דו"ח דו"ח מהירות אשמח לפרטים על נקודות

וילה בצפת

משתמש פעיל
לצערי הרב.... קיבלתי הבוקר דו"ח על מהירות 110 בכביש שמותר עד 80 הקנס הוא 750 ו8 נקודות
אני לא נהג חדש
יש לי כמה שאלות האם יש משהו לעשות שאני וודאי לא יפסיד
האם יש דרך לבטל את הנקודות
והאם יש דרך לדעת האם יש לי עוד נקוודות וכד'
אשמח להסבר מלא על הכל
תודה לכל העוזרים
בתקוה שאקבל תשובה מהירה :)

המתענינת

משתמש חדש
האם יש דרך לבטל את הנקודות
כן, יש דרך לבטל את הנקודות ע"י הגשת בקשה להישפט... (עו"ד וכו') השאלה כמה אתה מסכים להשקיע בשביל זה
אבל היום אפשר לבטל נקודות- לפי מה שהבנתי יותר קל לפני שמשלמים את הדו"ח
בהצלחה!!!

עוגת וופלה

משתמש פעיל
היום בבוקר בעלי היה בבית משפט על דוח מהירות....
1. פתח בקשה באונליין להישפט
2. הגיע כמו חתן בלי מחותנים (עו"ד וכו')
3. לפני שהכל מתחיל ניגשים לתובעת
4. לפני שהספיק לדבר היא הציע לו להוריד הנקודות (8נקודות) ולהעלות את הקנס (מ750 לבערך 900)
5. אמר לה שהוא ילד טוב ירושלים, והאם אי אפשר להוריד עוד
6. התובעת הציעה להשאיר הקנס כמו שהוא (750) ולהוריד את כל הנקודות
הסכים וחתם בשעטו"מ
והכל בפנייה אונליין והגעה לבית משפט...

וילה בצפת

משתמש פעיל
היום בבוקר בעלי היה בבית משפט על דוח מהירות....
1. פתח בקשה באונליין להישפט
2. הגיע כמו חתן בלי מחותנים (עו"ד וכו')
3. לפני שהכל מתחיל ניגשים לתובעת
4. לפני שהספיק לדבר היא הציע לו להוריד הנקודות (8נקודות) ולהעלות את הקנס (מ750 לבערך 900)
5. אמר לה שהוא ילד טוב ירושלים, והאם אי אפשר להוריד עוד
6. התובעת הציעה להשאיר הקנס כמו שהוא (750) ולהוריד את כל הנקודות
הסכים וחתם בשעטו"מ
והכל בפנייה אונליין והגעה לבית משפט...
יש בזה סיכון שהחם יעלו את התביעה?
או שאין בזה שום סיכון
היה לו טענה טובה או שכלום?

וילה בצפת

משתמש פעיל
אני אשמח אם תוכל לעזור לי בזה
כי קראתי הכל ולא כ"כ הבנתי כי היום אין אפשרות גם להישפט וגם לביטול דו"ח
ולכן אם יש מישהו שיכול לעזור לי מה הכי כדאי לעשות בלי סיכונים כדי להינצל מהקנס או לכה"פ מהנקודות
תודה

וילה בצפת

משתמש פעיל
הייתי שמח לדעת האם יש אינטרס דוקא להגיש בקשה בדואר או שאפשר באתר והאם יש עניין למרוח זמן
במצב היום
ואחרי שקראתי את השיטות הבנתי שאולי עשיתי טעות כי שהשוטר שאל אותי על המהירות אמרתי לו שלא שמתי לב למהירות והוא רשם את זה בדו"ח עדיין יש מה לעשות או שחבל על הזמן לשלם ולהישאר עם הנקודות לנצח

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
אפשר
האם יש עניין למרוח זמן
לא יודע אם למרוח זמן, אבל יש תמיד סיכוי כלשהו שהדוח יעלם. אם תוך שנה לא הגיעה הזמנה למשפט.... (נראה לי במצלמה זה פחות)
אני קיבלתי 2 דוחות במשטרה. פעם אחת על מהירות - מצלמה, ביקשתי להישפט ולא הגיעה הזמנה עד היום (3 שנים).
ופעם אחת על החזקת טלפון בנהיגה, ביקשתי גם להישפט. ואחרי 11.5 חדשים מגיע הזמנה למשפט.
אתמול היה המשפט, ניסיתי לגשת לתובע, אבל הדבר היחיד שהוא היה מוכן לבוא לקראתי זה לחלק את הקנס לתשלומים. הוא היה בטוח בעצמו, ולכולם הוא אמר שכנראה בית המשפט יכפיל להם את הקנס והוא מוכן להוריד את התביעה ולהישאר על הקנס המקורי. למרות שלא השתכנעתי ממנו, בסופו של דבר פחדתי שאולי הוא בכל אופן צודק והודיתי.

וילה בצפת

משתמש פעיל
אפשר

לא יודע אם למרוח זמן, אבל יש תמיד סיכוי כלשהו שהדוח יעלם. אם תוך שנה לא הגיעה הזמנה למשפט.... (נראה לי במצלמה זה פחות)
אני קיבלתי 2 דוחות במשטרה. פעם אחת על מהירות - מצלמה, ביקשתי להישפט ולא הגיעה הזמנה עד היום (3 שנים).
ופעם אחת על החזקת טלפון בנהיגה, ביקשתי גם להישפט. ואחרי 11.5 חדשים מגיע הזמנה למשפט.
אתמול היה המשפט, ניסיתי לגשת לתובע, אבל הדבר היחיד שהוא היה מוכן לבוא לקראתי זה לחלק את הקנס לתשלומים. הוא היה בטוח בעצמו, ולכולם הוא אמר שכנראה בית המשפט יכפיל להם את הקנס והוא מוכן להוריד את התביעה ולהישאר על הקנס המקורי. למרות שלא השתכנעתי ממנו, בסופו של דבר פחדתי שאולי הוא בכל אופן צודק והודיתי.
אני מבין אבל יש סיכוי שהקנס יוכפל באמת?
וחוץ מזה האם לפחות את הנקודות אני יכו להרוויח מכל הסיפור הזה

אריאל ה.

משתמש חדש
אני קיבלתי דו"ח 750 ש"ח על נסיעה מעבר לקו צהוב (לא זוכר אם היה נקודות)
הגשתי בקשב להישפט ואחרי שנה קיבלתי הודעה שהקנס בוטל.
להבנתי יש מחסור בשופטים ואין להם יכולת להתמודד עם כל הבקשות להישפט.
לא יודע לפי מה הם מחליטים לבטל דוחות.

עוגת וופלה

משתמש פעיל
אני חושבת שאם מגיעים לבית משפט הם מיד מורידים את הנקודות אם זה פעם ראשונה.

מאירקה'

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
סיפר לי חבר שהיה נוכח במשפט תעבורה.
השופט יושב ודן במהירות בתיק אחר תיק, כמעט לא מתייחס לנתבעים, וברוב המקרים או השאיר את הקנס כמות שהוא, או שאפי' הוסיף.

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
אני מבין אבל יש סיכוי שהקנס יוכפל באמת?
תיאורטית כן. אבל אני לא מאמין שבית משפט ממהר לעשות זאת. אולי כאשר הנאשם אומר עברתי באדום כי בא לי.

אבל ברגע שעמדתי ליד התובע והוא אמר לי את זה, האמנתי לו ופחדתי. (לא בדיוק, היה לי 95% שהקנס יישאר בבית משפט, הצד שאני ארווויח היה קלוש כמו הצד שאני אפסיד. רק אולי אם הייתי יותר בטוח מול התובע הוא היה מסכים להוריד לי מהקנס תמורת חסכון זמן...)

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
לאור מה שכתוב כאן
הבנתי שיש הנחייה להוריד 5 ק"מ מהמדידה.
לכן כאן כשהמהירות שנמדדה היא 110 ומותר 80.
אם נוריד 5 ק"מ זה בדיוק 25 מעל המותר.
עד 25 ק"מ מעל המותר זה רק 250 ש"ח ללא נקודות.
מניח שכדאי להגיש בקשה להישפט וכנראה בעסקת טיעון תקבל 250 ש"ח ללא נקודות.
אולי בבקשה לבד ניתן להוריד את הדו"ח ל250 ש"ח ללא נקודות.
נשמח לשמוע דעת המומחים והמנוסים.
==============
השאלה המשמעותית היא האם המספר שכתוב בדו"ח הוא לאחר ההפחתה ?

נערך לאחרונה ב:

אלי @@@

משתמש מקצוען
תעיין כאן זה המקרה שקרה לי הגשתי ערעור כמובן בדואר רגיל עד שחזר אלי עבר חודש ואז הגשתי ע"י הספח של דחיית הערעור בקשה להישפט בטענה שנהגתי כחוק והלייזר איננו תקין ושלחתי בדואר רגיל יומיים לפני סוף התאריך האפשרי עם ספח קבלה ועכשיו אני מחכה שיעבור שנה
בקיצור שיטת מוצלאחי וכמה חברים שלי ניסו את זה וזה עובד מקווה שגם אצלי זה יעבוד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה