חומרה האם זה מסוכן לישון בחדר בחדר עם ראוטר דלוק?

פיר

משתמש סופר מקצוען
מה הבעיה לכבות את הוויפי?
בחלק מהראוטרים יש כפתור חיצוני ובאחרים צריך להכנס לממשק.
עוד אופציה זה לעטוף את הוויפי בנייר כסף (אלומיניום חוסם קרינה)
לא יודע איך עוטפים בצורה הרמטית, אם זה חשוב יש לי מודד קרינה ואני יכול לעשות ניסויים על הראוטר שלי ולעדכן מה חוסם הרמטית.
איך לעטוף?

פיר

משתמש סופר מקצוען
אני כשקניתי את הראוטר הטכנאי המליץ לי ולא הזכיר בכלל קרינה לכבות ולהוציא את הראוטר
וכמו שכבר הזכירו פה זה מאד לא בריא לישון עם פלאפון וכל דבר שיש בו קרינה (לפי ידיעתי שינה עם קרינה יותר משמעותי וכמובן להחשף הרבה לקרינה ברור שמומלץ כמה שפחות...)
גם אם מקשיבים בלילה עםאנטנה בתוך הטלפון?

מליה

משתמש מקצוען
רבותי!! תרגעו!!
"פליטת הספק של נתב אלחוטי תקני היא בערך 1 חלקי שלוש מאות מפליטת ההספק של טלפון סלולרי.
ועכשיו, כיוון שהמכשיר לא יושב לכם ליד האוזן, עוצמת הקרינה פוחתת כריבוע המרחק ביניכם לבין המשדר.
כל זה גורם לכך שאתם סופגים מהטלפון הסלולרי קרינה בעוצמה הגדולה בהרבה סדרי גודל מאשר הקרינה של רשת אלחוטית.
ולמרות הכל, עדיין אין שום מחקר קונקרטי שמבסס נזק מקרינה של טלפון סלולרי.
ונניח לצורך הדיון שקרינה מטלפון נייד אכן גורמת לנזק שאפשר לראות אותו אחרי 30 שנה.
באמת נראה לכם שקרינה שאתם סופגים מרשת אלחוטית, שהיא חלשה בעוצמתה פי 1000 לפחות מקרינה של טלפון נייד תעשה לכם משהו?
אם כן, אני מציע לכם להוציא מהבית מיקרוגלים, טלפונים אלחוטיים, סלולרים, רשתות אלחוטיות - ואל תשכחו את מנורות הפלואורסנט.
אם יש לכם קתודה במחשב תזרקו אותה גם.
אל תשכחו לצפות את קירות הבית שלכם באלומיניום ולהאריק אותו.
אה, וכן - גם תלבשו על הראש כובעי אלומיניום שחייזרים לא יקראו לכם את המחשבות..."

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  17  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה