתמש חדש
אז אתה משנה את דעתך?
כלומר נראה לך שזה באמת אותו פרוייקט
(כי לפי מה שלי נראה מדובר על אותו פרוייקט! רק אני לא כ"כ מקצוען כמוך...!)
ואגב אני בדקתי גם בבת ים וזה בערך אותו מצב כמו ראשון!(וגם גיאוגרפית זה מאד קרוב שניהם על הגבול ראשון -בת ים!)
אז גם בת ים אולי כדאי....
ואגב יש עוד אלמנט שבבת ים כבר יש היתר!
ואם זה נכון איך יכול להיות שכל החכמים עד עכשיו לא"עלו" על הפוטנציאל של בת ים וראשון ונתנו שם רווח הרבה יותר נמוך?!?!??

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
3. לגופו של ענין- כתבו פה רבות על הרווח הקטן הצפוי באלעד, לעניות דעתי אם כולנו סמכנו על שומת משרד השיכון בשאר הערים וחישבנו את הרווחים לפיהם (ויש כאלו שהגדילו לעשות והוסיפו כהנה וכהנה)
אני לא רואה כ"כ סיבה לסתור אותם באלעד (אא"כ יש מקור מדויק מקבלן, יזם וכדו')
לפי"ז הרווח הצפוי יהיה: במע"ר 700,00 ש"ח ל-100 מ"ר ובמעטפת העיר-550,000 ש"ח ל100 מ"ר.
אבל, וזה רק השערה, יש את המחסן והחניה שיכולים לנגוס מהסכום בערך 50,000 שהם נמכרים יותר מהשוק החופשי.

בהצלחה!!!
השתדלתי לסייג כל הזמן שהרווח הנמוך באלעד מתייחס למצב הנתונים כעת, אבל אם תהיה עליית מחירים באלעד, הרווח יהיה גבוה יותר, וזה בעצם מה שאתה צופה. וזה בהחלט דבר לא מופרך.

נ.ב. עדיין לא מאוחר להחליף עיר, ומי שרוצה לעשות זאת בהחלט יכול.

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
אז אתה משנה את דעתך?
כלומר נראה לך שזה באמת אותו פרוייקט
(כי לפי מה שלי נראה מדובר על אותו פרוייקט! רק אני לא כ"כ מקצוען כמוך...!)
ואגב אני בדקתי גם בבת ים וזה בערך אותו מצב כמו ראשון!(וגם גיאוגרפית זה מאד קרוב שניהם על הגבול ראשון -בת ים!)
אז גם בת ים אולי כדאי....
ואגב יש עוד אלמנט שבבת ים כבר יש היתר!
ואם זה נכון איך יכול להיות שכל החכמים עד עכשיו לא"עלו" על הפוטנציאל של בת ים וראשון ונתנו שם רווח הרבה יותר נמוך?!?!??
כל הזמן היה ברור לי שת"א, בת ים וראשל"צ הן הערים עם הרווח הגבוה ביותר. וגם כל הזמן היה ברור לי שהרווח בת"א בלתי נתפס ועומד על כ2 מיליון. מה שהתחדש לי עכשיו זה שהרווח בראשל"צ ואולי גם בבת ים הוא לא רק כ1.2M אלא הרבה יותר, ואם אכן כך פני הדברים, ויש לך את ההון העצמי הנדרש ואת יכולת ההחזר, שווה לך אולי להיכנס גם לערים הללו.

סלק/סוכר

משתמש חדש
כל הזמן היה ברור לי שת"א, בת ים וראשל"צ הן הערים עם הרווח הגבוה ביותר. וגם כל הזמן היה ברור לי שהרווח בת"א בלתי נתפס ועומד על כ2 מיליון. מה שהתחדש לי עכשיו זה שהרווח בראשל"צ ואולי גם בבת ים הוא לא רק כ1.2M אלא הרבה יותר, ואם אכן כך פני הדברים, ויש לך את ההון העצמי הנדרש ואת יכולת ההחזר, שווה לך אולי להיכנס גם לערים הללו.
אבל איך כל המומחים לפני (מטל זכריה בואכה כל הטבלאות כאן ובעיתונים) לא "עלו על זה שכך הם פני הדברים?!?!?!?

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
אגב, לדעתי כדאי לסייג מעט את גובה ההנחות מול השוק החופשי בכל הערים, מכמה סיבות.
1. מחירי השוק החופשי שאנו רואים מהזמן האחרון הם בדרך כלל במבצעי מימון אגרסיביים - מה שמעלה את המחירים, לעומת הדירות בהגרלות שהן עם לוח תשלומים סטנדרטי.
2. מחירי השוק החופשי הן של הדירות היותר מוצלחות בפרוייקט (נוף, כיווני אויר וכו'), לעומת הדירות שהולכות להגרלות.
3. מחירי השוק החופשי הן של דירות בעלי מפרט גבוה (בפרט בפרוייקטי היוקרה), לעומת דירות ההגרלות שבעלי מפרט פשוט בהרבה.

סלק/סוכר

משתמש חדש
אגב, לדעתי כדאי לסייג מעט את גובה ההנחות מול השוק החופשי בכל הערים, מכמה סיבות.
1. מחירי השוק החופשי שאנו רואים מהזמן האחרון הם בדרך כלל במבצעי מימון אגרסיביים - מה שמעלה את המחירים, לעומת הדירות בהגרלות שהן עם לוח תשלומים סטנדרטי.
2. מחירי השוק החופשי הן של הדירות היותר מוצלחות בפרוייקט (נוף, כיווני אויר וכו'), לעומת הדירות שהולכות להגרלות.
3. מחירי השוק החופשי הן של דירות בעלי מפרט גבוה (בפרט בפרוייקטי היוקרה), לעומת דירות ההגרלות שבעלי מפרט פשוט בהרבה.
1-אבל זה אותו פרוייקט ממש לעיתים אפילו אתו בניין רק הקומות הגבוהות הולך לפרוייקט
אז איך יהיה שינוי בין קומה לחברתה?
לגבי הפריסייל באמת טיעון ראוי! שבא נניח מייקר ב-מקסימום 150K
2-תכלעס אז מה לעשות?????
להכנס לבת ים וראשון לציון או לא?!?
שעות אחרונות להגרלה!

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
1-אבל זה אותו פרוייקט ממש לעיתים אפילו אתו בניין רק הקומות הגבוהות הולך לפרוייקט
אז איך יהיה שינוי בין קומה לחברתה?
לגבי הפריסייל באמת טיעון ראוי! שבא נניח מייקר ב-מקסימום 150K
2-תכלעס אז מה לעשות?????
להכנס לבת ים וראשון לציון או לא?!?
שעות אחרונות להגרלה!
אם יש לך את האפשרות לקנות שם לך על זה.
עם כל הכבוד לקרית עקרון, הפרויקטים בראשל"צ ובת ים נוצצים יותר, וכנראה בעלי רווח גבוה יותר.
בהצלחה!

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
הסיכויים במגדל העמק מעט טובים יותר מרכסים (שהתדרדרה משמעותית בימים האחרונים)
אבל הרווח הצפוי במגדל העמק קטן יותר מרכסים, וכמו כן ברכסים יש לכאורה ביקוש יותר קשיח לחרדים, ולכן לדעתי רכסים עדיפה. אבל גם מגדל העמק זו בהחלט אופציה ראויה.

צ.צ.

משתמש פעיל
השתדלתי לסייג כל הזמן שהרווח הנמוך באלעד מתייחס למצב הנתונים כעת, אבל אם תהיה עליית מחירים באלעד, הרווח יהיה גבוה יותר, וזה בעצם מה שאתה צופה. וזה בהחלט דבר לא מופרך.

נ.ב. עדיין לא מאוחר להחליף עיר, ומי שרוצה לעשות זאת בהחלט יכול.
בית שמשניק:
אז סופית מה עדיף אלעד או רכסים/דימונה
דחוף הזמן אוזל

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען

צ.צ.

משתמש פעיל
סיכויים:
דימונה
אלעד
רכסים

גובה השקעה:
דימונה
רכסים
אלעד

רווח משוער (מספרי):
רכסים
דימונה
אלעד

%רווח:
דימונה
רכסים
אלעד
התכוונתי לשאול משהו אחר:
האם כדאי לעשות דימונה רכסים קרית גת
או להחליף אחד מהם באלעד
תודה

שואלת_אבג

משתמש צעיר
מה עדיף מבחינת רווח ומבחינת סיכויי זכיה

אנו רוצים "לבזבז" עיר אחת כדי לתת תיעדוף לרווחיות
מה כדאי: ירושלים בן מקום או ת"א בת ים ראשון לציון חיצוני

עיר אחת מכל אלו
@בית שמשניק נשמח לשמוע את דעתך

תודה רבה!

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
מה עדיף מבחינת רווח ומבחינת סיכויי זכיה

אנו רוצים "לבזבז" עיר אחת כדי לתת תיעדוף לרווחיות
מה כדאי: ירושלים בן מקום או ת"א בת ים ראשון לציון חיצוני

עיר אחת מכל אלו
@בית שמשניק נשמח לשמוע את דעתך

תודה רבה!
מבחינת ריווחיות נטו אין תחליף לת"א, אבל הסיכווים שם כמעט אפסיים (1 ל793)
אם רוצים לדרג את המקומות הרווחיים שציינת לפי סיכויי זכיה, אז הסדר הוא:
ירושלים - בן מקום (1 ל185)
בת ים (1 ל202)
ראשל"צ (1 ל471)
ת"א (1 ל793)

100לפת

משתמש צעיר
כבן מקום בבית שמש,
ולכאורה בכל ההגרלות כרגע, אין משהוא שרלוונטי עבורי למגורים פרט לקריית גת,
לאיפה עוד כדאי לי להירשם?
דימונה,רכסים ומגדל העמק,
פחות באים בחשבון.
כי אם אני מפסיד את ההגרלה בבית שמש כבן מקום (שהוא גם המקום בו אני מתכוון לגור בעז"ה)
כבר עדיף לי השקעה עם רווח משמעותי יותר.
לכן אשמח לדעת מה ההון העצמי הנדרש לדירת 3 חדרים ב:
תל אביב
ראשון לציון
בת ים
צור הדסה
רחובות

תודה רבה!

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
כבן מקום בבית שמש,
ולכאורה בכל ההגרלות כרגע, אין משהוא שרלוונטי עבורי למגורים פרט לקריית גת,
לאיפה עוד כדאי לי להירשם?
דימונה,רכסים ומגדל העמק,
פחות באים בחשבון.
כי אם אני מפסיד את ההגרלה בבית שמש כבן מקום (שהוא גם המקום בו אני מתכוון לגור בעז"ה)
כבר עדיף לי השקעה עם רווח משמעותי יותר.
לכן אשמח לדעת מה ההון העצמי הנדרש לדירת 3 חדרים ב:
תל אביב
ראשון לציון
בת ים
צור הדסה
רחובות

תודה רבה!

קבצים מצורפים

• הגרלת מאי הון עצמי ומשכנתא.jpg
    הגרלת מאי הון עצמי ומשכנתא.jpg
    KB 188.4 · צפיות: 32

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה