דרוש מידע בחורים שמשלימים מניין לבית הקברות,אזכרה,פלד,יום השנה,וכו

מנחם איזן

משתמש רשום
גמח השלמת מנין בהר המנוחות ובהר הזיתים

באם יש לכם אזכרה או יאר צייט(יום השנה) בהר המנוחות או בהר הזיתים

ואין לכם מנין או שחסר לכם אנשים למנין

אנו נביא בחורים יראי שמים שיעלו לקברי יקירכם תמורת תשלום סמלי

לפרטים:0533173711 או 0556774013

מומלץ להזמין יום קודם האזכרה
כתובת האתר http://www.2all.co.il/web/Sites19/8246975/

אבי2

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
מה זה אומר כל הסמיילים הצוחקים להודעות?...;)

my sound

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מעניין באמת מה זה אומר
זה אומר דבר אחד יש פה מישהו שרוצה לפרסם את עצמו יכול להיות שהוא גם שילם על זה לגיטימי לחלוטין
אבל מה הוא חושב שכולם מטומטמים שהוא יפתח שלוש משתמשים שכולם באורח פלא ממליצים ב"חום" לקחת את ה'חברה' שלו לפלדים והציבור פשוט יקנה את הלוקש!
הלו! לא חבל אתה פוגע באמינות של הפרסומת ועושה מעצמך צחוק

אבי2

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
מעניין באמת מה זה אומר
זה אומר דבר אחד יש פה מישהו שרוצה לפרסם את עצמו יכול להיות שהוא גם שילם על זה לגיטימי לחלוטין
אבל מה הוא חושב שכולם מטומטמים שהוא יפתח שלוש משתמשים שכולם באורח פלא ממליצים ב"חום" לקחת את ה'חברה' שלו לפלדים והציבור פשוט יקנה את הלוקש!
הלו! לא חבל אתה פוגע באמינות של הפרסומת ועושה מעצמך צחוק
כל מילה בסלע...

מנחם איזן

משתמש רשום
זה לא פרסומת אלא המלצה כיון שכל שנה הייתי משתגע להביא 10 אנשים לסחוב את הבני דודים ועם השעות שכל אחד לא יכול באותו זמן שהשני יכול עד שהגעתי לחברה האלו ופשוט סידרו לי את המניין מא עד ת אני נהנתי מזה ולכן אני גם ממליץ!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלח

א לְדָוִד אוֹדְךָ בְכָל לִבִּי נֶגֶד אֱלֹהִים אֲזַמְּרֶךָּ:ב אֶשְׁתַּחֲוֶה אֶל הֵיכַל קָדְשְׁךָ וְאוֹדֶה אֶת שְׁמֶךָ עַל חַסְדְּךָ וְעַל אֲמִתֶּךָ כִּי הִגְדַּלְתָּ עַל כָּל שִׁמְךָ אִמְרָתֶךָ:ג בְּיוֹם קָרָאתִי וַתַּעֲנֵנִי תַּרְהִבֵנִי בְנַפְשִׁי עֹז:ד יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַלְכֵי אָרֶץ כִּי שָׁמְעוּ אִמְרֵי פִיךָ:ה וְיָשִׁירוּ בְּדַרְכֵי יְהוָה כִּי גָדוֹל כְּבוֹד יְהוָה:ו כִּי רָם יְהוָה וְשָׁפָל יִרְאֶה וְגָבֹהַּ מִמֶּרְחָק יְיֵדָע:ז אִם אֵלֵךְ בְּקֶרֶב צָרָה תְּחַיֵּנִי עַל אַף אֹיְבַי תִּשְׁלַח יָדֶךָ וְתוֹשִׁיעֵנִי יְמִינֶךָ:ח יְהוָה יִגְמֹר בַּעֲדִי יְהוָה חַסְדְּךָ לְעוֹלָם מַעֲשֵׂי יָדֶיךָ אַל תֶּרֶף:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה