סיפור בהמשכים בית ספר גבוה למשפטים.

מצב
הנושא נעול.

yael305

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מי מזהה??
בביצוע @ר-צינית
שלומי

1723107995563.png

חיפושיתוש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
זה רציני???
רק אני שמה לב שמתעלמים מזעקתנו??
אני רוצה פרק!!!!!!!!
בנאז"י אני אתחיל לשקול אם לקרוא לך בשמך המלא!!!! ראי הוזהרת😤
אם את מכירה אותה... אולי תיצרי קשר איתה???:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

נועה לבין (Tamar)

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
אז הייתי מסוקרנת מה נדבר, אף פעם לא דיברתי עם אמא שיחות נפש או משהו.
@בואו נעצב את זה ביחד , הביקורת הזאת מיועדת בשבילך:), רק להסב את תשומת ליבך לאפיון האימא.

אז האמא הלכה להתייעץ שעות ודיברה ושאלה, אבל לא ניהלה עם דבורה שיחה טעונה וסגורה אף פעם?
האמת שההתנהגות הזאת מוכרת לי, אבל היא מתבטאת בחוסר שיתוף בסיסי משני הצדדים.
במקרה כזה, הקשר בינהן צריך להיות שביר וזהיר וויכוחים משפחתיים פתוחים כמו שהיה ללאהל'ה ולדבורה, פשוט לא יהיו קיימים. לפחות לא בנוכחות שני ההורים.
בנוסף, אם אמא שלה נמנעה במשך כל השנים לקיים שיחות נפש מהסוג הזה, כנראה שבשביל האינפורמציה הדלילה שהיא העבירה לדבורה בשיחה הנ"ל, היא לא הייתה משתנה פתאום וקוראת לדבורה לשיחה בדלת סגורה.

ממליצה לך לחקור בצורה עמוקה ויסודית את כל התהליך שעבר על דבורה והמשפחה שלה בשנות ההתבגרות, בעיקר מהסיבה שיש פה הרבה סופרות וסופרים מהשורה הראשונה שבודקים אותך בזכוכית מגדלת:sne:

נ.ב.
לוקח זמן שנוער מתמודד הופך לנוער בסיכון. מן הסתם אמא שלה לא הלכה לתמיכה לנוער בסיכון.

ELIZABET

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
@בואו נעצב את זה ביחד
אני מאשרת לדבורה חופש- 🥴
עד הראשון לספטמבר שתעשה מה שבא לה (חוץ מלהתחתן עם שלוימי)
ומהתאריך הנל- בבקשה שתדפוק נוכחות...🥺
ומעכשיו אני מפסיקה לחפור😁 בלי נדר

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה