דרוש מידע דופליקטים יונה ספיר

מצב
הנושא נעול.
@לוצ'י @ר קרין @Chaya Lea @דולפין כחול
אוף למה יוצא לי ממש בסגנון רגשני???? זה לא אמור לצאת ככה.

"הוי, בניהו, אל תבכה", ד"ר קאלי ליטף ברכות את ראשו הקטן של בניהו. "אני אסביר לך: כשנגעת בכדור הטונגו אתה עפת עד לסוף החדר וקיבלתי מכה חזקה מאוד בצוואר. התעלפת, והבאתי אותך לפה כדי להעיר אותך. נכון אתה רואה את הדמות ההיא?" דוקטור קאלי הצביע על בבואתו של בניהו, והוא הנהן, מנגב בשרוול חולצתו את דמעותיו. "אז הדמות הזאת היא הבבואה שלך, וגם לי יש אותה, ולכל הילדים". בניהו הניד בראשו בהבנה.
"ומה שאני לא מבין, זה ששני העיניים שלך נהיו סגולות" אמר דוקטור קאלי והסתכל במבט חודר היישר לתוך אישוניו הזוהרים בסגול של בניהו.
"אה, אהה..." בניהו גימגם. "מה זה אומר שניהיו בצבע סגול?"
"אה, לא, זה לא מה שאתה חושב, בניהו". הדוקטור צחק בטוב לב.
"זה לא שהם קיבלו מכה ופתאום נהפכו לסגול, כשאתה נהיה דופליקט עין אחת שלך הופכת להיות בצבע סגול, לא שתי העיניים" הסביר לו ד"ר קאלי.
"אז אני עכשיו אלך לחקור את זה, ואתה תנוח קצת במיטה ואברשה יביא לך את האוכל. בסדר?"
"תודה". בניהו התכרבל במיטתו ושקע בשינה עמוקה. דוקטור קאלי עוד הסתכל עליו למשך כמה שניות, ידו מרפרפת על גוו של הילד.
הוא נאנח אנחה קצרה, ויצא מהחדר.
..

שיבת ציון

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
לעשות פשוט אשכול על זה?
זה יכול להיות רעיון טוב. אבל עדיף שבינתיים תכתבי פה, ולאחר שתקבלי הרשאה מקהילת הכתיבה- תעבירי את זה לאשכול שתפתחי שם.
מה אכפת לך? מקסימום תקבלי את כל ה'תודות' פעמיים... ;)

ר קרין

משתמש מקצוען
זה יכול להיות רעיון טוב. אבל עדיף שבינתיים תכתבי פה, ולאחר שתקבלי הרשאה מקהילת הכתיבה- תעבירי את זה לאשכול שתפתחי שם.
מה אכפת לך? מקסימום תקבלי את כל ה'תודות' פעמיים... ;)
בקשה לא! אין לי אפשרות להגיב שם ומענין אותי הפאנפיק של @מה זה מעניין אתכם? מאוד!

לוצ'י

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
איך עושים?
שכחתי..
תפתחי באיש את רעהו אחד מהנושאים. נניח מידע חיוני. ואז תראי דבר כזה. תכתבי כותרת. ואז כבר תראי מה לעשות
1697457346312.png

שיבת ציון

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
בקשה לא! אין לי אפשרות להגיב שם ומענין אותי הפאנפיק של @מה זה מעניין אתכם? מאוד!
אבל שם זה המקום שלו... אם יתחילו לכתוב קטעים ספרותיים בפורומים שיועדו למשהו אחר, גם אם לא ימחקו- מה התועלת בפורום המקצועי מלכתחילה?
אל תדאגי, לקרוא תוכלי גם אם אין לך השראה, ולהגיב לפאנפיק תוכלי באשכול הזה.

נערך לאחרונה ב:

זבנג

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
רק שאלה אחת על הספר (יכול להיות שכבר כתבתם אותה, אין לי כח לחפש)
איך ד"ר קאלי ידע להזמין את הסקנדר שלו בפעם הראשונה?
ואיך ידע איזה תנועות צריך לעשות בשביל כל הפעולות המוזרות שלו? (הקפאות וכו')??

שיבת ציון

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
יומיים נראלי
יכול להיות שלא, בגלל שבטעות שמתי שם קטע מעל 200 מיליך
אם הגשת לפני יומיים זה יכול לקחת בערך שבוע- שבועיים, יכול להיות אפילו פחות.
לא נראה לי שהם עד כדי כך מדייקים על מספר המילים, אבל אולי ליתר ביטחון תקצצי קצת ותשלחי שוב.
זה משגע, אני יודעת. זוכרת איך מהקטע שלי הורדתי והורדתי וניסיתי לצמצם וכל פעם כזאת מרגישה כתלישת בשר מאדם חי. זה נורא קשה.
ליבי איתך, בהצלחה.

Chaya Lea

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אחרי שדני הקפיא את הזאב במערה, זירו תפס אותו וחיבר לו מדבקה ליד וכל זה, ודני היה אז סקנדר אחרי מה שקרה לו בגיל 15! ולזירו כבר היה את התליון! איך הסקנדר של דני לא הועף משם? הוא לא היה הבייס!
באותו קטע זירו רצה שהסקנדר של דני יגיע ולכן לא הפעיל את התליון.
כמובן שהסקנדר לא הגיע כי הוא כבר היה שם אבל את זה שניהם לא ידעו...

לוצ'י

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
איך ד"ר קאלי ידע להזמין את הסקנדר שלו בפעם הראשונה?
יש הטוענים שמנגיעה בכדור אוטומטית הסקנדר מגיע. ו @brachy 100 טוענת שזה כי הוא שפשף ידיים בעפר. ובטעות עשה את התנועה של הזמנת הסקנדר.
באמ לא מובן, איך הוא יכל בכלל לקבוע כללים לכוח שהוא גילה. כנראה בגלל שהוא זה שגילה, הוא יכל לקבוע כללים ולהמציא תנועות ידיים.

Chaya Lea

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
כשאברשה הופך לדופליקט ד"ר קאלי אומר לו להתרכז בסקנדר שלו (או משהו כזה) והסקנדר שלו עושה לבד את התנועה של תעופה.
זה מה שאני הבנתי.
זה גם מסתדר לי עם העובדה שסקנדר בועת האוצרים יודע הכל על המסדר והיכולות הדופליקטיות (רואים את זה בסקנדר של דני כשהוא היה בן חמש עשרה).

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה