עובר ושב גמחי"ם כתחליף למשכנתא?!

zmmb

משתמש פעיל
מה קרה?

פחות מעניין....
העיקר ב"ה יש עוד גמ"ח בעם ישראל...
הם לא הכפילו את הכסף, נכון?

השאלה היא מי כעת ימשיך לתת את הסכומים הגדולים כפי שהיה עד היום.
לא היתה פה כוונה לרכל סתם חלילה.

avi11

משתמש פעיל

לא הכפילו אבל מצד שני אני מאמין שהם לא ילוו בסכום פחות.

להבנתי עיקר הכסף נשאר אצל הרב יפה

avi11

משתמש פעיל
זה היינו הך זה שני שותפים. והם נותנים הלוואה אפי' של יותר מ50K אבל צריך לחכות לזה אפי' שנה.
במה זה תלוי הסכום? ניתן לקחת מכל אחד מהם בנפרד? אני כבר בתור שם יותר משנה...
ולגופו של עניין כל עמך ישראל עמל להשיג משכנתא מי יותר נוחה ומי פחות. ופתאום מגיעים קבוצת אנשים שמשום מה בטוחים שנגזר עליהם לשבת בשלווה ולא לשלם ריביות ומצאו לעצמם כל מיני טצדקי שאסור עפ"י הלכה על אף שיש היתר עיסקה וכו'. ומשגעים את כל העולם שייתן להם הלוואה וכל זה על חשבון מישהו שצריך לחתן את בנו העשירי וחייב הלוואה דחופה ואין לו אפשרות לקחת משכנתא כי הכל כבר הלך על חשבון הילדים הקודמים. אבל מה הוא יעשה כי מישהו לפניו שיש לו אפשרות לקחת משכנתא לפניו בתור. שים דברים אלו נגד עיניך.
אני באמת מכבד את דעתך! אבל אשמח אם תכבד גם את דעתי...
יש קבוצה שאוחזת שלא ניתן לסמוך על היתר עסקא ואפילו הרב וינד למיטב ידיעתי אומר שזה בדיעבד אבל אין אופציה אחרת.
זה לא שכ"כ קל להסתדר בלי משכנתא! זה הרבה יותר קשה כפי שאתה יכול לראות בשרשור כאן... אין כמו משכנתא... נכון, משלמים עליה אבל היא נוחה ורגועה בשונה מהלוואות...
זכותך לחלוק אבל תכבד....

avi11

משתמש פעיל
תעבור בנק כשיש הטבות ותקבל בין 30-50 אלש ללא ריבית
אני חושש לריבית בזה.
זה הרי הטבה למעבירי משכורת- ההלוואה היא עם ריבית ועליה אתה חותם אבל אם תכניס משכורת ע"ס כך וכך באותו חודש יוותרו לך על הריבית.
אז יש כאן 2 בעיות, דבר ראשון זה הלוואה עם ריבית [שפעמים פוטרים אותך] דבר שני עצם זה שאתה נותן להם הלוואה [הכנסה חודשית של כספים לחשבון] תמורת ההלוואה שהם נותנים לך זה ריבית.

avi11

משתמש פעיל
אין אף אחד שיכול לנדב מידע ופרטים?!
תודה רבה!

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען

בעלי הבין מהרב יפה שהיה תורם שנתן/ הפקיד סכום גדול מאוד להלוואה, ולכן הם החליטו להתפצל, כדי שתהיה אפשרות לשני גמ"חים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  25  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה