דרוש מידע ביגוד יד שניה, למה לא?

רבקהנ

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אני ממש בעד... שוכבים אצלי כל כך הרבה בגדים שהזמנתי ולא היו לטעמי או לא היו בדיוק במידה שלי, וכמעט אין לי למי למסור. הייתי שמחה למסור וגם למצוא מציאות בעצמי. בסוף כואב הלב סתם לזרוק בגדים באיזה מחסן גמח שאת לא יודעת אם מישהו בכלל יקח. בגדים במצב מצוין, לפעמים עדיין עם התווית...

מליון

משתמש מקצוען
אם היה לך גמח שהיה משלם לך 5 שח עבור כל פריט במצב טוב, היית מביאה?
על פריט אחד שתיים, ממש לא.
אם יש לי כבר שקית, אז אולי שווה לחשוב על זה אם לוקחים את כל השקית..

ודרך אגב יש גמ"חים עם אווירה נעימה לדוג' מעגלים. היה איזה יד שניה בסנטר 1, לא יודעת אם עדיין קיים.
ויש חנויות יד 2 שמיועדות לציבור הכללי כמו מציאון אבל לא ממש זול שם. (כ+30 ש"ח לפריט)

מגנום

משתמש סופר מקצוען
אנשים מביאים לך בגדים במצב חדש מכובסים לנקודת איסוף, אתה בודק אם מוכן לקחת ומשלם 5 שקלים לכל פריט
שהחלטת שהוא מספיק איכותי/במצב טוב/ילך/יוקרתי
על פריט אחד שתיים, ממש לא.
אם יש לי כבר שקית, אז אולי שווה לחשוב על זה אם לוקחים את כל השקית..
אני ממש בעד... שוכבים אצלי כל כך הרבה בגדים שהזמנתי ולא היו לטעמי או לא היו בדיוק במידה שלי, וכמעט אין לי למי למסור. הייתי שמחה למסור וגם למצוא מציאות בעצמי. בסוף כואב הלב סתם לזרוק בגדים באיזה מחסן גמח שאת לא יודעת אם מישהו בכלל יקח. בגדים במצב מצוין, לפעמים עדיין עם התווית...
@דן הלמדן יש פוטנציאל

adiadia

משתמש צעיר
הפקות ואירועים
נראה לי צריך לפתוח תיווך לבגדי יד שניה לפי גיל ועיר מגורים בין מוסרים למעונינים לקבל ...זה יהיה הכי ע

bracha5

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אוטומציה עסקית
במודיעין בערב פסח יש יריד יד שניה.
בפארק בעיר, כל אחד מביא שולחן ומציג את מרכולתו.
נראה לי יכול להיות ממש נחמד אם יבצעו גם בערים חרדיות

שיר פורום

משתמש פעיל
עכשיו זרוק לי על הספה עוד שקית מלאה של בגדים ממש מתוקים שלה ואין דורש....
ניסתי לאתר בגינה הורים לילדים באותה גיל ולתת להם אבל אני מתביישת לגשת אליהם.
@החכמה שבנשים אם כך מקובל אצל המשפחה שלך. אני מניחה שאצל עוד קרובות משפחה אין מה לעשות עם הבגדים. אשמח ליצור איתך שיתוף פעולה. ולאסוף מהמשפחה המורחבת בגדים בשביל להמשיך את השרשרת. אם תוכלי לפנות אלי למייל: shirforum ג׳ימייל.

החכמה שבנשים

משתמש מקצוען
@החכמה שבנשים אם כך מקובל אצל המשפחה שלך. אני מניחה שאצל עוד קרובות משפחה אין מה לעשות עם הבגדים. אשמח ליצור איתך שיתוף פעולה. ולאסוף מהמשפחה המורחבת בגדים בשביל להמשיך את השרשרת. אם תוכלי לפנות אלי למייל: shirforum ג׳ימייל.
חחח
אנשים פשוטים אנחנו ... לא יהיה להם עצבים לכל הבלאגן הזה.
לדוגמא: לאחת מיהם יש תאומות בנות 6 וניסתי לקשר אותה עם אישה עם תאומות בנות 4 בכדי שתעביר לה ישירות בגדים והיא אמרה לי אין לי כח לשיחות האלו..בואי קחי ותעשי כרצונך...
גם כשמצטבר אצליהם בגדים הם ישר אומרות לי הראשון שבא לוקח.
אין לנו כח שזה ישכב אצלנו בבית...
ואני שיודעת באלו מציאות מדובר באמת הולכת מהר לקחת....
בקיצור זה אנשים שלא יואהבו שיכנסו להם לחיים.
קחי ותעזבי אותנו בשקט

תמממממי

משתמש פעיל
אני הייתי שמחה שיהיה לי מישהי שמעבירה לי קבוע- ילדה מידה 6-8 בני ברק
כמובן רק בגדים במצב מעולה וסיגון שלי

ספרינגית

משתמש מקצוען
אתר זה כיוון עבודה שונה לחלוטין, הן מבחינת המשלוחים, תחזוק אתר, שיווק ופרסום, אחזקת ביגוד, אבל מצד שני הוא חוסך עלויות של חנות, שיפוץ, עיצוב וכד'
וואלה יש פה רעיון מרענן לגמרי ששוה לחשוב עליו ברצינות.
מצד שני זה כל בגד לצלם! הרי בד"כ לא יהיו לך כמה בגדים זהים (אלא אם כן עודפים מאיזה חנות או משהו כזה)

לא כמו כולם

משתמש מקצוען
מעניין לעניין באותו עניין.......
יש לי קרובת משפחה שממש מחפשת מי יעביר לה ביגוד חורף לתינוק בן 10 חודשים,
אין לה כרגע יכולת לקנות לו.
ובנוסף היא צריכה בגד חגיגי לחתונה של מישו קרוב לאותו קטנצ'יק.
תזכו למצוות.
יש לה גם ילדה בת שנתים וחצי

(לא רוצה להשאיר כאן סתם מייל, אם יש למישהי להעביר שתצטט אותי ונמצא דרך לתקשר
או לחילופין - אם יש לך פרימיום או דרך אחרת ליצור קשר - זה יהיה מעולה)
תודה רבה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לב

א לְדָוִד מַשְׂכִּיל אַשְׁרֵי נְשׂוּי פֶּשַׁע כְּסוּי חֲטָאָה:ב אַשְׁרֵי אָדָם לֹא יַחְשֹׁב יְהוָה לוֹ עָוֹן וְאֵין בְּרוּחוֹ רְמִיָּה:ג כִּי הֶחֱרַשְׁתִּי בָּלוּ עֲצָמָי בְּשַׁאֲגָתִי כָּל הַיּוֹם:ד כִּי יוֹמָם וָלַיְלָה תִּכְבַּד עָלַי יָדֶךָ נֶהְפַּךְ לְשַׁדִּי בְּחַרְבֹנֵי קַיִץ סֶלָה:ה חַטָּאתִי אוֹדִיעֲךָ וַעֲוֹנִי לֹא כִסִּיתִי אָמַרְתִּי אוֹדֶה עֲלֵי פְשָׁעַי לַיהוָה וְאַתָּה נָשָׂאתָ עֲוֹן חַטָּאתִי סֶלָה:ו עַל זֹאת יִתְפַּלֵּל כָּל חָסִיד אֵלֶיךָ לְעֵת מְצֹא רַק לְשֵׁטֶף מַיִם רַבִּים אֵלָיו לֹא יַגִּיעוּ:ז אַתָּה סֵתֶר לִי מִצַּר תִּצְּרֵנִי רָנֵּי פַלֵּט תְּסוֹבְבֵנִי סֶלָה:ח אַשְׂכִּילְךָ וְאוֹרְךָ בְּדֶרֶךְ זוּ תֵלֵךְ אִיעֲצָה עָלֶיךָ עֵינִי:ט אַל תִּהְיוּ כְּסוּס כְּפֶרֶד אֵין הָבִין בְּמֶתֶג וָרֶסֶן עֶדְיוֹ לִבְלוֹם בַּל קְרֹב אֵלֶיךָ:י רַבִּים מַכְאוֹבִים לָרָשָׁע וְהַבּוֹטֵחַ בַּיהוָה חֶסֶד יְסוֹבְבֶנּוּ:יא שִׂמְחוּ בַיהוָה וְגִילוּ צַדִּיקִים וְהַרְנִינוּ כָּל יִשְׁרֵי לֵב:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

אומנות הנייר • אתגר 58

לוח מודעות

למעלה