מחיר למשתכן הגרלות מחיר למשתכן

יב כסליו

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
@בית שמשניק ? נכנסתי להירשם להגרלה, ובכל עיר שניסיתי להירשם הוא כתב לי שאני זכאי כבן מקום ,מה אתה אומר להירשם מהר?או שהם יעלו על זה?
דירה.PNG
דירה 2.PNG

אברהם זילבר

משתמש פעיל
ממליץ לכולם!
אם יש לכם רעיונות לייעול, שלחו לעוזרים של שר השיכון,
כדוגמת מוטי בבצי'ק
לפני שני הגרלות שלחתי להם שכדאי שיהיה כתוב לאחר הרישום להגרלה שניתן להירשם לכל ההגרלות שבאותו העיר,
כיון שכנראה הרבה לא יודעים ונרשמים רק לפרויקט אחד מאותו עיר,
ואכן הפעם הוסיפו את זה, מצורף צילום.
ובאמת ניתן לראות שהפעם הרישום בערים בין הפרויקטים הרבה יותר צמוד!
בהצלחה לכולם!
1717688591385.png

נערך לאחרונה ב:

אברהם זילבר

משתמש פעיל
אני חושב שהייעול הכי נחוץ הוא שייתנו שבועיים בלבד להירשם להגרלה.
מה העניין לחכות עכשיו עוד חודש?
כמה זמן לוקח להירשם להגרלה?
@אברהם זילבר אם יש לך איך לשלוח, בבקשה.

קפה ועוגה

הוספתי בהודעה למעלה פרטי התקשרות

סלק/סוכר

משתמש חדש
@בית שמשניק
רציתי לשאול להיזה הגרלה שווה לי להכנס (אם בכלל ) אם זכיתי ברשימת המתנה לקריית עקרון מקום 11 מתוך 186 מצו"ב תצלום מסך:

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
@בית שמשניק
רציתי לשאול להיזה הגרלה שווה לי להכנס (אם בכלל ) אם זכיתי ברשימת המתנה לקריית עקרון מקום 11 מתוך 186 מצו"ב תצלום מסך:
שאלה מצויינת. סיכויי הזכיה שלך בקרית עקרון מאד גבוהים (אתה צריך 6% ביטולים בלבד), ומכיון שמדובר שם ברווח גבוה מאד (כמיליון ש"ח) ובהשקעה יחסית לא גבוהה, לא בטוח ששווה להיכנס הפעם לשום הגרלה - כי אין הפעם מקום עם רווח דומה על השקעה בסכומים הנ"ל.
אמנם, אם אין לך את היכולת הכלכלית להשקיע בקרית עקרון (כ1.4M ל4 חד'), אז אולי שווה לך להיכנס עכשיו למקומות הדורשים השקעות נמוכות יותר, למרות שהרווחים יהיו מעט קטנים יותר, כמו רכסים, או קרית גת מערב.
מצד שני, אם אתה יכול להרשות לעצמך את המחירים של ת"א (1.96M ל4 חד'), אולי הייתי מנסה שם, כי בכל אופן מדובר ברווח בלתי נתפס (כ2 מיליון ש"ח), ובנוסף זה פרוייקט שממש מתקדם מבחינת ההיתרים.
בהצלחה!

• תודה
Reactions: szn

צחית

משתמש מקצוען
אני חושב שהייעול הכי נחוץ הוא שייתנו שבועיים בלבד להירשם להגרלה.
מה העניין לחכות עכשיו עוד חודש?
כמה זמן לוקח להירשם להגרלה?
@אברהם זילבר אם יש לך איך לשלוח, בבקשה.
ואז לא יהיה פרסומת חינם חודשים
לכבוד מי שארגן את ההגרלה
רק שבועיים זה קצת מבאס לא?

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
@בית שמשניק
האם כדאי לי להכנס לאיזשהי הגרלה?
(אני גר בירושלים, לצורכי השקעה בלבד.)
תודה!

צפה בקובץ המצורף 1674517
למעשה אפשר לאחל לך מזל טוב, סיכויי הזכיה שלך ודאיים. הרווח בהגרלה הזו הוא כ550-600K בממוצע. ההשקעה בינונית+ (כ1.69 ל4 חד').
בעיקרון, אפשר אולי לנסות להיכנס לרכסים וקרית גת שיש בהם רווח לכאורה גבוה יותר על השקעה נמוכה יותר, אבל צריך לקחת בחשבון שאתה מחליף עיר מרכזית בערים פריפיאליות, ולא בטוח שזה כדאי, אלא א"כ קשה לך לעמוד במחירים של אלעד.
אם אתה יכול לעמוד במחירים של אלעד, הייתי אולי מנסה את רחובות שעם רווח גבוה יותר על השקעה דומה.
אם יש לך אפשרות לדירות יקרות יותר, אפשר כמובן לנסות גם את ת"א, שאמנם ההשקעה בה גבוהה יותר, אבל הרווח שם עצום.
בהצלחה!

התותח הגזור

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
ועוד שאלה,
נניח ואני מתבשר על זכיה עוד שנתיים, ממתי התשלום על הדירה צמוד למדד, מהיום או רק מחתימת החוזה איתי?

התותח הגזור

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
האמת, אחרי ששאלתי ראיתי את זה-
צילום מסך 2024-06-06 223346.png

ז"א שתאורטית שווה לי לזכות כה שיותר מאוחר? (בהנחה והמדד יעלה?)

נערך לאחרונה ב:

חיים בי

משתמש חדש
בית שמשניק האם הגרלת של 2023 5באלעד הגרלה 2274 המחיר הסופי זה יהיה אחרי הנחה של 300 אלף או שזה הולך להיות התנאים החדשים ומגבלת 500אלף?

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
עדכון מצב:

10 ימים מפתיחת ההגרלה, ואנו לאחר כ50K נרשמים+ (מתוך צפי של כ110K), כך שהנתונים שיש בידינו כרגע די מוחלטים (בסטטיסטיקה אם יש נתונים של קרוב ל50% מהנסקרים - זה כמעט ודאי).
להזכירכם, ההגרלה היא קטנה יחסית על 4,633 דירות, שמתוכם 139 ביישובים ערביים, כך שיש רק 4,494 דירות רלוונטיות. בעקבות תקנה חדשה של משרד השיכון 20% מהדירות הולכים למשרתי מילואים, ובצירוף נכים (3%) ובני מקום (27%) - נותרו רק 50% מהדירות שהולכות לאוכלוסיה הכללית - כלומר אנו מדברים על 2,247 דירות רלוונטיות - מספר נמוך מאד ביחס למה שהורגלנו בהגרלות קודמות.
מכיון שמדובר בכמות קטנה של דירות, ומספר זכאים גדול שנרשם אליהן, סיכויי הזכיה בהגרלה זו בכל הערים צפויים להיות קטנים יותר ממה שהורגלנו עד היום. ועדיין, אינה דומה עיר ש1 מתוך 20 זוכה בה לעיר ש1 מתוך 500 זוכה...
לכן, רשימת הערים המומלצות - קרית גת, רכסים ודימונה, אינה משתנה, כי עדיין הערים הללו עם סיכויים גבוהים יותר בהרבה מרוב הערים אחרות, וגם הרווח הצפוי בהן נאה מאד. (באלעד ומגדל העמק הסיכויים מעט טובים יותר מרכסים, אבל הרווח בהן קטן יותר).

נתוני סיכויים עדכניים לשעה זו מהגבוה לנמוך: (המספרים כמובן ילכו ויפחתו עוד עם המשך הרישום שיתסתיים רק בעוד כחודש!)
דימונה - 7.07%
קריית גת - 3.5%
אלעד - 3.47% (לבני מקום - 23.5%).
מגדל העמק - 3.36%
רכסים - 3.09%
בני עי"ש - 1.74%
בית שאן 1.53%
טירת הכרמל - 1.5%
קרית ביאליק - 1.45%
בת ים - 0.89%
באר שבע - 0.79%
צור הדסה - 0.76%
אפרת - 0.61%
רחובות 0.52%
ירושלים 0.49% (לבני מקום - 1.08%).
ראשל"צ - 0.37%
ת"א - 0.25%

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
בית שמשניק האם הגרלת של 2023 5באלעד הגרלה 2274 המחיר הסופי זה יהיה אחרי הנחה של 300 אלף או שזה הולך להיות התנאים החדשים ומגבלת 500אלף?
ההגרלה הנ"ל היא בשיטה הישנה של מחיר מטרה - הנחת 300K או 20% הנמוך מביניהם. ללא הגבלות נוספות.

אשתי היא מאלעד אבל אני לא רוצה לגור שם מי שהוא יודע אם כלכלית לשם השקעה שווה לי להרשם שם או ששוה לי להרשם בדימונה או רכסים עוד שאלה מי שהוא יודע בדיוק מה המחירים שיהיו באלעד

יהודה קניג

משתמש חדש
לגבי אלעד זה מה שקיבלתי היום מאשד

יהודה שלום רב,

בהמשך לפנייתך ללשכת השר בנושא הקיר האקוסטי.

מבדיקת הנתונים כי המועצה ארצית אישרה שביצוע הקיר המלא ידחה לשלב האכלוס במקום שלב היתר בניה.
לאור האמור לעיל, החסם הוסר.

בהצלחה רבה בהמשך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה