האם המחירים ברמת בית שמש ד מוצדקים

• פותח הנושא szn
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

כמו הרוח

משתמש מקצוען
נשמע שאתם לא מכירים את בית שמש ורמה ד'.

חחחחחח דיייי נו באמת
עוד מעט תספרו לנו שזה עוד יותר טוב מי-ם
אני מתחילה לשקול לעבור:D:D:D

ברור שהחוצניקים מעדיפים את ב"ש,
בוא אני יספר לך למה התחילו לקנות שם
מדובר על חוצנקים שלא היה להם מספיק כסף לי-ם אז הלכו לעיר הקרובה (יחסית)
אבל מכאן ועד שהם מעדיפים
קצת הגזמת
(או שכל משפחתך חוצניקים ואתה ממש מכיר)
החוצניקים אצלינו במשפחה חולמים וקונים רק בי-ם

שתים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
יש חוצניקים שמעדיפים את רמב"ש אבל את א לא ד. וגם זה רק למגורים ממש.
מי שקונה להשקעה קונה ברוממה ומי שאומר ההפך פשוט לא מכיר את האזור.

נערך לאחרונה ב:

די

משתמש סופר מקצוען
חחחחחח דיייי נו באמת

אבל מכאן ועד שהם מעדיפים
קצת הגזמת
תלוי בסגנון המשפחה, הציבור היותר תורני אכן מעדיף את ירושלים, אך הציבור היותר מודרני ובעלי האמצעים מעדיפים את בית שמש כדי שיוכלו להמשיך ולחיות כמו באמריקה ובסגנון חיים שהתרגלו... ע"ע רמה א'...
במיוחד שמשווקים להם שרמה ד4 ורמה ה' יהיו עם הרבה יוצאי חו"ל כך שהם מקבלים שכונה חדשה עם פארקים גדולים וקהילה ורב שלהם (ע"ע הקהילה שעלו מחו"ל לשכונת מ-3 בבית שמש).
כל הנ"ל מתוך שיחה עם מתווך שמשווק דירות בבית שמש בחו"ל.

טיגריס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
חחחחחח דיייי נו באמת

אבל מכאן ועד שהם מעדיפים
קצת הגזמת
ממש ממש לא!!
הם למעט האבריכים שהם לא הרוב מעדיפים את רמה א' ורמה ד'4 תהיה כך גם.

פרשן

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
שבוע שעבר נפגשתי ביהודי עם כיפה סרוגה שמבקר בארה''ב ובא לראות דירות בד' 4 כי שם מטפטפים להם ל ד' 4 כל הזמן בפרסומות.
תביא פרסומים שכאלו שמפורסמים בחו"ל על ד' 4, זה מעניין.

פרשן

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
החוצניקים אוהבים אזורים מסוימים ברמה א', לא את כל בית שמש.
ואין שום דרך להשוות בין אותם אזורים ברמה א' לשאר בית שמש, ליגה אחרת לגמרי.
יש חוצניקים שמעדיפים את רמב"ש אבל את א לא ד. וגם זה רק למגורים ממש.
מי שקונה להשקעה קונה ברוממה ומי שאומר ההפך פשוט לא מכיר את האזור.
זה ממש לא נכון יש כמות ממש מכובדת של יוצאי חו"ל שרכשו דירות למגוריםב - ד' 4
ובנוסף יש גם קהילה שלמה שעושה עלייה לארץ וקנתה ביחד כל הקהילה דירות למגורים ב - ד' 4 ומתכוונים להשתקע שם.

נחמה כ

משתמש מקצוען
זה ממש מעניין,
לפי התגובות כאן באשכול אפשר לחלק ל3 סוגים את הכותבים:
מי שקנה דירה בבית שמש לפני הרבה זמן ועכשיו מבסוט מנסה למכור את הדירה עם רווח...
מי שקנה עכשיו דירה ,שילם יקר ורק טוען שהמחירים הולכים לעלות(כדי לא להתחרט חלילה על זה שקנה:))
ואלה שכמעט קנו דירה לפני שנה וכעת חושבים "אויש ,למה לא קניתי לפני שנה..."

פרשן

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
מילא הם אכן היו מצטערים מדוע לא קנו אז, אבל העניין הוא שבגלל ההחמצה האישית שלהם הם הופכים את כל השכונה לשלילית ושחורה וכל מעלה מסבירים מדוע זה לא ממש כך ואת כל התחזיות החיוביות הופכים לשליליות במקום להודות באמת ולא לשקר את עצמם ואת כולם.

כמו הרוח

משתמש מקצוען
מילא הם אכן היו מצטערים מדוע לא קנו אז, אבל העניין הוא שבגלל ההחמצה האישית שלהם הם הופכים את כל השכונה לשלילית ושחורה וכל מעלה מסבירים מדוע זה לא ממש כך ואת כל התחזיות החיוביות הופכים לשליליות במקום להודות באמת ולא לשקר את עצמם ואת כולם.
למה ככה?
אף אחד לא הפך את השכונה לשחורה
לי אישית יש שם השקעה והלוואי ואני יקבל את הסכומים הדמיוניים האלו.
סה"כ צריך להיות ראליים, ולא להיות מושפעים מיזמים קבלנים ומתווכים.
מה לעשות בב"ש היא לא ת"א ולא י-ם, לא מבחינת תעסוקה ולא מבחינת מרכז, ולא מבחינת שום דבר אחר.
חוץ מזה שיש גינות מאוד יפות והמון משקיעים, (אני אישית מכיר לפחות 15 כאלה)

שתים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
זה ממש מעניין,
לפי התגובות כאן באשכול אפשר לחלק ל3 סוגים את הכותבים:
מי שקנה דירה בבית שמש לפני הרבה זמן ועכשיו מבסוט מנסה למכור את הדירה עם רווח...
מי שקנה עכשיו דירה ,שילם יקר ורק טוען שהמחירים הולכים לעלות(כדי לא להתחרט חלילה על זה שקנה:))
למה אתם חושבים שאין אנשים מסוג רביעי?
שמסתכלים על הנתונים כמות שהם?
שכרגע אין בשכונה כלום ואי אפשר להשוות אותה לרוממה לדוגמא שהיא מרכז ירושלים מבחינת מסחר ותעסוקה?

נחמה כ

משתמש מקצוען
אף אחד לא חושב שהשכונה שלילית ושחורה, כולם מודים שרמה ד' מקום נעים ומטופח,עם איכות חיים לגור,
אבל שוב הנושא פה לא:האם רמה ד' מקום נחמד לגור,והאם זה שכונה חיובית או שלילית כי זה כולנו יודעים שכן!
אלא האם המחירים שם מוצדקים.....
וזה באמת שאלה במקום!!!
כי לדעתי אני חושבת שזה הגיע למקסימום ושחוץ מפירסומים וצקצוקים אנשים לא קונים בכאלו מחירים. כמובן זו דעתי בלבד, זכותו של כל אחד לחשוב אחרת.

shimשימי

משתמש סופר מקצוען
אנשים קונים ב 1.6 מה שנתיב וולפסון מבקשים זה בגלל שיש להם קונים בעיקר מחו''ל.
שבוע שעבר נפגשתי ביהודי עם כיפה סרוגה שמבקר בארה''ב ובא לראות דירות בד' 4 כי שם מטפטפים להם ל ד' 4 כל הזמן בפרסומות.

ולכן הדיבורים פה עם קצת כוסות רוח. כי המחיר ל3 חדרים כבר ברור 1.5 ועם אופציה מעל 1.6.
למה ככה?
אף אחד לא הפך את השכונה לשחורה
לי אישית יש שם השקעה והלוואי ואני יקבל את הסכומים הדמיוניים האלו.
סה"כ צריך להיות ראליים, ולא להיות מושפעים מיזמים קבלנים ומתווכים.
מה לעשות בב"ש היא לא ת"א ולא י-ם, לא מבחינת תעסוקה ולא מבחינת מרכז, ולא מבחינת שום דבר אחר.
חוץ מזה שיש גינות מאוד יפות והמון משקיעים, (אני אישית מכיר לפחות 15 כאלה)
איזה פרוייקט?
דרך אגב גם לי יש דירה שאני מציע למכירה אם תרצי
ראי פרטים לעיל מפרויקט אפי קפיטל

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לא מובן איך יהיה ירידת מחירים?
אתם מכירים מישהו שמוכר דירה בהפסד?
אם מישהו לצורך העניין קונה דירה 3 חדרים ב1,500,000 למה שימכור בפחות? לא מובן מה מדברים על ירידת מחירים
הכי הרבה לא תהיה עליה אבל אין סיכוי לירידה
השואה התחילה ב 1939 למי שלא יודע היסטוריה יהודית...........
לפי ההיסטוריה היהודית
השואה פרצה באלול תרצ"ט
אושוויץ הוקם בשנת ת"ש
בירקנאו (אושוויץ II) בשנת תש"א

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
למה זה משהו אחר
ככה עובד השוק
עוד מעט כל המחירים יהיה ככה
ככה היה ברמה ד
קבלן אחד זכה בקרקע במחיר גבוה מאוד בנוה שמיר
וזה גרם לכל עליית המחירים המטורפת
קודם בנוה שמיר ואם לוקחים יקר שם
למה לא לקחת בד יקר
זה בגדול הרעיון של האיך הדברים עובדים
(אני לא נכנס מה צודק ומה לא זה הנתונים היבשים)
תמשיך את הסיפור
אחרי זה נתיב לקח את ד'5
והקפיץ עוד יותר את המחיר

נערך לאחרונה ב:

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
ממש לא נכון תלוי באיזה אזור

ליד הבית שלי מוכרים דירת 4 חדרים 103 מטר
ב2.100,000 עורפית ו2250,000 חזיתית בדקתי
יוצא למטר באזור 21-22 אלף שקל ל מטר רבוע
חדשה מהקבלן או דירה ישנה או אפילו נושנה
(זה משנה בת כמה הדירה)
ואיזה אזור זה

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אחי משווק דירות בי-ם (הוא לא מתווך)
הוא סיפר לי שיש קהילה בחו"ל שקבוצה מבני הקהילה מתכננת לעלות לארץ כקבוצה ולהקים קהילה בארץ והם שלחו שתי חברה שיבדקו ויחפשו מקום מתאים
יש להם דרישה לכמה עשרות דירות בני 5 ו-6 גם קצת 4 חדרים
הם לא סגורים על ירושלים דווקא
אחד המקומות שהם לקחו כאופציה זה בית שמש רמה ד' ורמה ה'

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה