חומרה האם זה מסוכן לישון בחדר בחדר עם ראוטר דלוק?

מקושרת

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
זה באמת מסוכן?
אני יושנת בחדר עם הראוטר ממש קרוב לראש...
אף פעם לא חשבתי על זה

לאהוב - לכתוב

משתמש חדש
זה באמת מסוכן?
אני יושנת בחדר עם הראוטר ממש קרוב לראש...
אף פעם לא חשבתי על זה
באופן כללי מומלץ להתרחק ממכשירים "קורנים" רק שאורך היום עוד "אין ברירה" וגם אנחנו לא נמצאים ברצף (מקווה) ליד המכשירים. אבל לאורך הלילה סתם להיות ליד באופן רצוף וללא שום צורך אז באמת עדיף להימנע

paoawaear

משתמש פעיל
@ירושלמי987
אני ישנה עם פלאפון צמוד. ומחשב במרחק סנטימטר
בינתיים אני חיה...
יש דברים מסוכנים יותר. וד"ל.....
יש אנשים שסובלים כל החיים ולא הולכים לצילומים כי המכונות פולטות קרינה.
ובקורונה היו כאלו שלא נכנסו לחנויות שלש שנים, כי בודקים חום עם משהו שפולט קרינה...

(שניהם כתובים מידיעה)

נו...

לאהוב - לכתוב

משתמש חדש
יש אנשים שסובלים כל החיים ולא הולכים לצילומים כי המכונות פולטות קרינה.
ובקורונה היו כאלו שלא נכנסו לחנויות שלש שנים, כי בודקים חום עם משהו שפולט קרינה...

(שניהם כתובים מידיעה)

נו...
אפח'ד לא ביקש שנעבור להשתמש ביונת דואר במקום סלולארי, אבל בהחלט אפשר למזער ובקלות חלק נכבד מהקרינה המיותרת שאנחנו חשופים אליה.

ynigun

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
מבחינת קרינה וכו'....
בגלל המצב אנחנו ישנים כולנו בממ"ד והראוטר של בזק נמצא בחדר הזה...
כל ערב אני מכבה את האינטרנט בכפתור או מוציאה מהחשמל.
זה באמת פולט קרינה או שאני מדמיינת!
מה הבעיה לכבות את הוויפי?
בחלק מהראוטרים יש כפתור חיצוני ובאחרים צריך להכנס לממשק.
עוד אופציה זה לעטוף את הוויפי בנייר כסף (אלומיניום חוסם קרינה)
לא יודע איך עוטפים בצורה הרמטית, אם זה חשוב יש לי מודד קרינה ואני יכול לעשות ניסויים על הראוטר שלי ולעדכן מה חוסם הרמטית.

ynigun

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
@עורכת וידיאו אם יש מכשירים שמחוברים לראוטר, כגון מזגנים, מצלמות, מנורות, לא לכבות את הוויפי או את הראוטר לפני שבודקים מה זה יכול לגרום, לעיתים זה יכול להרוס את המכשירים.
להרוס?
מקסימום לא יוכלו להתחבר אליהם כל עוד הוויפי מכובה

ynigun

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
זה יכול להרוס לעיתים הגדרות חיבור וסיסמאות
מעולם לא נתקלתי בראוטר שמאפס את הסיסמה או משנה שם רשת כשמכבים את הוויפי
סתם בן אדם שלא יודע לחבר אחר כך לבד ויצטרך לשלם טבין ותקילין לטכנאי
מי שהצליח לכבות כנראה גם ידע איך להדליק

אחת--

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
@רייזי053
את יודעת להגיד לי אם זה בעיה לנתק כל יום את הראוטר
זה לא יהרס פשוט ככה אמר לי טכנאי של בזק
הראטור נמצא לי בחדר שינה
אני כל לילה מכבה את הראוטר - כבר כמה שנים..
לא קרה לו כלום בינתיים...

paoawaear

משתמש פעיל
@רייזי053
את יודעת להגיד לי אם זה בעיה לנתק כל יום את הראוטר
זה לא יהרס פשוט ככה אמר לי טכנאי של בזק
הראטור נמצא לי בחדר שינה
אם בטעות מאפסים את הראוטר ע"י לחיצה על כפתור ההפעלה מספר פעמים, כל המכשירים (מחשבים וכ'),
המכשירים מתנתקים והסיסמה ושם משתמש של הראוטר מתאפסת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה