האם המשחק "קלוץ קאשעס" מוצלח? חוויתי?

מצב
הנושא נעול.

מירי ה.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
1701536247423.png

זה....

יעלי ב.צ.

משתמש רשום
מטורף, מצחיק, משחרר, מעסיק, לא רוצים להפסיק!!!
הוא משחק דיי חדש שלא הרבה הצליחו עוד להכיר מקרוב, אני יכולה לומר שהוא יותר טוב מאליאס, ביג דיל המשחקים הלהיטים של היום... הוא משהו חדשני יותר מלא צחוקים כמה שיותר אנשים יותר נחמד ומצחיק כי זה העיקר

אני עובדת בחנות של משחקים ואני רואה את ההתעניינות של הלקוחות והקנייה שלו ואני בעצמי שיחקתי בו עם קבוצות ממליצה ממש!!
מתאים ככה לערבי לביבות עם המשפחה

יש פה קישור של הסבר למשחק:

פנינה 99

משתמש סופר מקצוען
הוא משחק דיי חדש שלא הרבה הצליחו עוד להכיר מקרוב, אני יכולה לומר שהוא יותר טוב מאליאס, ביג דיל המשחקים הלהיטים של היום... הוא משהו חדשני יותר מלא צחוקים כמה שיותר אנשים יותר נחמד ומצחיק כי זה העיקר

אני עובדת בחנות של משחקים ואני רואה את ההתעניינות של הלקוחות והקנייה שלו ואני בעצמי שיחקתי בו עם קבוצות ממליצה ממש!!

איפה ניתן להשיג את המשחק?
ומחיר..

shishi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
יש עוד מישהו שממליץ.?

ג.ג.ג.ג

משתמש רשום

את יודעת מה ההוראות של המשחק? הקישור חסום לי או בערך מה העניין?

לרקוד על הירח

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
לכמה אנשים הוא מתאים? זה מסוג המשחקים שהם כייפים רק כשיש הרבה משתתפים, או שזה כיף גם בשניים, שלוש?

שועל ספרות.

רודיום לשעבר. מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
לכמה אנשים הוא מתאים? זה מסוג המשחקים שהם כייפים רק כשיש הרבה משתתפים, או שזה כיף גם בשניים, שלוש?
לא ניסינו,
רק התחיל חנוכה.
אבל משחק ענק.
אני לא צוחק הרבה מבדיחות,
ומצאתי את עצמי צוחק במשחק פעמים רבות!
כבוד ליוצרים!

יעלי ב.צ.

משתמש רשום
איפה אפשר לקנות אותו?
חוץ ממשנת
בכל חנות של משחקים.
לסוכן עצמו כבר חסר למיטב ידיעתי.
לנו בחנות כבר נגמר, נחטף כבר יומיים אחרי שפורסם.

תנסי בחנויות בימים הקרובים שלא ייגמר...

אין עוד מידע על המשחק??????
בגדול אין כל כך מה להסביר זה לא משחק שמצריך הרבה הוראות מוקדמות, אבל מי שמכיר את המשחק שאין מצב שלא שיחקו אותו בבית ספר אילו ואז זה ממש מזכיר אותו רק על רמה יותר ועם מונחים מתוך הציבור החרדי שמבין את כל האקשן שנוצר.
לדוגמא יצא לאחד הקלוץ לך תסביר לחוזר בתשובה והקאשעס מה זה סוברו אברכים :ROFLMAO::ROFLMAO:
החיבור שלהמשפטים הללו יוצרים צחוקים חוויה ממש כייפית
סתם זרקתי דוגמא קטנה...

אבי01

משתמש פעיל
מוציאים שאלה, וכל אחד מחפש באחד מעשר כרטיסי תשובה שבידו את התשובה הכי פחות לעניין.
מי שהכי הצחיק זוכה.
אין הגבלה במספר המשתתפים, יש כ-700 כרטיסי תשובות.
מדהים

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה