דרוש מידע ביגוד יד שניה, למה לא?

ככר השוק

משתמש מקצוען
מה הבעיה שהוא יראה טוב ולבוש?
אין בעיה, תלוי מה המחיר שמשלמים על העקרונות האלה.
-מחיר בכסף (חליפות גן מפוטר יש ממש בזול, לעומת ה"לבוש ומכובד")
-מחיר בנוחות (ילדים בני שנתיים עם מכנסי סקיני וסלים ושאר גזרות מגבילות שבקושי מצליחים להשחיל את הילד בתוכן
-מחיר במשאבי מחשבה והתעסקות מה להתאים מתי ולמי ולכבס בעדינות ולתלות בקפידה ולגהץ במאמץ במקום פשוט לשלוף בגד מהארון ולהלביש בנוחות. כמה שעות בשבוע משקיעות אמהות חסודות סביב הבגדים בכל שרשרת האספקה, החל מהקניה\ הזמנה באתרים וכלה בכביסה וגיהוץ. זה סולם ערכים מעוות.

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אין בעיה, תלוי מה המחיר שמשלמים על העקרונות האלה.
-מחיר בכסף (חליפות גן מפוטר יש ממש בזול, לעומת ה"לבוש ומכובד")
-מחיר בנוחות (ילדים בני שנתיים עם מכנסי סקיני וסלים ושאר גזרות מגבילות שבקושי מצליחים להשחיל את הילד בתוכן
-מחיר במשאבי מחשבה והתעסקות מה להתאים מתי ולמי ולכבס בעדינות ולתלות בקפידה ולגהץ במאמץ במקום פשוט לשלוף בגד מהארון ולהלביש בנוחות. כמה שעות בשבוע משקיעות אמהות חסודות סביב הבגדים בכל שרשרת האספקה, החל מהקניה\ הזמנה באתרים וכלה בכביסה וגיהוץ. זה סולם ערכים מעוות.
שימי לב מה כתבתי.
כל מה שכתבת פה לא סותר את זה-
בין פוטר שנראה פיג'מה למכנסיים מחויטים יש עוד מכנסיים נוחות שנראות טוב ולבוש ומחממות :)

צמה

משתמש פעיל
לא קראתי את כל ההודעות, כך שמסתבר שאני חוזרת על דברי אחרים...
עונה לגופה של שאלה-
בציבור החרדי לכל ילד יש גם אחים, ואם בגד נשאר במצב טוב סביר להניח שיהיה לו שימוש הלאה.
וגם אם אין לו אחים או שאתם מאלו שלא שומרים, בד"כ מוצאים למי להעביר את הבגדים הלאה.

את מה מעבירים לחנות יד שניה? פעמים רבות את מה שכבר לא נראה מצוין...

דן הלמדן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
כשפתחתי את האשכול ידעתי שאני נוגע בסוגיה נפיצה, אבל חשבתי שהוא יתפתח לכל כך הרבה כיוונים.

אני אנסה רגע למקד חזרה,
דיברתי על חנות, לא מכירת חסד, לא גמ"ח, גם לא מכירה באיזה בית.
חנות רגילה, עם פרסום, עם מיתוג, עם שירות מלא, עם אחריות, וכל המסתעף.
עוד לא בדקתי את השוק, אבל במבט חטוף אני משער שהביגוד ימכר באזורים שבין 40 ל100 שקל לפריט.
באשר לתגובה הכי נפיצה כאן באשכול, שהבגדים עוברים את כל המשפחה, ויגיעו לחנות לא שמישים, כוונתי לא היתה לפתוח חנות לבגדי ילדים, אלא חנות בגדי נשים, לבחורות, נערות ומבוגרות,
מהמעט שאני מכיר בדרך כלל בגילאים אלו פחות מקובל להעביר את הביגוד מהאחד לשני, והרבה מהפעמים, בגד חדש שנקנה כמעט ולא בא לידי שימוש,
ומכך אני מניח שאם אני אשלם על כל פריט שבמצב חדש ומעולה סכום קטן זה יהיה גם פתרון מושלם לשאלה מהיכן יגיעו הבגדים.
כמובן שהרעיון הוא בוסרי ועדיין לא למדתי את הסוגיה, עד כמה הוא ריווחי, רק ניסתי להבין למה אנשים שוללים ישירות את החשיבה לקנות ביגוד יד שניה.

פטישון

משתמש פעיל
אני חושב ש
1.כמה שיספרו לנו במצב חדש זה ממש לא...
2.אין כמו לקנות חדש ולהנות..אתה קונה מה באלך ולא מה יש..
3.לפחות לילד הראשון יהיה חדש ולילדים הבאים במצב טוב
ואל תשכחו שהרבה אנשים לא מסוגלים ללבוש בגדים שאחרים לבשו מכל מיני סיבות

יהודי-פשוט

משתמש סופר מקצוען
באשר לתגובה הכי נפיצה כאן באשכול, שהבגדים עוברים את כל המשפחה, ויגיעו לחנות לא שמישים, כוונתי לא היתה לפתוח חנות לבגדי ילדים, אלא חנות בגדי נשים, לבחורות, נערות ומבוגרות,
מהמעט שאני מכיר בדרך כלל בגילאים אלו פחות מקובל להעביר את הביגוד מהאחד לשני, והרבה מהפעמים, בגד חדש שנקנה כמעט ולא בא לידי שימוש,
א אומנם בין אחיות פחות אבל בין חברות יותר
ב הרבה פעמים הסיבה שיוצא משימוש זה השתנות המודה דבר שמצריך יצירתיות מצדך
ג למותר לציין שאצל בחורות התחושה של ללבוש בגד שאולי בת דודה שלישית של חברה מהכיתה שלה לבשה יהיה קשה
ד ישנם מכירות קטנות כאלה והם מספקות הרבה מהבנות שיש להם אומץ

הגולם מפראג

משתמש פעיל
כשפתחתי את האשכול ידעתי שאני נוגע בסוגיה נפיצה, אבל חשבתי שהוא יתפתח לכל כך הרבה כיוונים.

אני אנסה רגע למקד חזרה,
דיברתי על חנות, לא מכירת חסד, לא גמ"ח, גם לא מכירה באיזה בית.
חנות רגילה, עם פרסום, עם מיתוג, עם שירות מלא, עם אחריות, וכל המסתעף.
עוד לא בדקתי את השוק, אבל במבט חטוף אני משער שהביגוד ימכר באזורים שבין 40 ל100 שקל לפריט.
ומכך אני מניח שאם אני אשלם על כל פריט שבמצב חדש ומעולה סכום קטן זה יהיה גם פתרון מושלם לשאלה מהיכן יגיעו הבגדים.
כמובן שהרעיון הוא בוסרי ועדיין לא למדתי את הסוגיה, עד כמה הוא ריווחי, רק ניסתי להבין למה אנשים שוללים ישירות את החשיבה לקנות ביגוד יד שניה.
א. תצטרך המון עבודה
בלסנן בגדים שמגיעים
כי הרי כולם ירצו למכור את הבגדים שלהם
ואם תתחיל לסנן ובסוף תקנה רק 2 בגדים מתוך שקית שלמה
רוב האנשים יתייאשו
ב. רוב האנשים שמחליפים בגדים במהירות (נגיד שנקרא להם העשירים)
לא יבואו עם שקית לחנות ויתחילו להתווכח על כל בגד אם הוא שווה 10 שקלים או לא.

הגולם מפראג

משתמש פעיל
לא דוחה אתכם ללבוש בגד שמישו אחר לבש שאתה לא יודע מיהו?
ממש לא
(תמיד מצחיקים אותי האנשים שלא נותנים את הדירה או לא לוקחים בגלל שלא רוצים שמישהו ישן להם על המיטה
אבל הולכים לבתי מלון...)
וברצינות אם מכבסים מה אכפת לך מה היה פעם
הסיני שייצר לך את הבגדים היה יותר נקי?

יודיתתתתתתת

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
בלת"ק
אפשר להזמין מאתרים מחול יוצא ממש זול ולפעמים גם שליש ורבע מהמחיר פה בארץ

אסתי3311

משתמש סופר מקצוען
אם המטרה היא חסכון כלכלי יש גם בגדים חדשים במחירים כאלו.
מי שיקנה יד שניה ויעבור את המחסום הרגשי הזה מן הסתם הוא אותו אחד שאין לו בעיה לקנות ביגוד בזול.

יהודי-פשוט

משתמש סופר מקצוען
אם המטרה היא חסכון כלכלי יש גם בגדים חדשים כאלו.
מי שיקנה יד שניה ויעבור את המחסום הרגשי הזה מן הסתם הוא אותו אחד שאין לו בעיה לקנות ביגוד בזול.
הרציונל בכזו מכירה
זו הבחורה /ליידי
שממש ממש רוצה מותג או לחילופין ממש ממש רוצה בגד איכותי
וממש ממש אין לה 250 שח+ לחצאית ו850₪+ לשמלה

יודיתתתתתתת

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
אם המטרה היא חסכון כלכלי יש גם בגדים חדשים כאלו.
בלת"ק
אפשר להזמין מאתרים מחול יוצא ממש זול ולפעמים גם שליש ורבע מהמחיר פה בארץ

יהודי-פשוט

משתמש סופר מקצוען
והיא תקנה יד 2?
מנסיון שלי זה לא מתכתב עם טייפקאסט של גברת שחיבת מותג.
חיבת מותג לא הולך עם יד 2.
ישנם נשים שמרגישות שמותג הוא יותר איכותי
וגם ישנם שמרגישות שבחנויות הזולות קשה למצוא בגדים צנועים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לב

א לְדָוִד מַשְׂכִּיל אַשְׁרֵי נְשׂוּי פֶּשַׁע כְּסוּי חֲטָאָה:ב אַשְׁרֵי אָדָם לֹא יַחְשֹׁב יְהוָה לוֹ עָוֹן וְאֵין בְּרוּחוֹ רְמִיָּה:ג כִּי הֶחֱרַשְׁתִּי בָּלוּ עֲצָמָי בְּשַׁאֲגָתִי כָּל הַיּוֹם:ד כִּי יוֹמָם וָלַיְלָה תִּכְבַּד עָלַי יָדֶךָ נֶהְפַּךְ לְשַׁדִּי בְּחַרְבֹנֵי קַיִץ סֶלָה:ה חַטָּאתִי אוֹדִיעֲךָ וַעֲוֹנִי לֹא כִסִּיתִי אָמַרְתִּי אוֹדֶה עֲלֵי פְשָׁעַי לַיהוָה וְאַתָּה נָשָׂאתָ עֲוֹן חַטָּאתִי סֶלָה:ו עַל זֹאת יִתְפַּלֵּל כָּל חָסִיד אֵלֶיךָ לְעֵת מְצֹא רַק לְשֵׁטֶף מַיִם רַבִּים אֵלָיו לֹא יַגִּיעוּ:ז אַתָּה סֵתֶר לִי מִצַּר תִּצְּרֵנִי רָנֵּי פַלֵּט תְּסוֹבְבֵנִי סֶלָה:ח אַשְׂכִּילְךָ וְאוֹרְךָ בְּדֶרֶךְ זוּ תֵלֵךְ אִיעֲצָה עָלֶיךָ עֵינִי:ט אַל תִּהְיוּ כְּסוּס כְּפֶרֶד אֵין הָבִין בְּמֶתֶג וָרֶסֶן עֶדְיוֹ לִבְלוֹם בַּל קְרֹב אֵלֶיךָ:י רַבִּים מַכְאוֹבִים לָרָשָׁע וְהַבּוֹטֵחַ בַּיהוָה חֶסֶד יְסוֹבְבֶנּוּ:יא שִׂמְחוּ בַיהוָה וְגִילוּ צַדִּיקִים וְהַרְנִינוּ כָּל יִשְׁרֵי לֵב:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

אומנות הנייר • אתגר 58

לוח מודעות

למעלה