בשרי בשר בתנור. אתם תאהבו את השיטה

• פותח הנושא java
  • פורסם בתאריך

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
הוצאתי עכשיו מהתנור נתח מס' 5 ששהה שם 8 שעות
אייאייאייאייאיי הריח....................
מותר להכניס אותו למקרר ישר מהתנור או שצריך קודם לצנן אותו?
@java @shira bira @hbecker או כל מי שמבינה......
פליז,,,,,,,,
טנקס!
זו מחלוקת מוכרת מאוד.
יש שאומרים שזה יכול להרוס את המקרר או את האוכל,
אבל אחרים טוענים שזה מיתוס.
אישית מעדיפה לצנן קודם, מספיק לטמפרטורה פושרת.

מטודלה

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
זו מחלוקת מוכרת מאוד.
יש שאומרים שזה יכול להרוס את המקרר או את האוכל,
אבל אחרים טוענים שזה מיתוס.
אישית מעדיפה לצנן קודם, מספיק לטמפרטורה פושרת.
תודה על המענה המהיר!
כמה זמן לדעתך ייקח לו להגיע לטמפרטורה פושרת?
פשוט אני רוצה אותו לסעודה של היום (עוד כשעתיים-ארבע שעות)

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
תודה על המענה המהיר!
כמה זמן לדעתך ייקח לו להגיע לטמפרטורה פושרת?
פשוט אני רוצה אותו לסעודה של היום (עוד כשעתיים-ארבע שעות)
אז כן הייתי מכניסה למקרר, ואולי אפילו למקפיא.
אחרי הכל זה צריך להתקרר ולהתמצק כדי שתוכלי לפרוס.
אא״כ תבחרי להגיש אותו שלם לשולחן ושכל אחד יוריד לעצמו נתח.
זו צורת הגשה פופולרית ומעניינת.

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
@java
פעם ראשונה שאני משתמש בשיטה הזאת
נתח מס' 10
היות שזה נתח קצת פחות מוצלח מבחינת מנות יפות אז פירקתי וכנסתי אותו לא כגוש אחד גדול אלא חתיכות
הכנסתי לתנור שעתים לפני החג והוצאתי אותו מהתנור ישר לצלחות ולשולחן (כמובן עם שעון שבת לתנור)
הכנסתי פנימה: בצלים, סלסלה פטריות חצויים, שליש מהנוזל יין ושני שליש מרק עוף, קצת פלפל שחור ומלח
יצא רך בטירוף
חבל שלא טיגנתי את הבצל והפטריות לפני זה
עוד דבר שהייתי משנה זה מייארד לפני כל הסיפור
המון תודות

נס2

משתמש פעיל
חששתי לנסות אבל אחרי פסח כמה ניקים ( @מרשימה ועוד כמה שאני לא זוכרת)
סיפרו שיצא מעולה.
זכרתי משהו כזה ולא הצלחתי למצוא משום מה, יש לך מושג אם זה על אותו החום, כמה זמן וכד'?
או הפניה להודעה המתאימה?
תודה רבה!

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה

מרשימה

משתמש סופר מקצוען
עשיתי כמו ההוראות פה, פלוס מינוס, כמו שאני מכינה במשך השנה בתנור הרגיל, יצא מאלף.

nicky

משתמש מקצוען
יש לך אולי מתכון לרוטב טוב לבישול ?
אני תמיד מכינה מתכון של רוטב מתקתק של בצל מטוגן ,שום , בטטות ,רסק עגבניות, דבש , יין ותבלינים ...
והאמת שממש נמאס לי, למרות שהוא מעולה !!!
רוצה גיוון ...
תודה :)
סליחה על ההקפצה.. יש מצב לקבל את המתכון שלך לרוטב?? נשמע טובבבב ואני מחפשת גיוונים

20:39

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מישהו ניסה עם פילה מדומה?
איך יצא?

בית חדיש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני גם הכנתי בחמישי-יצא רך מאד
@java תודה

20:39

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
הכנתי 6 (פילה מדומה) יצא מאד טוב,
אבל בחיתוך התפרק לי,
כמובן שחיכיתי לקירור מלא,
מענין מה יכול להיות...

שקדי

משתמש מקצוען
@java היקרה,
אני מאד רוצה לנסות פעם ראשונה את השיטה שלך וכמובן טיפה חוששת...
איך את ממליצה לתבל בפסח? (מס' 5)
תודה רבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה