עזרה בעיה בהתקנת וואצאפ על המחשב

נושי

משתמש פעיל
יש לי נטפרי והם אישרו לי לעשות וואצאפ על המחשב והוא עבד חצי שנה והיה מצוין.
לפני כמה ימים פתום נמחקה התוכנה של הLDPLAYER מהמחשב ואני לא מצליחה להתקין אותה חזרה, זה כותב לי שגיאה בהורדה כנראה משהו שקשור לאנטי וירוס- מישהו יודע לעזור לי?
תודה רבה

נושי

משתמש פעיל
אני לא יודעת עשיתי לפי ההוראות שנטפרי שלחו לי.
מה זה וואצפווב?

בכיוון הנכון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
וואצאפ ווב - לא צריך תוכנה של וואצאפ על המחשב עצמו (זהיא מאד מאד מכבידה על המחשב)
אלא כותבים בגוגל - וואצאפ ווב- ובחורים במכשיר "חיבורים מקושרים" סורקים את הקוד, וזה עובד בקלות.

נושי

משתמש פעיל
אבל צריך להוריד בשביל זה צתוכנה של LDPLAYER . נכון? וזה לא נותן לי להוריד...

נושי

משתמש פעיל
מכשיר חכם עם מספר אחר (מכשיר לא שלי) יעזור? אני רוצה שהוואטסאפ כן יהיה על שלי (מכשיר כשר)

בכיוון הנכון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
מכשיר חכם עם מספר אחר (מכשיר לא שלי) יעזור? אני רוצה שהוואטסאפ כן יהיה על שלי (מכשיר כשר)
צריך שיהיה חד פעמי וואצאפ על מכשיר כלשהו, ובעצם החיבור ל=ווב מעביר את הוואצאפ למחשב
אפשר להוריד אתה וואצאפ שלך למכשיר כלשהו, להתחבר דרך הווב למחשה, ולמחוק את הוואצאפ מהמכשיר

נושי

משתמש פעיל
סליחה, אני פשוט לא מבינה. אם אני סורקת את הרקוד עם מכשיר לא שלי איך הוואצאפ יהיה על המספר שלי?

בכיוון הנכון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
סליחה, אני פשוט לא מבינה. אם אני סורקת את הרקוד עם מכשיר לא שלי איך הוואצאפ יהיה על המספר שלי?
הסריקה היא מתוך האפליקציה של הוואצאפ שלך, אחרי שנכנסים לוואצאפ, בוחרים בהגדרות מכשירים מקושרים

תותיפרוטי

משתמש חדש
יש לי נטפרי והם אישרו לי לעשות וואצאפ על המחשב והוא עבד חצי שנה והיה מצוין.
לפני כמה ימים פתום נמחקה התוכנה של הLDPLAYER מהמחשב ואני לא מצליחה להתקין אותה חזרה, זה כותב לי שגיאה בהורדה כנראה משהו שקשור לאנטי וירוס- מישהו יודע לעזור לי?
תודה רבה
וואוו גם אצלי אותה תקלה בדיוק.
שלחתי פניה לנטפרי, מחכה לתגובה שלהם
תעדכני אם מצאת פיתרון

נושי

משתמש פעיל
ניסיתי לעשות את זה אז זה מחבר את הוואטסאפ של המכשיר שאיתו עשיתי את זה...
(ביקשתי ממישהו פלאפון חכם בשיל הסריקה אבל זה מעלה לי את הוואטסאפ שלו..)

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
ניסיתי לעשות את זה אז זה מחבר את הוואטסאפ של המכשיר שאיתו עשיתי את זה...
(ביקשתי ממישהו פלאפון חכם בשיל הסריקה אבל זה מעלה לי את הוואטסאפ שלו..)
ברגע שאין לך סמארטפון אז צריך תוכנה על המחשב שמדמה אנדרואיד
מה הבעיה שאת לא מצליחה להתקין מחדש?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה