עובר ושב גמחי"ם כתחליף למשכנתא?!

avi11

משתמש פעיל
במידה ואני צריך סכום לדוגמא של 750,000 ש"ח ואני יכול לעמוד בהחזר חודשי של 15,000 ש"ח,
האם יש כמות של גמח"ים [לסכומים המדוברים צריך כ15 גמח"ים] שנותנים הלוואות של 50 א"ש בהחזרים של מקסימום 1,000 ש"ח לחודש? [כמובן שעדיף תשלומים נוחים יותר...]

במידה וכן אשמח למידע והכוונה.
תודה מראש!

HILEL1

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
קשה להאמין שתמצא 15 גמחי"ם,
גם אם כן מדובר בכאב ראש גדול מאד שככל הנראה שווה לך לשלם את הריביות שיחסית לא יצאו הרבה כי אתה תוכל לקחת את המשכנתא לתקופה קצרה ממש אם אתה יכול להחזיר 750,000 בחודש.

avi11

משתמש פעיל
קשה להאמין שתמצא 15 גמחי"ם,
גם אם כן מדובר בכאב ראש גדול מאד שככל הנראה שווה לך לשלם את הריביות שיחסית לא יצאו הרבה כי אתה תוכל לקחת את המשכנתא לתקופה קצרה ממש אם אתה יכול להחזיר 750,000 בחודש.
1. אם כל אחד יכתוב את הגמ"ח שהוא מכיר מקווה שאוכל למצוא כמות כזאת... אבל גם אם יהיה 10 נתמודד... [אני לבד מכיר כ3 אבל זה המוכרים כבר...]
2. גם משכנתא זה כאב ראש.
3. היום הריביות גבוהות גם עבור הלוואה קצרה. ובנוסף אני מאד מנסה להשתדל להמנע מלקחת הלוואה בריבית מטעמי הלכה.
4. כמובן שאשמח לפריסה יותר נוחה...

נערך לאחרונה ב:

שלחן עורך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
עריכה תורנית
אין בכלל הרבה גמחי"ם הנותנים 50אל"ש בפריסה ל50 חודשים.
גם אלו שכן זה רובם עם תור ארוך, או עם פרוטקציות...

יהיה קשה עד בלתי אפשרי להשיג כמות כזו של גמחי"ם בזמן קצר, וגם לא ממש מתקבל על הדעת החזר של 15אל"ש לחודש...

avi11

משתמש פעיל
אין בכלל הרבה גמחי"ם הנותנים 50אל"ש בפריסה ל50 חודשים.
גם אלו שכן זה רובם עם תור ארוך, או עם פרוטקציות...

יהיה קשה עד בלתי אפשרי להשיג כמות כזו של גמחי"ם בזמן קצר, וגם לא ממש מתקבל על הדעת החזר של 15אל"ש לחודש...
אני לא צריך זאת בצורה מיידית. ופרוטקציה תמיד אפשר לנסות להשיג...
אשמח אם כל אחד יוכל לתת את השנקל שלו ויכתוב את הגמ"ח שהוא מכיר.

שלחן עורך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
עריכה תורנית
יש לי רשימה של גמחי"ם של 20 אל"ש, אך זה לא יעזור לך... וגם לא ארשום את זה כאן...

avi11

משתמש פעיל
מה סכום ההלוואה ובאיזה החזרים בגמח"ים הבאים:
1. יפה
2. קופרמן
3. 'צדקתו'
4. נויבירט

תודה רבה!

avi11

משתמש פעיל
בעיקרון כן, אבל יכול להיות שיעזור להפעיל קשרים...
לא מאמין שגם עם פרוטקציה אפשר להשיג שם כזה סכום... סכומים נמוכים אפשרי אולי.
ולכן אני מנסה את הדרך ששאלתי עליה. גמח"ים של 50 א"ש בהחזר של 1000 או 20 א"ש בהחזר של 400-500
אשמח לכל מידע!
מי שמעוניין דווקא בפרטי אוכל להוסיף פרטי קשר.

avi11

משתמש פעיל
למישהו יש מידע לגבי הגמ"ח החדש של קופרמן?
תנאים? סכומים? פרטי יצירת קשר?

תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה