עזרה דחוף! השלמת שן קדמית

קול-התור

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מחפשת בשביל ביתי (מורה בסמינר) רופא מומחה להשלמת שן קדמית שנשברה בנפילה ביום שישי בצהרים. בירושלים. זה דחוף וצריך להראות מושלם. תעזרו.
ושאלה נוספת - הנפילה היתה ביציאה ממקום העבודה. יש מצב לפיצויים? ביטוח? כל מידע יעזור. תודה. תבורכו.

נ.ב.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
ד"ר בנצי יעקובוביץ, אלוף בהשלמת שיניים קדמיות, מניסיון, אחרי השלמות אצל כמה רופאים אחרים.
מקבל במרפאת לובה סלום בבר אילן 02-5000316
וכן עד כמה שידוע לי יש לו מרפאה פרטית בהר נוף

מאמנת אישית

משתמש רשום
דר' מתן אביטל בכפר סבא מומחה בשיקום הפה עם המון שנות ניסיון.
באופן אישי, עשה לאחותי השלמת שיניים קדמיות בצורה הכי פשוטה ויפה (אחרי שהיתה אצל רופאי שיניים אחרים שנתנו לה הצעות לפתרונות מורכבים ויקרים מאד).
ממליצה לך ללכת למספר רופאים ולקבל מספר הצעות לפתרון וכן הצעות מחיר ורק אז להחליט על מי שנתן את ההצעה הכי מתאימה לכם.

L_M

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
דודה שלי עברה תאונת דרכים קלה ברכב שלה בחזור מהעבודה וקיבלה כמובן פיצויים ושלושה חודשים חופש בבית...
עד כמה שאני יודעת, עד שעה אחרי העבודה זה נחשב לתאונת עבודה.
כדאי לברר!

צילי ריקי

משתמש רשום
D I G I T A L
אם השן שנשברה עדיין ברשותכם כדאי מיד להשים אותה בכוס חלב עד שידביקו לכם אותה בחזרה - זה שומר על השן שלא תתרקב ולא תצהיב
אני עשיתי הדבקה אצל ד"ר פרינצלאו - מצוין ממש

קול-התור

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
ז
תודה לכל העונים. עוזרים מאד מאד. נשברה חצי שן והשבר נעלם. צריך השלמה של חצי שן

אני זה אני

משתמש חדש
הי,
בדיוק גם אני מתענינת לגבי השלמת שן קדמית
אמרו לי שכדאי לבדוק לגבי רופא מומחה ולא ללכת לכל אחד
מישהו מכיר רופא שמומחה לעניין באזור בני ברק?

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
הי,
בדיוק גם אני מתענינת לגבי השלמת שן קדמית
אמרו לי שכדאי לבדוק לגבי רופא מומחה ולא ללכת לכל אחד
מישהו מכיר רופא שמומחה לעניין באזור בני ברק?
המליצו לי על דוקטור מלכה כהן מרמת אלחנן

אני זה אני

משתמש חדש
או, תודה לך
אבל
האמת שלא ציינתי פרט חשוב
זה בשביל בעלי
נחבל מהאופניים
כך שאני צריכה יותר רופא מאשר רופאה

מומי גואטה

משתמש פעיל
אני השלמתי חצי שן במרפאת "היכלי השן" באשדוד
לפני כמה שנים וזה עדיין עומד לי
ממליץ !

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה