עזרה בעיה בשליחת מייל לנמען מסוים

חסיד נלהב

משתמש פעיל
יש נמען מסוים שכל פעם שאני רוצה לשלוח לו מייל, ג'ימייל מצרף אוטומטית עוד ארבע כתובות אחרות ואין לי אפשרות למחקן, כאילו שכל הכתובות הללו הן קבוצה שא"א להפרידה. מישהו נתקל במשהו כזה ?
יש לציין א. בעבר התכתבנו יחד כקבוצה ב. שהבעיה הזאת היא רק באחת הכתובות מתוך הקבוצה ולא בכולן.

תודה מראש

רחשי הלב

משתמש מקצוען
לי יש תופעה מוזרה.
אני כותב כתובת בשורת הנמען, אם בגוף ההודעה אני כותב +- הוא מוסיף לי עוד 4 נמענים.
קשור?

חסיד נלהב

משתמש פעיל
ניסיתי בכל צורה, אין שום אפשרות מלבד אחת, להכנס לאנשי קשר ומשם לשלוח את המייל. זה לא נוח ומעיק כיון שאני מתכתב הרבה עם אותה כתובת שבמקרה שייכת לאמא שלי...

חושב מחדש

משתמש מקצוען
אולי עשית תווית באנשי קשר, ואז כאשר כותבים שם של אחד מהם, כל התווית נכנסים בתוך אותו מייל.
כנס לאנשי קשר, תבדוק האם יש לך תווית שלהם יחדיו, ואם כן... תמחק את זה.
ובא למייל גואל.

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
לי יש תופעה מוזרה.
אני כותב כתובת בשורת הנמען, אם בגוף ההודעה אני כותב +- הוא מוסיף לי עוד 4 נמענים.
קשור?
מוזר מאוד.
בדקתי גם אצלי, אני כותב +- ומיד קופץ לי בלון עם 3 אנשי קשר...
הא..
הבנתי..
אם כותבים +
ואחריו עוד תו
אז הוא מציע את כל האנשי קשר שיש בהם את התו הזה.
אם תבחר אחד מהם הוא יוסיף לך קישור לשליחת מייל לאותו איש קשר בגוף ההודעה.
סוג של קיצור....

לי באנשי קשר יש 3 עם התו -
ולך יש ארבע...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה