דחוף למבינים מה חוו'''ד על תמהיל המשכנתה

שלמה לב משכנתאות

ייעוץ משכנתאות מקצועי
מנוי פרימיום
לגבי מה ששאלו על הצעות כאלו ואחרות
כל עסקה והסיפור שלה.... כיום בנק מזרחי הכי זולים, אך יש תיקים שחייבים להגיש דווקא בשאר הבנקים שכרגע יקרים יותר בכחצי אחוז.
מצרף הצעה ראשונית שקיבלתי עכשיו ממזרחי כדי שתראו כיוון. [באמצע לשפר אותה..]
אישור מזרחי.jpg

שלמה לב משכנתאות

ייעוץ משכנתאות מקצועי
מנוי פרימיום
גם את הקבוע וגם את המשתנה?
מיחזור פנימי או חיצוני? כרגע אני במזרחי המשכנתא נלקחה לפני שלוש חודשים.
איזה מסלולים מומלצים כהיום?
את 2 המסלולים הצמודים בטוח כדאי למחזר
את המל"צ לא צריך למחזר
אבל סביר להניח שתקבל יותר זול אם תמחזר בחיצוני את הכל

פי האתון

משתמש חדש
אני פשוט נדהם באופן טוטאלי שיועצי משכנתאות עונים חופשי לכל דורש בחינם.
אני שכרתי יועץ וזה מה שבינתיים הביא לי, ואני קצת לחוץ מזה. ולא מצאתי דרך לברר אם הוא הציע לי הצעה טובה או לא. ע שבמקרה ( רק מה') ראיתי שמישהו שאל ועניתם לו אז אני גם מצטרף בבקשה בבקשה אמרו לי האם הצעה זו טובה או שמא....
והאם כדאי להחליף יועץ?
אציין שרעייתי מכניסה כ 9500
ואני מכניס מהכולל 1200 ויש עלי תלושים של 8500
תודה רבה רבה רבה
יכול להיות יותר טוב
הפריים בד"כ כיום -0.5
הקל"צ גבוה לרדת לפחות לאיזור ה-5 ומטה אני מצרף שוב הצעה שקיבלתי בשביל חבר מהיום! בתור אדם פרטי ולא עם יועץ.
גם המל"צ אצלך הוא +1.00 זה נקרא גבוה מאד (פה אתה כבר רואה שזה 0.6+)
כמו כן מצב ההכנסות שלך פצצה ושל ידידי ממש לא
בקיצער תראה את זה ליועץ שלך ותמיד אפשר לעבור ליועץ יותר מיומן תגיד לו כמו כן שאת מה שנתן לך ואף יותר מזה יכולת להשיג לבד
יש גם את מה ששלמה לב התותח צירף וראה לאינדיקציה (גם +0.55 באג"ח) אולי תעבור אליו??
אאאא.png

נערך לאחרונה ב:

פי האתון

משתמש חדש
אפרט בנוסף שאם אחרי הצמודים שרווחיים לבנק, זה אחוז הריבית על הלא צמוד, על אף שחלקו בהלוואה נמוך יחסית. הוי אומר-הצעה לא משהו
כל בנק שתפנה אליו אפילו היום תקבל כבר יותר טוב בתמהיל כזה בדיוק וכמו שכבר ייעצו לך-תשנה תמהיל ועדיף מיחזור כולל

פי האתון

משתמש חדש
אגב אם מנהל הפורום יוכל לסדר שכל השאלות הספציפיות לגבי הרכבי משכנתא והצעות יעלו באשכול ייעודי אחד כי למעשה זה מתפצל לעשר אשכולות בפורום משכנתא וחבל כי כך כל היועצים יוכלו לתת חוו"ד וזה חסד ומצווה גדולה מאד

שלמה לב משכנתאות

ייעוץ משכנתאות מקצועי
מנוי פרימיום
ההצעה שצירפתי מלאומי (מצב הכנסות נמוך ובלי סקר שוק בכלל. אצלם נטו וישר זה מה שהביאו) ובעבר היו עוד יותר טובים שם תמיד טוב לנסות הכל לא?
יישר כח
לאומי המצב לא משהו לאחרונה, קשה להם להתחרות עם מזרחי
מסתמא במזרחי תקבל יותר טוב

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
ההצעה שצירפתי מלאומי (מצב הכנסות נמוך ובלי סקר שוק בכלל. אצלם נטו וישר זה מה שהביאו) ובעבר היו עוד יותר טובים שם תמיד טוב לנסות הכל לא?
זו המעה ראשונית? יתכן שזו הצעה גנרית שכולם מקבלים אותה, השאלה מה קורה אחרי הפגישה.

שלמה לב משכנתאות

ייעוץ משכנתאות מקצועי
מנוי פרימיום

הייטקסטית

משתמש צעיר
איך הריביות?
@שלמה לב משכנתאות @הון ובית @ראובן 23

קבועה, לא צמוד138,118.96 ₪‪2.24%

פריים, לא צמוד205,322.86 ₪‪5.30%

קבועה, לא צמוד72,908.77 ₪‪2.23%

פריים, לא צמוד111,022.04 ₪‪5.30%

פריים, לא צמוד991.58 ₪‪5.30%

משתנה לא צמוד 193.553.55 5.40% (כל שנתים)
תודה רבה לעונים

נערך לאחרונה ב:
איך הריביות?
@שלמה לב משכנתאות @הון ובית @ראובן 23

קבועה, לא צמוד138,118.96 ₪‪2.24%

פריים, לא צמוד205,322.86 ₪‪5.30%

קבועה, לא צמוד72,908.77 ₪‪2.23%

פריים, לא צמוד111,022.04 ₪‪5.30%

פריים, לא צמוד991.58 ₪‪5.30%

משתנה לא צמוד 193.553.55 5.40% (כל שנתים)
תודה רבה לעונים
ממתי ההצעה הזו ?

הייטקסטית

משתמש צעיר
ממתי ההצעה הזו ?
המשכנתא היא מלפני שנתיים וחצי.
רק את החלק של המשתנה מיחזרתי ,כי הוא עלה,
ובגלל שעשיתי לבד,מעניין אותי אם הריבית טובה או שיכלתי להשיג משמעותית יותר זול דרך יועץ
הבנתי שאולי ישנה אפשרות למחזר גם את הפריים ליותר זול

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אני פשוט נדהם באופן טוטאלי שיועצי משכנתאות עונים חופשי לכל דורש בחינם.
אני שכרתי יועץ וזה מה שבינתיים הביא לי, ואני קצת לחוץ מזה. ולא מצאתי דרך לברר אם הוא הציע לי הצעה טובה או לא. ע שבמקרה ( רק מה') ראיתי שמישהו שאל ועניתם לו אז אני גם מצטרף בבקשה בבקשה אמרו לי האם הצעה זו טובה או שמא....
והאם כדאי להחליף יועץ?
אציין שרעייתי מכניסה כ 9500
ואני מכניס מהכולל 1200 ויש עלי תלושים של 8500
תודה רבה רבה רבה
צפה בקובץ המצורף 1671662\
אני ככ מתאפק לא להגיב להצעות של אחרים.
אבל למה. ?? מה ההסבר שלו לריביות האלה.
בחיים לא הגבתי ככה.

רגע. יש בעיה בנכס?? בעיה בדירוג אשראי שלך???

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
המשכנתא היא מלפני שנתיים וחצי.
רק את החלק של המשתנה מיחזרתי ,כי הוא עלה,
ובגלל שעשיתי לבד,מעניין אותי אם הריבית טובה או שיכלתי להשיג משמעותית יותר זול דרך יועץ
הבנתי שאולי ישנה אפשרות למחזר גם את הפריים ליותר זול
נכון לעכשיו לא הייתי נוגע בכלום. רק במלצ מנסה לשפר קצת. לא משהו היסטרי . לא בשביל זה לשלם ליועץ.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה