דיון בסדנו, החשד: 100 מיליון ש"ח השקעות נעלמו!

מצב
הנושא נעול.

יועץ-משכנתא

משתמש פעיל
סתם סקרנות

בפרסום קרקע חקלאית מחוייב המפרסם עפ"י חוקי הציונים לציין כי "הקרקע אינה עומדת לבניה וכו'"
הפרסום חברה שנפתחה נגדה חקירה בגין הונאת משקיעים (או כיו"ב) אין ת החובה הנ"ל לפרסם בצמוד לפרסומת נ.ב. נגד החברה נפתחה חקירת רשות... בגין... (ניתן להוסיף כמובן שלטענת ולדעת החברה אין בחקירה ממש והיא תוברר כעורבא פרח והיא נפתחה על רקע אישי ורדיפה פוליטית וכו' וכו')

בנימין 5850

משתמש פעיל
ברור שהאשכול ינעל ולדעתי הוא גם צריך להינעל
ולו מהסיבה שאדם רציני שבאמת רוצה להשקיע לא מחליט ע"פ ההמלצות או קשקוש של חכמים מפרוג שבדיעבד פתאום נהיו גאונים בהשקעות ויודעים תמיד לספר כמה זה היה ברור מראש שמדובר בהשקעה כושלת או הונאה ודאית.
ולכן כל האשכול הזה לא באמת רלוונטי חוץ מסקרנות ורכילות שדווקא מעניינת
מי שבאמת רוצה המלצות או דיס על השקעה מסוימת הולך וחוקר אצל אנשי מקצוע או בעלי ניסיון ולא מרפרף באשכולות כאן בפרוג,
למרות שאני ממש לא מזלזל ויש כאן אנשים שבאמת מבינים בזה אבל עם כל הכבוד שאני רוצה להשקיע אני הולך ומשקיע זמן כדי להבין מה אני עושה ולא משקיע לפי תגובות של אנשים

פינחס רוזנצוויג

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
א] הוא נותן (ולפחות נתן) גם הלוואות לקבוצות רכישה (ליזם למארגן או כל שם וחניכה שלו) יש להניח שבזה יש סיכון מסויים ויש להניח שהגמ"ח מתמחר זאת.

ב] אולי יש עוד דברים שהוא עושה (או משקיע או מהמר או אחר) עם הכסף (הציבורי, לא מהקופה הקטנה של הרווחים שאולי נצברו לבעלות הגבאים)

ג] איני דן האם זה הוגן ראוי או מוצדק לעשות את הנ"ל אלא אני תוהה האם הציבור מודע היכן מושקע כספו ?

ד] אתה משער מניח או יודע ? בטבעו של עולם אנשים וגופים שעוסקים בהרבה כסף ולא משנה המטרה משתדלים שיהיה רווחים (למעט דברים נדירים והם טעונים הוכחה).

ה] לאחרונה יש גוף נוסף בשם אושר בכבוד או משהו כזה שהוא סוג של תחרות בגוף הנ"ל. אני מניח שרווחים הם סיבה לתחרות (כנראה יש עוד סיבות אבל זו סיבה סבירה ומספקת).

ו] כמה שנים עברו ? והם הפסיקו או פחתו לפרסם בהתאם ?
א-ג כל הדברים האלו [שהם אולי בעייתיים, לא נכנס לזה] לא שייכים להונאת פונזי שמבוססת על נתינת רווחים למשקיעים מהקרן.
ד-ה אולי יש רווחים (וההשערה שיש) אבל הם לא מחולקים למשקיעים (קרי המפקידים) ולכן בעית הפונזי לא רלוונטית.
ו- כבר עברו עשרים שנה, גם אם לפסיקו לפרסם, ויפסיקו להגיע מפקידים חדשים, הם לא יקרסו., אבל כיון שאתה טוען שיש להם רווחים (וכנראה שאתה צודק) אז למה לא למשוך עוד משקיעים?

בנימין 5850

משתמש פעיל
זה לא חכמים לאחר מעשה
רק בגלל הפרסומות המטורפות הבנתי שזה יום אחד יקרוס
השקעות טובות זה מפה לאוזן ולא בפרסומות ענק כאחת שקצת מבינה בהשקעות
בוודאי שיש השקעות שנועדו לכישלון מלכתחילה ומאידך יש גם השקעות מסוכנות שמשקיעים מקצועיים הולכים על זה למרות הסיכון כי הרווח הוא גדול

3040*

מוניות "נסיעה טובה" היימישע דרייבר'ס בפריסה ארצית
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
הרב ברוורמן הגדיר את הנושא
שגם עם זה לא נוכלות באופן רשמי כמו במקרה דלהלן של מכובדנו הרב גרוס
הם יכולים לקחת השקעה אם סיכוי בינוני עד נמוך למכור אותה פי 20 מהשווי שלה ולעשות במיידי את הרווח שלהם אחר כך כבר לא מעניין אותם כמה זה יצליח ואפילו אם זה יצליח מי שהשקיע לא יצליח לכסות את ההשקעה

פינחס רוזנצוויג

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אני לא אמליץ בפורום ציבורי, ולא אזהי בפורום כזה, גם אם אני מבין שזה עוד רגע קורס, כי אם זה לא יקרוס ופתאום לאיזה חברת הזנק יהיה איזה אקזיט אז כל מי שהשקיעע יהפך למליונר, וההוא ישנא אותי לנצח.
בעל פה הזהרתי מאוד מאתרא, ומי ששאל אותי הזהרתי אותו גם מבסדנו (אף אחד לא שאל)

3040*

מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
אלה שפרסמו הכי הרבה את בסדנו
העכברי רשת מ
כיכר השבת
בחדרי
כל רגע
JDN
רדיו קול חי
והעיתון החרדי "האמין ביותר" יתד נאמן המפרסם הסדרתי של נוכלים למיניהם
פרסם בזמנו את רוזנטל (עריכה: דורות עילית) וממשיך עם בסדנו ובעצם עם כל מי שמשלם ללא מצפון ואפס מוסר למקצוע
הגיע הזמן שהם יחדלו מכך ויתנו את הדין
אני יודע שהמודיע לא קרה להם אף פעם שפרסמו מישהו לא הגון, מיתד נאמן כואב לי במיוחד כי הם עם תדמית אמינה במיוחד והם יודעים מצוין שהם מוליכים שולל את המנויים שלהם, כנראה גם העסקונה הליטאית איבדה את הערכים האחרונים שלה!
נוכלים יש תמיד מי שמפרסם אותם הוא שותף מלא לפשע

המליונרית

משתמש מקצוען
אלה שפרסמו הכי הרבה את בסדנו
העכברי רשת מ
כיכר השבת
כל רגע
JDN
והעיתון החרדי "האמין ביותר" יתד נאמן שפרסם בזמנו את רוזנטל וממשיך עם בסדנו ובעצם עם כל מי שמשלם ללא מצפון ומוסר למקצוע
הגיע הזמן שהם יחדלו מכך ויתנו את הדין
נוכלים יש תמיד מי שמפרסם אותם הוא שותף מלא לפשע
דורות עילית זל

נערך לאחרונה ב:

כסא נח

משתמש מקצוען
צריך לזכור שזה שבוע מאוד מאוד קשה
עבור משקיעי, עובדי ובעלי 'בסדנו'.

אז אם אפשר בבקשה
קצת לעדן את הירידות שבדיעבד עליהם,

ובמיוחד שלא נראה שעוד מישהו יפול ברישתם בקרוב
אחרי כל מה שקרה ועוד יקרה אודותיהם.
:cry:

3040*

מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
צריך לזכור שזה שבוע מאוד מאוד קשה
עבור משקיעי, עובדי ובעלי 'בסדנו'.
בעלי בסדנו ממשיכים לפרסם ברגעים אלו ממש
1714688938023.png

3040*

מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד

ynf

משתמש פעיל
לא מבינה איך הרדיו ככה עשו פירסומים עליהם??
כבר פעם שניה שלקוחות נפלו בפח
הזייה לגמרי!!
רדיו כבודם במקומם מונח אבל זה לא עסק תורני או רוחני
אלא עסק של ביז'נעס במובן מסויים!!!

ולא ח''ו מגיע לזלזל ברבנים שמעבירים שם הרצאות בנושאים תורניים

כסא נח

משתמש מקצוען
הצורה הזו לשכנע לא להשקיע דרך תיאור כמה מסכנים עובדי החברה, זו לא דרך ישרה - אם יש לך בעיה עם החברה תכתוב אותה וזה בסדר גמור אפילו רצוי.
כעת הבנתי אותך.
אז אסביר את כוונתי.
ברור שלאור מה שהתפרסם לכאורה
זו השקעה גרועה וכדאי לא להתקרב לשם.

מה שציינתי את המסכנות וכו'
זה רק כדי לעדן את המילים הבוטות
והחכמה שדיעבד שצצה כאן במלוא עוזה
ובחריפות עסיסית.

לזה כוונתי
שכדאי קצת לעדן אותה
כדי להתחשב במסכנים שהזכרתי.

מצב
הנושא נעול.
החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה