etidan

משתמש מקצוען

אליש:)

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
קוראים לו "אברהם בן חווה"
והוא החייל שלי
ועכשיו הוא החייל של כולנו.
והוא הולך לחיות!!!!!!!!!!!!!!
בזכותך ובזכותך, בזכות התפילות שלנו
בזכות הקבלות שלנו!!!!!
בתפילה חמה שכל החיילים ישובו הביתה בריאים בגופם ובנפשם.
שכל השבויים והחטופים שלנו יגיעו הביתה בשלום.
ושכל הפצועים יחלימו במהרה ובקלות!!!
אז בבקשה תגידו עליו פרק תהילים
בבקשה
פרק קכד:
א) שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי ד' שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל: ב) לוּלֵי ד'שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם: ג) אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ: ד) אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ: ה) אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים: ו) בָּרוּךְ ד' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם: ז) נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ: ח) עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם ד' עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:

s.y

משתמש פעיל
העובר מכלי ראשון ששמע מרבי דוד אבוחצירא

פרסום ראשון! בדקות האחרונות האדמו"ר הצדיק רבי דוד אבוחצירא שליט"א מנהריה, אמר לאחד ממקורביו על הארועים המזעזעים שקראו היום במילים האלו: מימות השואה הקשים,עם ישראל לא חווה כאלו דברים קשים! זה אסון בלתי נתפס! הלב שותת דם מחריד רק לחשוב על מה שארע! הקדוש ברוך הוא קורא לנו שמתחזק בצניעות! האסונות באים לעולם בגלל חוסר צניעות וקדושה!! ברגע שאשה הולכת בצניעות עם חצאיות ארוכות ולא קצרות היא מגינה ושומרת על כל עם ישראל! היא לא יודעת כמה זכויות יש לה! אדם הולך ברחוב ושומר על עיניו הוא לא יודע כמה אסונות נמנעים בזכותו!! אני אישית אברך את כל אחד ואחת שיקבלו על עצמם קבלות טובות בצניעות וקדושה להצלת ושמירת כל עם ישראל ובפרט החיילים היקרים ששומרים ןמחרפים נפשם במערכה הגדולה הזו,ופשוט לי שזה יהיה לעילוי נשמה של כל הקדושים שנרצחו היום בדם קר ע"י אותם מחבלים מתועבים .

דיתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אם אתם רוצים רעיונות לקבלות בצניעות אפשר להתקשר לקו הישועות יש שם המון רעיונות.

וחוץ מזה שכל אחד יתחזק שאין עוד מלבדו, לא להאמין אפילו בחלקיק שהצבא יש לו איזה יכולת להלחם עלינו, אלא רק מלך מלכי המלכים, רק הוא המציאות הקיימת היחידה בעולם הוא מגן עלינו.
(בפרט שאנחנו רואים את זה במוחש)

אברכית +

משתמש פעיל
חשוב מאד שנחדיר בבחורים שלנו את האחריות שלהם בלימוד התורה.
כמו שחיילים בגילם מחויבים ללכת עכשיו לצבא ולהלחם
כך החובה של כל בחור יקר ללמוד בכל הכח ולתת את המשקל הרוחני כנגד.
זה חובה גמורה!!!
תורה מגנא ומצלא. זה לא סיסמא.

yael305

משתמש מקצוען
צריכים לראות מי סביבנו צריך עזרה עכשיו יש הרבה משפחות שצריכות עזרה,
אבל כמובן שהחסד הכי גדול הוא בבית ולכן קודם כיבוד הורים, עזרה למשפחה סביבנו ואח"כ לראות אם יש אנשים נוספי שצריכים עזרה מהבנין, הרחוב, השכונה..

אהה הבנתי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עת צרה היא ליעקב וממנה נוושע!
אנו כולנו עם ישראל,
אחים לצרה
אחים לזעקה
אחים לתפילה
אחים לתקווה

מתוך דאגה ותפילה פתחנו מיזם שבו כל אחד יטול על עצמו שם להתפלל עליו וללמוד לזכותו לאורך כל המלחמה.

אם ברצונכם להשתתף תוכלו לשלוח למייל זה shomehatfila וגימייל שמות הנלחמים, אנשי מיל', פצועים ה"י וכדו',
וכן בקשה לקבלת שמות לתפילה.

יראה הקב"ה את אחדותנו ויגאלנו במהרה.

חיים שיש בהם

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
עריכה תורנית
פגשתי אבא
ששתי בנים שלו בחזית
לאחד נהרגו שלושה חברים
ביקש להתפלל שהבנים שלו יחזרו בשלום
נתנאל בן רונית
ליאל בן רונית

אם אתם מכירים אנשים נוספים שבמצב סכנה תוסיפו את שמם לתפילה באשכול הזה

אורלי1991

משתמש צעיר
ישר כח!!!!!!!!
ממש מחזק! איזה כיף להיות חלק מהעם המתוק הזה!!!!!!
הרב רונן חזיזה עשה שיחת חיזוק שניערה חזק את כל מי ששמע אותה, אני ממש ממש ממש ממליצה לכל אחד ואחת כאן לשמוע אותה בהקדם!!!!! זה כל כך שינה לי את כל היום מרגע ששמעתי!! ואני כאן בתוך ישוב קטן בשומרון מוקף במליון מחבלים ורובם פה גויסו - רק ה' יכול לשמור עלינו עכשיו!! לא 20 גברים עם אקדח ו20 כדורים....
תתקשרו עכשיו ל- *2867 (כוכבית ואז 2867) שלוחה 31 או לשלוח מייל ל- batisrael5 גימייל נקודה קום ולבקש את שיחת החיזוק.
חובה חובה חובה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ושזה יהיה להצלת ולישועת כל עם ישראל!!!!! אנחנו זקוקים עכשיו לחיזוק ענק! זה נראה שהחיים שלנו לא יחזרו לאותו מצב- - זהו!! הקב"ה רוצה כבר להחזיר את מלכותו ולהביא את הגאולה בהקדם!!!!!!!!!!!!
בשורות טובות!

yael305

משתמש מקצוען

שמות לתפילה

השמחה שבשמחה

משתמש מקצוען
1.jpg

פרק קכ:
א) שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֶל ד' בַּצָּרָתָה לִּי קָרָאתִי וַיַּעֲנֵנִי: ב) ד' הַצִּילָה נַפְשִׁי מִשְּׂפַת שֶׁקֶר מִלָּשׁוֹן רְמִיָּה: ג) מַה יִּתֵּן לְךָ וּמַה יֹּסִיף לָךְ לָשׁוֹן רְמִיָּה: ד) חִצֵּי גִבּוֹר שְׁנוּנִים עִם גַּחֲלֵי רְתָמִים: ה) אוֹיָה לִי כִּי גַרְתִּי מֶשֶׁךְ שָׁכַנְתִּי עִם אָהֳלֵי קֵדָר: ו) רַבַּת שָׁכְנָה לָּהּ נַפְשִׁי עִם שׂוֹנֵא שָׁלוֹם: ז) אֲנִי שָׁלוֹם וְכִי אֲדַבֵּר הֵמָּה לַמִּלְחָמָה:
• • • • • •
לתשומת לבכם, אשכול זה נועד לבקשות תפילה בלבד. פטפטת ודיונים עלולים לגרום לנעילת האשכול או חסימת המשתמש. בברכת רפואה שלימה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

תודה
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה